Post-Outsiders
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Queens Pub

+14
Gregory S. Severald
Nick Hawk
Hugh Hagwood
Damon Rex
Pannon András
Max Evans
Joshua Grant
Sheena Duran
Colin Cooper
Sarah Wilchok
Darren Black
Erik Magnus Lensherr
Cristopher W. Somerset
Cerebro
18 posters

1 / 10 oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

The Queens Pub Empty The Queens Pub

Témanyitás by Cerebro Pént. Szept. 23, 2011 2:47 pm

Igen kellemes, és közkedvelt beülős hely a Queens környékiek számára, általában minden este tele van. Természetesen kevesen tudják, hogy ez inkább amolyan mutáns szórakozó hely, de ritkán van feszültség, ha alkalomadtán betéved egy két ember.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Cerebro
Cerebro
Admin

Hozzászólások száma : 539
Hírnév : 7
Tartózkodási hely : Xavier Birtok

https://postoutsiders.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

The Queens Pub Empty Re: The Queens Pub

Témanyitás by Cristopher W. Somerset Pént. Szept. 23, 2011 3:23 pm

Rég jártam már Queensben, így gondoltam, elnézek egyik kedvenc környékemre. Sajnálatos módon kedvenc sznob helyemet bezárták azóta, mióta legutóbb itt vendégeskedtem. Így aztán gondolok egyet, és sétálva elindulok az utcában.
~ Hirtelen nagyon sok dolgom lett. Furcsa. Egyáltalán nem zavar.
Lassan megállok a járdán. Ahogy oldalra fordulok, egy eddig általam nem ismert hely cégérét látom. Okoz némi töprengést, hogy ez a név vajon utalni akar-e a jellemző vendégseregre, vagy csupán egy név.
~ Queens Pub. Hm. Egy próbát megér.
Ahogy besétálok, abszolút pozitív benyomások érnek. Tetszetős, kissé talán régimódi berendezés, néhány furcsán meglepett arcú vendég, akik a zakómat vizslatják, és egy igen kedvesnek tűnő pultos. Egyből őt veszem célba, hogy rendelhessek egy italt. A többit pedig majd meglátjuk.
Cristopher W. Somerset
Cristopher W. Somerset
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1072
Hírnév : 5
Tartózkodási hely : Xavier Intézet

Vissza az elejére Go down

The Queens Pub Empty Re: The Queens Pub

Témanyitás by Erik Magnus Lensherr Pént. Szept. 23, 2011 3:40 pm

John unottan üldögélt törzshelyének pultrészénél. Mindig itt tölti szabadidejét, ha nem a Steinway házban kell jelentést tennie, vagy jelentkezni vágyó mutánsokat toboroznia. Általában aki a Testvériség tagjait keresi, az előbb utóbb Pyro fülébe jut, és mindig ide invitálja azokat, kik alkalmasak Magneto csapatába, bár jelenleg csak egy sör mellett tölti idejét. Pulcsijának csuklyája a fejére van húzva, nem igen érdekli a " teremben nem illik fejfedőt hordani" illem, ő a maga ura, egyedül a Mágnesesség urának tartozik engedelmességgel, bár néha az ő utasításait is nehezményezi.
Örül, hogy elkerült az X suliból, hiszen ott olyen élvezetre nem számíthatott, mint az alkohol, vagy kocsmázás, Magnus viszont nem törődik vele, amíg bevethető állapotban van a fiú.
Az Alkatraznál történtek óta Pyro nagy változásokon ment át, mind jellemileg, mind képessége szempontjából. Nagy szégyen volt számára a Bobbytól kapott pofon, így azóta edzi magát, hogy a következő összecsapásukkor máshogy alakuljon a végeredmény. Bizony igaz, hogy a csoport emberellenes, ő mégis bosszúszomjat érez Bobby iránt, és minden vágya, hogy újra megmérkőzzön vele, bár tudja mestere ezt nehezményezné. A Testvériség nem mutáns ellenes szervezet...
Miközben még mindig megalázó vereségének emlékképein rágódik, az ajtó nyitódására lesz figyelmes.
Egy zakós srác lép be a pub-ba, és mintha már nem először járna itt, úgy indul el a pult felé. Pyro felhúzza a szemöldökét, majd emlékeiben próbál keresgélni egy hozzá hasonló fiúval való megbeszélés részleteire, de nem jut eszébe ilyesmi. Tehát biztosan először van itt, valószínűleg azt sem tudja, ki ő valójában.
Szinte szemtelenül méri végig, és tekintetét sokáig az arcán tartja, próbálván felmérni vonásairól mi járatban lehet itt. Őt nem szokta zavarni a formalitás, esetleg, hogy udvariatlanul viselkedik valakivel, céltudatos, és gyakran tuskó.
Erik Magnus Lensherr
Erik Magnus Lensherr
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 71
Hírnév : 1
Tartózkodási hely : Testvériség bázisa

Vissza az elejére Go down

The Queens Pub Empty Re: The Queens Pub

Témanyitás by Cristopher W. Somerset Pént. Szept. 23, 2011 4:18 pm

A pulthoz érve magától értetődik, hogy a pultos eladni akar. Én pedig jó vevőnek tűnök. Nem is váratom hát meg.
- Egy scotch-ot, jég nélkül!
Egy kopp a pohár, egy kopp az üveg, kupak csikordul, fordul, édesfanyar whisky illata, miközben jellegzetes hanggal csorran a pohárba. Koppan az üveg, csikordul a kupak. Surrog a pohár, ahogy elém tolja.
- Köszönöm.
Az egyszerűség kedvéért itt a pultnál kezdek bele első italomba. Közben szabad kezemmel a pultra támaszkodom, és felmérem a terepet. Féloldalt forudlva feltűnik egy csuklyás alak. Valószínűleg nem szúrt volna szemet, ha nem bámul így. Most azonban egyenesen rá figyelve pont elég a fény ahhoz, hogy ismerős vonásokra leljek a részben kitakart arcon.
~ Mi? Ismerős...nem, az nem lehet! Belőle mirelit lett. Bár...talán mégis. Hiszen Magnetoról is azt hitték, elvesztette a képességét.
Elmosolyodom, arcomon a felismerés tükröződik, mint mikor valaki régi ismerősre lel. Megemelem felé poharam, és üdvözlésképpen biccentek egyet.
Cristopher W. Somerset
Cristopher W. Somerset
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1072
Hírnév : 5
Tartózkodási hely : Xavier Intézet

