Post-Outsiders
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Queens Pub

+14
Gregory S. Severald
Nick Hawk
Hugh Hagwood
Damon Rex
Pannon András
Max Evans
Joshua Grant
Sheena Duran
Colin Cooper
Sarah Wilchok
Darren Black
Erik Magnus Lensherr
Cristopher W. Somerset
Cerebro
18 posters

5 / 10 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

The Queens Pub - Page 5 Empty Re: The Queens Pub

Témanyitás by Max Evans Pént. Jan. 13, 2012 7:13 pm

//Damon Rex-nek//

Miután elköszönt nemrég megismert unokatestvérétől, Max a taxiba szállt és hazafelé indult. Félúton eszébe jutott, hogy milyen régen ivott meg egy jó korsó hideg sört. Úgyhogy útközben úti célt változtatva egyik kedvenc beülős helye felé vette az irányt.
A Queens Pub semmit sem változott. Max benyitott, késő este révén rengetegen voltak itt. Pár már, jócskán nem józan illető figyeli a fiút. Max ügyet sem vetve rájuk magabiztosan a pulthoz lépdelt és rendelt egy korsó sört, majd a pultrésznél foglalt helyet.
Közben gondolkodni kezdett.
~Milyen különös, hogy alig egy hete még nyugodtan éldegéltem mindennapi életemet. Oly távolinak, és személytelennek érezve a mindenféle mutánsokkal foglalkozó híreket.~
A pultos a srác elé teszi az italt és a fiú maga elé bámulva, lassan kortyolni kezdi azt.
'-Csak nem szerelmi bánat? - kérdezi a pultos igen csak vigyorogva.
Max Evans
Max Evans
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 67
Hírnév : 3

Vissza az elejére Go down

The Queens Pub - Page 5 Empty Re: The Queens Pub

Témanyitás by Pannon András Pént. Jan. 13, 2012 8:06 pm

András, miután majdnem kivégezte a taxis, inkább úgy döntött hogy iszik egy kicsit. Az A-klubb messze volt, így inkább telefonjáról zenét hallgatva a Queens pub felé sétált... és közben Qeenst hallgatott:
"Heer we are..."
Egy csapat punk fordult be előtte az utcasarkon...
András egyetlen gombnyomással elhalgatata a zenét.
A punkok kitöltötték a járdát széltében, ezen a részen csak ők és András álltak. Sokat sejtetően fölemelkedtek a láncok, baseball ütők...
A Punkok szaladni kezdtek felé, de András csak sétált tovább zsebre tett kézzel... A Punkok röhögtek, a legelöl szaladó épp András fejére mér csapást az ütővel... Azaz hogy mérne. András elhajol az ütő elől majd a Punkot kigáncsolja... társai keresztül esnek rajta, majd zavartan összenéznek: Hol a préda? Nos a préda már a háztetőkön sprintelt a Queens pub felé. Amikor támadói épp a felállással foglalkoztak, ő már az emeletes-házon mászott fölfelé. A klubba beérve a Busman nyomolvasó szintjén lévő érzékszerveivel azonnal kiszúrta unokatesóját...
~Kipróbáljuk milyen éber...~
Ezzel a tömegbe vegyült és abban a pillanatban amikor a pultos föltette szellemes kérdését, hátulról elkapta Max vállát, ezzel együtt így szólt:
-Ha a vadász lennék....
És rávigyorog földmozgató rokonára.
Pannon András
Pannon András
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 100
Hírnév : 2