Vissza az elejére Go down

The Queens Pub Empty Re: The Queens Pub

Témanyitás by Erik Magnus Lensherr Pént. Szept. 23, 2011 4:42 pm

~ Whisky mi? Jól megy a dolgod biztos. ~ Fintorgott a fiú, majd egy nagyot húzott az előtte lévő korsóból, ki is ürítve azt. Pulóverének ujjával megtörölte habos száját, majd mutatóujjával flegmán intett a pultosnak, miután Chris rendelését letudta, így az még egyszer töltött a fiú korsójába.
- Írd a többihez. - Mondta ezzel is letudva a fizetés kellemetlen formalitását, majd nem totojázva bele is kóstolt a finom nedűbe.
Mikor John visszafordult a fiú felé, kicsit meghökkenve konstatálta, hogy az is őt méri, sőt az megemeli felé poharát, majd egy biccentéssel jelez felé letudva a köszönés fogalmát. John felhúzza szemöldökét, majd hirtelen maga elé néz.
~ Honnan ismerhet ez engem? Vagy csak jópofizni próbál? ~ Tette fel a kérdéseket magában, elhúzva szája szélét. Válaszként kérdés nélkül szinte pillanatok tört része alatt ült oda a srác mellé.
- Először vagy itt igaz? - Kérdezte még mindig szinte már pofátlanul méregetve a srácot, mire az észrevehet egy afféle lenéző pillantást is tekintetében. Talán az úrias öltözet, vagy a rendelt pia az, mi kivívta John ellenszenvét, vagy a gyanú, hogy felismerték idegeli őt kissé, hiszen Magnetoval ellentétben ő nem volt a kamerák kereszttüzében, és nem is ismert olyannyira, hogy bárkiben felmerüljön a gyanú, hogy benne volt az Alkatraz-i merényletben. Jobban mondva, eddig senki sem figyelt fel rá.
Erik Magnus Lensherr
Erik Magnus Lensherr
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 71
Hírnév : 1
Tartózkodási hely : Testvériség bázisa

Vissza az elejére Go down

The Queens Pub Empty Re: The Queens Pub

Témanyitás by Cristopher W. Somerset Pént. Szept. 23, 2011 5:04 pm

Láthatóan megjátszott meglepetés ül ki arcomra, egy elnézést kérő mosoly kíséretében. Lenéző tekintetéért persze megkapja azt a szempárt, amit egy király még akkor is magáénak tud, mikor a nép körülvette vasvillákkal. Biztos vagyok benne, hogy kettőnk közül én vagyok, aki magasra kapaszkodik, hiába ér fel a nagyhangú kiáltása előbb.
- Ennyire látszik? Igen, először vagyok itt.
~ Igaz, egy bárdolatlan vadember, civil ruhában, de azért ettől még nekem nem kell alább adnom.
Kortyolok egyet az italomból, majd lejjebb engedem, és alaposan végigmérem. Szegény tigris még nem tudja, hogy ezt a krokodilt csak szárazon futja le.
~ Töltögessük csak azt a medencét! Egyszerűen, hogy ő is értse...
- Bocs, ha zavart, hogy megbámultalak. Csak tudod, amit eddig láttam tőled, az mindig lenyűgözött. Viszont azt hittem, elcsomagolt gyorsfagyasztott zöldségnek a haverod.
Cristopher W. Somerset
Cristopher W. Somerset
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1072
Hírnév : 5
Tartózkodási hely : Xavier Intézet

Vissza az elejére Go down

The Queens Pub Empty Re: The Queens Pub

Témanyitás by Erik Magnus Lensherr Pént. Szept. 23, 2011 5:29 pm

Összehúzza szemöldökét, és úgy hallgatja beszélgetőpartnere válaszát. Persze, hogy csak most tévedt ide, hozzá hasonló bugrisok nem igen járnak erre, csak ha új nekik ez a beülős pub.
Viszont úgy tűnik nem félti magát a srác, magabiztos és határozott, ami tetszik Pyronak, bár ellenszenvéből vajmi keveset engedett, még annak ellenére sem, hogy az ifjú ismeri munkásságát.
A döbbenet romlott fintorrá fajul, mikor meghallja kellemetlen vereségének fájó emlékét, a két fiatal között szinte forr a levegő Johnnak köszönhetően. Végül lehunyja szemeit, sóhajt egy mélyet, majd gúnyosan mosolyogva tekint vissza a fiúra.
- Több kell ahhoz, hogy engem elintézzenek. Fagyott végtagokkal ugyan, de sikerült elmenekülnöm a tömeggel, mikor Jean agya elpattant, és megölt mindenkit. A végtagjaim teljesen lefagytak, de elhiheted nekem, megfizet ezért. - Mondta elkomorodva, bizonyítva határozottságát nagyot kortyolt söréből.
- Honnan tudsz ezekről? Talán az X suliban mesélte a nagyszájú Bobby? Együtt van még a "Megérint, elkábít" Vadóccal? - Kérdezte nevetve, bár amolyan erőltetett nevetést színlelt, hiszen marhára nem kíváncsi a válaszra, csupán gúnyolódni akart.
- Eltaláltam? Agymosott X növendék vagy? - Sziszegte kérdését fogai között, szinte undorral tekintve rád. Úgy néz ki tényleg mély nyomot hagyott benne a Bobbyval való csatározás.
- Nehogy elfenekeljenek, mert alkoholt iszol. - Mosolygott gúnyosan.
Erik Magnus Lensherr
Erik Magnus Lensherr
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 71
Hírnév : 1
Tartózkodási hely : Testvériség bázisa

Vissza az elejére Go down

The Queens Pub Empty Re: The Queens Pub

Témanyitás by Cristopher W. Somerset Vas. Szept. 25, 2011 8:02 pm

Csodálkozva nézek rá, kissé talán hitetlenkedve is. Tény, hogy hozzáértő megállapíthatná a szélsőségesebb mimika mesterkéltségét, azonban eddigiek alapján se nem a szavak embere, se nem az emberek értője mostani beszélgetőpartnerem.
- Elmenekültél? Te? Meghátráltál? Nem hittem volna, hogy a nagy Pyro ismeri a félelmet.
Remélhetőleg, kezdem felhúzni úgy, hogy nem konkrétan én leszek ennek a haragnak a célpontja. Bár kellően instabil ahhoz, hogy számoljak az esetleges konfrontációval. Ennek ellenére úgy érzem, a várható nyereség megéri a kockázatot.
- Nem beszéltem sosem ezzel a Bobbyval. De tudom, kiről van szó. Vadócot pedig még nem is láttam élőben. Agymosott meg főleg nem vagyok. Se képességük, se idejük nincs rá, hogy egy jól működő agyat kisikáljanak. Azt meg pláne nem mondják meg, hogy mit igyak vagy egyek.
Következő fázis, szimpátia kialakítása, miután kellően kibillentettem az érzelmi stabilitásából. Nem, mintha ez túl nehéz lenne. Most elég egy minimális közös vonás.
Cristopher W. Somerset
Cristopher W. Somerset
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1072
Hírnév : 5
Tartózkodási hely : Xavier Intézet

Vissza az elejére Go down

The Queens Pub Empty Re: The Queens Pub

Témanyitás by Erik Magnus Lensherr Hétf. Szept. 26, 2011 10:57 am

A fiú jól gondolja, John valóban hirtelen haragú, és sokszor meggondolatlan, de ez a tulajdonság sosem egyenlő a bolond kifejezéssel.
- Három választásom volt. Ott maradok, és hagyom, hogy Jean engem is szétcincáljon, vagy megvárom, míg a zsaruk elkapnak, és az én erőmet is elveszik, így az utolsó tűnt a legértelmesebb ötletnek, elhúzom a csíkot. Te melyiket választottad volna? - Kérdezte halálos nyugodtsággal, ami értetlenségre adhat okot Chris számára, főleg, hogy ilyen jól ismeri Pyro jellemét is. Talán megváltozott, és már nem ugrik neki minden jött mentnek, aki beszól neki, vagy csak nem tartja beszélgető partnerét ellenfélnek. Az igazság viszont az, hogy Erik utasítására nem csinálhat ostobaságot, míg a Testvériség ilyen gyenge lábakon áll, nehezen de eddig tudta magát tartani ehhez, mindemellett tényleg nem akarja magára vonni mindenki figyelmét.
- Szóval azóta sincs telepatájuk. Hmpff... - - Püffögött egyet gúnyos vigyor kíséretében, majd kezébe véve korsóját ismét ivott a nedűből.
- Na most vagy el akarod hitetni velem, hogy te vagány gyerek vagy, és az X suliban neked senki sem parancsol, ami ebben a tekintetben szánalmas lenne, vagy egyáltalán nem oda való vagy, és nem is szeretsz ott lenni, amit megértenék. - Gondolkozott hangosan nézve korsójában lötykölődő sörét, miután kezével elkezdett játszani a korsóval.
Erik Magnus Lensherr
Erik Magnus Lensherr
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 71
Hírnév : 1
Tartózkodási hely : Testvériség bázisa

Vissza az elejére Go down

The Queens Pub Empty Re: The Queens Pub

Témanyitás by Cristopher W. Somerset Hétf. Szept. 26, 2011 12:03 pm

Figyelem a reakcióit. Úgy tűnik, egyelőre uralkodik magán. Nem mintha annyira félnék tőle most, hogy ilyen közel ülök hozzá, és látom, mit csinál. Főleg, hogy tudtommal szereti a látványos dolgokat. Tehát, ha komoly baja lenne velem, valószínűleg körbeégetné a fél környéket, hogy előbb lássa a félelmet az arcomon, és csak utána sütne meg engem. Kicsit bizarr gondolatok, de az ő esetében teljesen elképzelhetőnek tartom.
Válaszára elismerően bólintok. Nem vártam indoklást, ez pozitív csalódás tőle.
- Valószínáleg ugyanezt tettem volna. Nem szeretek szétcincálva lenni, és erő nélkül börtönben senyvedni sem hangzik túl fényesen.
A következő reakción elmosolyodom, és megcsóválom a fejem.
- Nem úgy értettem, hogy nincs rá képességük. Tudod, milyen liberális az intézet. Tudtommal nem szokták képességgel erőszakosan beleverni mások fejébe az elfeiket. Különben hogy szabadultál volna meg tőlük?
Ekkor fogy el a whiskym. Leteszem a poharat, és figyelem, hogyan keresi az egyensúlyt a kekeckedés és a saját mentalitásának a megtalálása kapcsán.
- Vagy még van mit tanulnom tőlük, de nem veszek be minden naiv marhaságot, amit összehordanak.
Cristopher W. Somerset
Cristopher W. Somerset
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1072
Hírnév : 5
Tartózkodási hely : Xavier Intézet