Vissza az elejére Go down

The Queens Pub - Page 5 Empty Re: The Queens Pub

Témanyitás by Damon Rex Pént. Jan. 13, 2012 8:22 pm

~Queens, hmmm régi szép idők, első versenyek, első nagy pénzek és első nagy csavargások a régi haverokkal. A régi törzshelyen biztos sokan vannak lehet hogy be kéne nézni oda, hátha van valami érdekes melójuk vagy egy jó versenyt is rendezhetnénk~
-Nincs más hátra mint előre, előre a Pub-ba-
A gondolat és a kimondott szavak végére már a Queens Pub előtti kereszteződésben állt.A lámpa zöldre váltott és a kocsi elindul, egy közeli parkolónál áll meg, majd Damon kiszáll, kicsit megnyújtóztatja elgémberedett tagjait majd egy laza mozdulattal bezárja a kocsit és előveszi egyik zsebéből a cigarettáját és az öngyújtóját.
*A Pub felé lépdelve rágyújt nagy füstöt eregetve amitől megjön egy kicsit a kedve az éjszakai iszogatáshoz. Kinyitja a Pub ajtaját majd magabiztosan belép. Senkivel nem törődik leveti magát az egyik bárpult melletti székre és rendel.*
- Egy dupla wiskyt jéggel! - Keménynek és megfáradtnak hangzanak a szavak a szájából.-
A pultban lévő srác azonnal elkészíti az italt, majd Damon elé teszi.
- Kösz!- Damon nagyot hörpint az italból, majd mélyet szív a cigiből és a füst kifújása közben elnéz jobb oldalra. Olyan ismerősnek érzi a mellette ülő embert mintha már látta volna valahol sőt mintha már ültek is volna egy autóba.
-Hé!- ahogy felé fordul a fiatal srác belé-hasít a felismerés- Max régen láttalak! Min gondolkozol ilyen mélyen, tán nem valami nő van a dologban?- Mint egy tanár a felelő diákot úgy vonja kérdőre a régen látott fotós cimborát, miközben ismét beleszív a cigarettába.-
Damon Rex
Damon Rex
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 57
Hírnév : 0

Vissza az elejére Go down

The Queens Pub - Page 5 Empty Re: The Queens Pub

Témanyitás by Pannon András Pént. Jan. 13, 2012 8:58 pm

András, meglepődik az új jövevényen, aki leszólítja unokatestvérét.
~Mit leszólítja, inkább felelteti, szegény srác már mindenki a nemi életét vonja kétségbe, vagy csak engem néznek nőnek?~
De hagyja kialakulni az eseményeket... Max másik oldalán lévő székbe zuttyan le és a kadvenc koktélját egy sex on the beach-t kér a csinos pincérlánytól.
~ A Balaton parton, ez általában tettlegességet vont maga után pár órával... eh de ez itt fél világra van a Balatontól...~
A szokásosnál szélesebb mosollyal vette át a koktélt, és az alatta lévő cetlit a csaj számával, és címével.
~Talán még sincs olyan messze az a Balatonpart...~

Pannon András
Pannon András
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 100
Hírnév : 2

Vissza az elejére Go down

The Queens Pub - Page 5 Empty Re: The Queens Pub

Témanyitás by Damon Rex Pént. Jan. 13, 2012 9:18 pm

~Hmm mekkora egy ... mindegy én is voltam ilyen, bár én ezt 16 évesen kezdetem el ezt a játékot, de sose lehet megunni !~
A pultos csaj felé kacsint majd egy füstkarikát szív alakúvá formázva fúj ki felé.
A pultus lány elpirul. Bizonyára meglepte az idősebb férfi közeledése így a következő kőrt ő adja át Damonnek, egy telefonszámmal, és csak annyit mutat bájos kezével és szende tekintettel hogy majd csörögjön rá.
~Mekkora egy rib*nc nos mindegy is igazándiból csak tesztelni akartam a vonzerőmet, ami természetesen a régi maradt.~
Ezzel elnéz a nála fiatalabbnak kinéző srác felé aki Max-et fogdosta...
*Elkezdi mozgatni a szemöldökét fel és le majd így szól:-A tiéd lehet én csak szórakozni jöttem ide!- Egy széles mosolyt vet, majd ismét iszik és nagyot szippant a már félig elszívott cigarettából. ~Nos igen mindig az erősebb kutya b*szik, vagy az amelyiket az erősebb kutya megjutalmaz, esetünkben ezzel a lánnyal..."
Damon Rex
Damon Rex
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 57
Hírnév : 0