Vissza az elejére Go down

The Queens Pub Empty Re: The Queens Pub

Témanyitás by Erik Magnus Lensherr Hétf. Szept. 26, 2011 4:40 pm

Pyro Chris egyetértésére nem reagál, ahelyett inkább kiissza megmaradt korsójában lévő italát, és hatalmas sóhajtással jelzi, jól esett számára ez a délutáni sör.
- Liberális mi? - Nevetett fel hirtelen John, majd beszélgetőpartnerére nézett, körülbelül olyan tekintettel, mint aki orbitális nagy hülyeséget mondott.
- Nagyon rosszul tudod a dolgokat haver, pedig azt hittem tájékozott vagy. Szerinted Jean miért rendezett mészárlást az Alkatraznál? Bizony, mert beleverték a fejébe az elveket, elrekesztették főnixet, emiatt történt az, ami. - Magyarázta a fiúnak, majd még eszébe jutott Logan vesszőfutása is.
- Na és a szőrmók? Tudod a karmos. Rozsomák. Neki sem akarta elmondani az öreg professzor az igazat, pedig ha valóban alfa szintű Mutáns volt ahogyan sokan állítják, képes lett volna rá. Na de mindegy, halottról jót vagy semmit, igaz? - Mosolygott a fiatal, majd egy amolyan pihenésképpen körbenézett a csehóban, lát-e valami érdemlegeset, olyan dolgot, mit eddig nem vett észre Chrisnek köszönhetően.
- Na és te is X-men vagy már? Van olyan szexi bőrcuccod, meg minden? - Kérdezte gúnyosan, mikor visszafordult a sráchoz.
Erik Magnus Lensherr
Erik Magnus Lensherr
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 71
Hírnév : 1
Tartózkodási hely : Testvériség bázisa

Vissza az elejére Go down

The Queens Pub Empty Re: The Queens Pub

Témanyitás by Cristopher W. Somerset Hétf. Szept. 26, 2011 4:57 pm

Viszonzom a hülyéneknézés tekintetet, majd alaposan kinevetem Pyrot. Nem ragadtatom el magam, szépen, hamar elnyomom a nevetést.
- Elrekesztették Főnixet? Tudja bárki egyáltalán, mi is az pontosan? Szerinted mi lehetett pontosan?
Bár ezeket a történéseket abba a kategóriába sorolom, amik vagy mesék, vagy nem, azért egészen jól összerakott mesék. Így fel tudom vállalni, hogy valódinak gondolom őket.
- Nem tudom, milyen tudomány és kiket hív alfa szintű mutánsnak. Xavier Omega mutáns volt, ha minden igaz. Nem ismertem személyesen, és a karmost se ismerem. Nem tudok érdemben véleményt hozzájuk fűzni. Főleg, hogy ahogy mondod, halottról jót, vagy semmit. Viszont ahogy mondtad, a karmosról érdekelne a véleményed. Ismered, igaz?
Jelzem a pultosnak, hogy egy olyat kérek, mint amit Pyro iszik, majd kézbe veszem a frissen kapott sört.
- Azt hallottam, hogy vad és öntörvényű. Te is ilyennek látod?
Cristopher W. Somerset
Cristopher W. Somerset
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1072
Hírnév : 5
Tartózkodási hely : Xavier Intézet

Vissza az elejére Go down

The Queens Pub Empty Re: The Queens Pub

Témanyitás by Erik Magnus Lensherr Hétf. Szept. 26, 2011 5:28 pm

- Mindegy, nem a te dolgod. - Intette le a fiút Pyro flegmán, miután rákérdezett a Főnixes történetre, és hozzá hasonlóan intett a csapos felé egy újabb körért.
- A lényeg az egészben, hogy egy láthatatlan nyakörvet kapsz, megtiltják azt amit szeretsz, és az erődet is le fogják korlátozni. Hidd el nekem. Ezért csatlakoztam annak idején Magnetohoz. - Fejezetbe be ennyivel a témát, majd a neki ki tett italból szinte egy húzóra lenyomta a felét. Talán már megunta a Crissel való beszélgetést, vagy csak az ital hatása miatt kezdi kellőképp felhúzni, ezért haragját a sörön vezeti le.
- Jól hallottad. Xavier pincsi kutyát csinált belőle, ami vicces, ha belegondolunk előéletébe. - Mosolygott, ránézve Cristopher-re, majd a poén kedvéért játékosan csaholt egy, kettőt, majd hozzátette.:
- Olyan, mint amilyen te leszel. Szokj hozzá a gondolathoz Fifi. - Ezután pedig már csak egy emberes kortyot ivott söréből, és ismét körbenézett a pub-ban, szinte mintha várna valakit, vagy csak idegelni szeretné hirtelen lett társaságát. Fél szemmel azért figyel a fiúra, bár eddig nem tűnt agresszívnak, de ha kikezd vele, félredobhatja a nők bálványa arcát, mert miután megpörköli őt, biztosra veheti, hogy egy nő sem fog még csak rá nézni sem.
Erik Magnus Lensherr
Erik Magnus Lensherr
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 71
Hírnév : 1
Tartózkodási hely : Testvériség bázisa

Vissza az elejére Go down

The Queens Pub Empty Re: The Queens Pub

Témanyitás by Cristopher W. Somerset Hétf. Szept. 26, 2011 5:42 pm

- Azt mondjuk valahogy értem, hogy miért korlátozták az erődet. Elég nagy pusztítást lehet vele művelni. A helyedben viszont én se hagytam volna ennyiben. Viszont megint csatlakoztál valahová. Magneto megengedi, hogy úgy viselkedj és azt csinálj, ahogy és amit akarsz?
Őszinte kíváncsisággal kérdezem tőle, hiszen még sosem találkoztam az öreggel, és a tévében nagyjából a főgonosz képét festették meg róla mindig. Az X-eknél pedig a rossz útra tévedt, de alapvetően nem gonosz, ellenben túl nagy hatalmú illetőként hallani róla.
- Azt mondod, én majd kapok egy cukirózsaszín nyakörvet? - kérdezem cinikus mosoly kíséretében - Bár igazad lehet. A tieden legalább szögecsek vannak, meg csini öngyújtó hozzá, ha jól tudom. Viszont mi van, ha pont te segítesz hozzá, hogy ne várjam meg, amíg ölebet csináljanak belőlem? Segíteni akarsz, vagy csak cukkolni?
Ismét érdeklődő arckifejezést veszek föl, bár inkább azt a haverkodós stílust, semmint a tudós főre néző diákét.
Cristopher W. Somerset
Cristopher W. Somerset
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1072
Hírnév : 5
Tartózkodási hely : Xavier Intézet

Vissza az elejére Go down

The Queens Pub Empty Re: The Queens Pub

Témanyitás by Erik Magnus Lensherr Hétf. Szept. 26, 2011 5:56 pm

- Az X sulinál korlátoztak, a Testvériségnél terelték az utam egy cél felé. Nem egy a kettő. De amint látod, én ráérek, és nem kell azon aggódnom, hogy holnap viszonylag józanul beérjek az első órámra. - Magyarázta a fiú, ezzel tökéletes választ adva Cris kérdésére, hiszen értette a célzást. Próbált visszavágni azzal, hogy Magneto Testvériségénél is korlátozzák őt, pedig ez nem így van. Az X-men a jókat védelmezi, mutánsokat, embereket egyaránt. A Testvériség csak a mutánsokért jött létre, de az eszközökben nem válogat, így Pyronak sem kell azon aggódnia, hogy mi lesz ha akció közben leégeti az emberi tüntetők seregét. (Mikor felhívta a figyelmet az Alkatraz előtt, ahol Bobby Vadócot kereste. )
- Dobberman vagy Pincsi. Igazad van, nem mindegy. Viszont a Testvériségnél csak a célt kell követned, nem pedig egy életvitelt. Gondold meg haver, lehet cukkolás, de rajtad múlik ez mennyire segítség számodra. - Komorodott el a fiú, lehet ezzel nyitva hagyva Cris számára az ajtót a változás felé, bár nem hiszi, hogy hozzá hasonlóan ő is ott hagyná az X-eket.
Viszont ha a fiú tényleg magában tartja azokat a dolgokat már csak önteltségből is, amiket Pyro ráfestett akkor elég nagy az esélye, hogy már unja az Iskolát, és a "mindent a jó érdekében" elveit.
Erik Magnus Lensherr
Erik Magnus Lensherr
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 71
Hírnév : 1
Tartózkodási hely : Testvériség bázisa

Vissza az elejére Go down

The Queens Pub Empty Re: The Queens Pub

Témanyitás by Cristopher W. Somerset Hétf. Szept. 26, 2011 6:12 pm

- Ez furcsa. Mármint van egy nagy cél, amit követ a testvériség. Elérni, hogy a mutánsok maradjanak csak, az emberek pedig eltűnjenek. Végülis az evolúció azt diktálja, hogy az erősebb kiszorítsa a gyengébbet. Természettudományos szemléletmóddal ez tökéletesen érthető - ingatom a fejem, viszont azért akad, amit nem teljesen értek. Látszólag kompromisszumok nélkül működik ez a dolog a testvériségnél. Ugye az X banda vigyáz, nehogy feleslegesen meghaljon bárki is. Ezzel persze néha addig várnak egy veszélyes elem kiiktatásával, hogy sokak odaveszhetnek. Tehát a békét és az életeket védve néha túllőnek a célon, és pont ezért éppena céljuk ellen tesznek.
Kortyolgatok a sörömből, közben töprengve nézek magam elé. Annak ellenére, hogy elég bárdolatlan, már nem unalmas beszélgetőpartner.
- Ugyanakkor ott van a testvériség. Ha a kereszttűzben sok mutáns meghal, az nem gond látszólag. Pedig valahol ez is hátráltatja, hogy a mutánsok kerüljenek fölénybe, nem? Meg aztán, megmondom őszintén, nem hiszem el, hogy sosem állított le Magneto, mikor valamit nagyon szívesen megsütöttél volna.
Kezdem érezni a hangot, amin jól megy a beszélgetés a sráccal, így egyre inkább a haveri beszélgetésre váltok a korábbi diplomatikus erőfitogtatásról.
- Életvitel...hm...nem aggódni azon, hogy érek be holnap órára. Én már gimiben is így éltem. Azt hiszem, értem, mire gondolsz. De valahogy mindig meg kell küzdeni azért, hogy önmagad lehess, nemigaz? Akárhol is legyél.
Cristopher W. Somerset
Cristopher W. Somerset
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1072
Hírnév : 5
Tartózkodási hely : Xavier Intézet

Vissza az elejére Go down

The Queens Pub Empty Re: The Queens Pub

Témanyitás by Erik Magnus Lensherr Hétf. Szept. 26, 2011 6:34 pm

~ Nem lehetetlen egy a ficsúr, még az is lehet, hogy jó követője lehetne a Testvériségnek. ~ - Elmélkedett John ismét végigmérve a srácot, de most nem flegma stílusban, inkább amolyan fizikum, és hozzáállás kérdésében.
- Volt rá példa, nem tagadom, és nem is tetszett, amikor megállított. Viszont úgy érzem, azért tette, hogy megóvja a terv sikerességét, és engem. A franc se tudja, azt tudom, hogy jobban érzem magam a Testvériség tagjai között. - Magyarázta, miközben vissza próbált emlékezni azokra az esetekre, mikor Magneto valóban elejét vette hirtelenharagjának, és tettlegességének. Az Alkatraznál, mikor az elsők között akart nekiesni az ellenfélnek Mr. Lensherr megállította őt, és később kiderült, jól is tette, hiszen a katonák az orvosságot használták fegyverként, amit műanyag lőfegyverekbe tettek, ezzel megakadályozva a Mágnesesség urát abban, hogy ártalmatlanítsa őket.
Ha nem állítja meg őt, most ő is úgy üldögélne itt a kocsmában, mint egy képességét lassan vissza-vissza nyerő fiatal.
- Több millió Mutáns él a földön. Mit ér 10-20 Mutáns élet, ha a többit ezzel felszabadítjuk. Áldozatot kell hozni ember, bár az is igaz, hogy szándékosan, nem tesszük. - Felelt Cris gondolatmenetére, majd ő is kortyolt egyet söréből, mi már előző akciójának köszönhetően kis arányban lötyögött Korsójában.
- Több alkalommal visszafogtak a társaim. Vadóc, Bobby. Nem értettek egyet a módszereimmel, pedig nem egyszer kimentett minket a kutyaszorítóból. Gyáva, tehetetlen banda. - Fintorgott hangosan elmélkedve John, közben megszorította az ivásra alkalmas eszközt, azért figyelve arra, ne törje össze. Nagyot sóhajtva le is tette inkább azt a pultra, majd beszélgetőtársára nézett.
- Akárhogy is, sosem tehetsz olyat ami az Iskola elvének ellentmond. Gondolj bele, hogyha a mutánsgyűlölő emberek megkínozzák egy barátod, esetleg a nőcskédet, ha van. Te nem tehetsz semmit, hogy megbosszuld. Nem veheted kezedbe a sorsod, Ha itt és most megtámadnálak, nem használhatnád ellenem a képességed, mert fenn állna a veszélye, hogy ezzel veszélybe sodrod az Iskola hírnevét. Látod, nekem ilyen dolog miatt nem kell aggódjak. - Mosolyodott el a fiú, ezzel jelezve Crisnek, hogy sakkot kapott, ha beszélgetésük egy sakkjáték medrében folyna. Azért ilyen biztos benne, mert Bobby sem mert semmit sem tenni, mikor megtámadta az épületet, és a tüntetőket, pedig megelőzhette volna a merényletet. Gyenge volt.
- Jut eszembe, te ismered az én képességemet, te mihez értesz? - Kérdezte ezzel témát váltva.
Erik Magnus Lensherr
Erik Magnus Lensherr
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 71
Hírnév : 1
Tartózkodási hely : Testvériség bázisa

Vissza az elejére Go down

The Queens Pub Empty Re: The Queens Pub

Témanyitás by Cristopher W. Somerset Hétf. Szept. 26, 2011 8:42 pm

- Persze, ez nyilvánvaló. Magneto remek stratéga eddigi ismereteim alapján. Te pedig értékes tagja vagy a csapatának, nem hagyna odaveszni egy feléd dobott sértés miatt.
Fogy a sör szépen lassan. Viszont egész jó, így a kedv is megvan hozzá. Közben érzem, hogy egyre kevésbé kakaskodás a beszélgetésünk. Talán, ha éppen nem kezelik gyereknek, ő is ember- vagy épp mutánsszámba veszi a beszélgetőpartnerét.
~ Valószínűleg neki viszonylag későn sikerült kitörnie a ketrecéből.
- Akkor itt is, ott is megvannak a járulékos veszteségek. A különbség annyi, hogy Xavier egy fajként tekintett minden emberfélére. Ettől függetlenül mindenki verseng a többivel. Egészen a legkisebb kisiskolás klikkekig. Ahová érzésed szerint tartozol, azt az oldalt véded. Én megértem a Testvériség álláspontját is, legalábbis azt hiszem.
Figyelem, ahogy kifejti az általa csattanónak számított konklúziót. Mosolyra késztet a magabiztossága. Nem azért, mert alaptalan lenne. Csupán azért, mert azt hiszi, az iskola miatt engem is ismer.
- Igaz, ami igaz. Van, aki ilyen idillikus világképet dédelget magában. Ennek ellenére ki kell, hogy ábrándítsalak! Amennyiben az életem, vagy számomra fontos személy élete függ tőle, csak a prioritások döntenek. Ha meg akarnál sütni, gondolkodás nélkül kicsinálnálak. És itt most nem az erőviszonyokat akarom fejtegetni, de ilyen esetben vagy egyikünk, vagy másikunk megy haza.
Lehúzom a söröm maradékát, a pultra teszem az üveget, majd visszafordulok Pyro felé.
Cristopher W. Somerset
Cristopher W. Somerset
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1072
Hírnév : 5
Tartózkodási hely : Xavier Intézet

Vissza az elejére Go down

The Queens Pub Empty Re: The Queens Pub

Témanyitás by Erik Magnus Lensherr Hétf. Szept. 26, 2011 9:05 pm

- Jól mondod, piszok nagy stratéga. - Helyeselt Cris válaszára, majd folytatta a ficsúr által elmondottak gondolatmenetét.
- Veszteség minden oldalon van haver. Akárhova állsz, fel kell készülnöd a veszteségekre, a kérdés az, ki hogyan teszi ezt. - Mondta John diplomatikusan, s a mondat végére érve maga is meglepődik, hogy tud hasonlókat mondani, főleg ennyi sör után.
- Hm...szóval nagyon erős lehetsz, ha ilyen magabiztos vagy a győzelmed illetőleg, és az sem zavarna, ha az X-ek megdorgálnának, pedig valószínűleg ez az egész kóceráj a földdel lenne egyenlő. Tetszik a magabiztosságod - Mosolygott elmélkedve az elmondottakon, mire végül egy szájelhúzás jelezte, milyen jó is lenne tombolni egyet. Végül úgy dönt, hogy a pohár fenekére néz, és a korsó kifogyasztásával már nem volt olyan élvezetes a látvány. Letette a poharat, de most nem intett a csaposnak, egyből beszélgetőtársához fordult.
- Még csak a neved sem tudom, nem sok emberrel szoktam így elfilozofálgatni, főleg, hogy nem kenyerem a diplomácia. Azt mindig is meghagytam a mesternek. - Szólalt meg végül, ezzel célozva arra, hogy jó lenne a srác nevét elraktároznia fejébe. Sosem lehet tudni, mikor lesz szüksége rá, avagy a fiúnak a Testvériségre.
- Nem gondoltad még amúgy, hogy jó lenne kitörni? Nem érezted azt, hogy otthagyod azt a gyáva bandát? - Kérdezte John.
Erik Magnus Lensherr
Erik Magnus Lensherr
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 71
Hírnév : 1
Tartózkodási hely : Testvériség bázisa

Vissza az elejére Go down

The Queens Pub Empty Re: The Queens Pub

Témanyitás by Cristopher W. Somerset Hétf. Szept. 26, 2011 9:47 pm

- Ha így nézzük, az egész egy piszok nagy üzlet. Valamit teszel vagy feláldozol, hogy elérj valami mást. Sokkal okosabb vagy, mint azt mások hiszik, ha így felismerted a világ működését. A legtöbben csak sodródnak, gondolkodás nuku.
Mikor azt mondja, erős lehetek, elnevetem magam. Megingatom a fejem, diplomatikusan, bólogatás helyett.
- Fejben biztosan. Bár lehet, hogy képességeim alapján is. Ezt döntse el majd az, akinek kellek, vagy akinek gondja van épp velem - teszem hozzá széles mosoly kíséretében.
Látom rajta, hogy most is kissé kalitkában érzi magát. Valahogy meg tudom érteni. Ha vissza is tért Magneto ereje, az ilyen képességgel machináló drogoknak mindig akad kellemetlen következményük.
Mikor a nevemet kérdezi, kicsit kihúzom magam, ugyanakkor barátkozó módon enyhén biccentve kezet nyújtok.
- Cristopher vagyok, de a Cris is megteszi. Ahogy Magneto mondaná, igazi nevem még nincs. Bár dolgozom az ügyön.
~ Kitörni, kitörni...eddigiek alapján épp azért építkezek, hogy ne férjen körén az a bizonyos ketrec.
- Egyelőre tudok tanulni ettől a bandától. Bár akadnak nehezen elviselhető elemek, de egyik hasznos készségem, hogy ezen túl tudom tenni magam. Nem is várom meg, hogy határokat szabjanak. Elé megyek a dolgoknak, és megírom a sajátjaimat. Eddig működik a dolog.
Cristopher W. Somerset
Cristopher W. Somerset
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1072
Hírnév : 5
Tartózkodási hely : Xavier Intézet

Vissza az elejére Go down

The Queens Pub Empty Re: The Queens Pub

Témanyitás by Erik Magnus Lensherr Hétf. Szept. 26, 2011 9:59 pm

- Ez azért lehet, mert nem szeretek okoskodni, és feleslegesnek tartom a szájtépést. Most valahogy mégis beszélgetős kedvemben vagyok. - Mondta választ adva Cris meglepődésére bőbeszédűségét, és agyának sokszor nem használt kapacitását észrevéve.
- Nincs? Pedig az X suliban a diákok ezt tartották a legnagyobb királyságnak. A név adás mi jellemzi erőnket, és másságunkat, azt a tényezőt, mi megkülönböztet minket a Homo Sapiensektől. - Válaszolt a fiú, majd eszébe ötlött saját élete az X-men oldalán.
- Én is bírtam ott egy darabig, de most hogy eljöttem onnan rájöttem, mekkora álszent egy banda. Ugyanúgy félnek ők is az emberektől, hiszen ha belegondolsz nem véletlen megy oda egy mutáns, ha nem biztonságot keres. Ők is utálják az embereket, kik piszkálták, rossz esetben megkeserítették életüket. Mégis védelmezik őket... - Fintorgott sanyarúan, majd megrázta a fejét, ezzel mutatva Cris felé, hogy nem érti ezt az elvet.
- Na és Cris, merre szoktál bandázni? Meddig ér a láncod? - Kérdezte ismét kicsit cukkolva újdonsült ismerősét.
Erik Magnus Lensherr
Erik Magnus Lensherr
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 71
Hírnév : 1
Tartózkodási hely : Testvériség bázisa

Vissza az elejére Go down

The Queens Pub Empty Re: The Queens Pub

Témanyitás by Cristopher W. Somerset Kedd Szept. 27, 2011 9:47 am

- Ennek örülök. Én is élvezem ezt a beszélgetést.
Eltöprengek rajta, hogyan is képzeltem el ezt a találkozást. Mert elképzeltem már korábban, de valahogy nagyon nem ez a kép volt előttem.
- Hát annyi biztos, hogy az emberi paranoiától tartanak. A térképeken nem szerepel a Xavier birtokon áthaladó út, nincs műholdkép a területről, és még ki tudja, mi mindennel védték be magukat. Azt hiszem, nekem szerencsém volt eddig. Mindig tudtam uralkodni magamon annyira, hogy csak a szükséges információk jussanak el a környezetemhez rólam. A mutánsüldözés kimaradt az életemből.
Elfogadom, hogy Pyro egyszerűen nem tudja érteni az X-ek álláspontját. Van ez így. Az empátia ritka adomány. Legtöbben csak saját szemszögükből tudják tekinteni a világot.
- Bandázni? Ahova épp kedvem tartja menni. Igazából egyetemről kerültem be az intézetbe. Így nincs túl sok órám. A mutáns dolgok tanulása az, ami hasznos ott bent. Általános művelésben már volt részem elég. Wireless pórázom van. Vagy műholdas, ahogy tetszik - teszem hozzá egy félmosoly kíséretében.
Cristopher W. Somerset
Cristopher W. Somerset
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1072
Hírnév : 5
Tartózkodási hely : Xavier Intézet

Vissza az elejére Go down

The Queens Pub Empty Re: The Queens Pub

Témanyitás by Erik Magnus Lensherr Szer. Szept. 28, 2011 9:44 pm

- Nem a beszélgetés élvezetéről beszélek, hanem épp arról, hogy nem szoktam ennyit járatni a számat...áh, mindegy. - Intett John miután ismét megnyilvánult igazi flegma énje, és a csapos felé tolta a poharat. Nem amolyan tölts még egyet alapon, inkább arra célozván, hogy nem iszik többet.
- Hidd el, aki megakarja találni az X-sulit meg is találja. Stryker is betört oda, és sok diákot elvitt kísérleti nyúlnak. Én is alig bírtam meglógni Bobbyékkal. Pár hónapja Magnetoval úgy mentünk be az intézetbe, mintha nyitott kapukkal fogadtak volna. Elég védtelenek vagytok, jobb, ha tőlem tudod. - Kacsintott a fiatal felvéve kabátját, mi eddig a bárszéken pihent.
- Nos Cris, örültem a találkozásnak, remélem legközelebb már csapattagként beszélgetünk valahol. Gondold meg, tudod hol találsz. - Mondta ujjával mutatva a fiúra, mintha csak le akarná lőni, de remélhetőleg tudja, hogy ez amolyan fiatalok közötti szleng, másként elég hülyén vennék ki magát a cselekmény.
- További szép napot. - Köszönt el, majd kisétált a krimóból.


Off: // Köszi a játékot, élvezetes kis eszmecsere volt, csak már nem igen maradt téma, amiről beszélgethetnénk. Remélem még összefutnak a karik. Wink//
Erik Magnus Lensherr
Erik Magnus Lensherr
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 71
Hírnév : 1
Tartózkodási hely : Testvériség bázisa

Vissza az elejére Go down

The Queens Pub Empty Re: The Queens Pub

Témanyitás by Cristopher W. Somerset Csüt. Szept. 29, 2011 11:49 am

Mikor már túlmagyarázza szóban a céltalan beszéd értelmetlenségét, és hogy ő mennyire nem szokott sokat beszélni, csak megengedek egy szarkasztikus félmosolyt, de nem válaszolok rá.
Amikor viszont az iskola sebezhetőségéről beszél részben igazat adok neki. Ugyanakkor rettentően szélsőségesnek érzem a véleményét, így kénytelen vagyok ellenkezni.
- Sokat kicsinált Stryker és a Testvériség is azok közül, akik most védhetnék a sulit. Azonban jobb, ha tőlem tudod - egy kis gúnyos él, épp csak, hogy ne feledjük a mi kis kakaskodásunkat -, egyre többen vannak tanárok, diákok, és egyre jobbak. Lehet, hogy még ezért vagyok ott. Kiváncsiság.
Gyorsan végigmérem mégegyszer, mikor átvált a baráti, vagy méginkább bajtársi stílusra. A gesztusát nem veszem át. Nem passzol hozzám ez a mutogatás, de jó eséllyel ezt ő is tudja. Csak biccentek.
- Mindenképpen meggondolom. Szép napot!
Kikérek még egy whiskyt, és míg megiszom, eltöprengek az iménti beszélgetés tartalmán. Végül fizetek, és távozok a helyről.

//Részemről az öröm Így még érdekesebb játék volt, mintha összeverekedtünk volna. Biztosan lesz folytatás.//
Cristopher W. Somerset
Cristopher W. Somerset
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1072
Hírnév : 5
Tartózkodási hely : Xavier Intézet

Vissza az elejére Go down

The Queens Pub Empty Re: The Queens Pub

Témanyitás by Erik Magnus Lensherr Pént. Szept. 30, 2011 10:46 am



[Pár nappal később]

John, mint mindig szabad idejét most is itt töltötte a kis kocsmában, Queens szívében, ahol kevesebb szám fordulnak meg emberek, és persze kíváncsiskodók, mert sajnos a nép szája jár, fecsegnek, már rég eljutott a fülükbe, hogy Magneto kinn van az Öregek otthonából, hála Istennek, abban viszont nem biztosak, hogy a képességét is visszanyerhette. Bár a Worringhton cégnél már rájöhettek a szer hatékonyságának valós idejére, de mivel Erik még nem fedte fel magát, talán gondolhatják, megbánta bűneit, és letett a világot megváltó terveiről. Gondolhatják...
- A szokásosat Brian, és kérnék mellé egy gin-zeng teát, vagy mi a fenét. - Sietett a pulthoz az előbb említett ifjú, majd flegmán, szokásához híven kérte ki az italokat. Tudhatta a csapos, hogy nem véletlen a tea kérése, valószínűleg nem egyedül üldögél, leghátul egy eldugott kis boxban, mit csak akkor lát az ember, ha odasétál, hiszen az a kocsma legvége.
Erik Magnus Lensherr
Erik Magnus Lensherr
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 71
Hírnév : 1
Tartózkodási hely : Testvériség bázisa

Vissza az elejére Go down

The Queens Pub Empty Re: The Queens Pub

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 10 oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.