Vissza az elejére Go down

The Queens Pub - Page 5 Empty Re: The Queens Pub

Témanyitás by Max Evans Pént. Jan. 13, 2012 9:28 pm

Max megérzi az érintést a hátán és hirtelen hátra fordul.
- Á, András! A frászt hoztad rám...
Andrást szavait hallva tényleg elgondolkodik.
- De szerencsére nem az vagy.
Majd ismét a pultos felé fordulva:
- Ugyan bárcsak az lenne, ez annál összetettebb, a múlton, a régi szép időkön járt az eszem.
Majd még egyet kortyol a továbbra is kellemesen hideg sörből. És észreveszi a tőle balra ülő srácot, aki egy whisky-t rendel. és Max felé fordul. Ahogy megszólítja valóban felismeri a mellette ülő alakot.
- Damon? Damon Rex? Milyen régen nem láttalak. Nem, nem nő van a dologban, egyszerűen a múlton rágódtam, a még gyermeki egyszerűségű, emberi múlton.
Max, ahogy kimondja rögtön megbánja szavait, hiszen a helységben az éppen tőle jobb oldali székben helyet foglaló, unokatestvérén kívül senki nem tudja, hogy mutáns.
Hirtelen próbálja valamivel elvonni a figyelmet, úgyhogy bemutatja a két egymásnak idegent:
- Damon, ő nem más, mint az unokatestvérem Pannon András. András ő pedig Damon. Egy régi jó ismerősöm. Hogyan is ismerkedtünk meg? Már biztos van legalább egy éve...
Max Evans
Max Evans
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 67
Hírnév : 3

Vissza az elejére Go down

The Queens Pub - Page 5 Empty Re: The Queens Pub

Témanyitás by Pannon András Pént. Jan. 13, 2012 9:32 pm

~Két éve? Érdekes... de, hogy ez a cigaretta szívű dominanciaharcosdit játszik, úgy tűnik fiatalabb mint aminek látszik... ~
András nagyot vigyorog. Onnantól, hogy a csaj mindenkinek kiosztja a névjegyét már nem is érdekes...
A "tiéd lehet"-re csak vet egy "ugyan kérlek ez már kinek kéne" arcot.
Miközben Max a sörével van elfoglalva, András egy mozdulattal kipenderíti magát, kb. úgy 180°-ban és megszemléli az ivó felhozatalát.
~Na igen, van e itt érdekes mutáns rajtunk kívül...
Végigpásztázza a cigarettázó, félrészeg emberek tömegét, majd némi önteltséggel visszafordul a koktéljához.
~... ugyan, hogy is lehetne. Kivéve talán ezt a "Damoni kemény"-csávót, aki lenyúlta a mai fogást... ~


// Bocs, téridő eltolódás //


A hozzászólást Pannon András összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jan. 14, 2012 4:25 pm-kor.
Pannon András
Pannon András
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 100
Hírnév : 2

Vissza az elejére Go down

The Queens Pub - Page 5 Empty Re: The Queens Pub

Témanyitás by Pannon András Pént. Jan. 13, 2012 9:44 pm

~Na végre, hogy kivégezte már azt a sört!~
Gondolja András miközben vidáman kezet nyújt az immár megismert nőcsábásznak.
-Örvendek!
Közben unokatesóját is rendre inti:
- Mintha most nem lennél ember, attól még, hogy elvetted azt az embertelen nőt, még ember maradtál cusin!
(Jóízűt nevet.)
- Persze, hogy nő van a dologban, (a csapos és Damon felé) ismertek talán más olyan dolgot ami így elkeseríthetné ezt a kemény srácot?
(Széles vigyor, Max fele...)
~Hihetetlen, ha a srác ennyire tud vigyázni a szájára az első problémás helyen megnyúzzák...~





A hozzászólást Pannon András összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jan. 14, 2012 4:26 pm-kor.
Pannon András
Pannon András
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 100
Hírnév : 2

Vissza az elejére Go down

The Queens Pub - Page 5 Empty Re: The Queens Pub

Témanyitás by Damon Rex Pént. Jan. 13, 2012 9:48 pm

- Azt mondják hogy élj a mának a holnapot hagy holnapra és a múlton sose rágódj Max!- Nagy baráti vigyorral fejezi be a mondatot, mintha nála is változott volna valami- Apropó már legalább 2és fél év volt de ki számolja?
Majd a székből felállva elnyomja a cigarettáját és odasétál az éppen visszaforduló fiatalhoz.
-Üdv, Damon Rex - Baráti mosoly és kéznyújtás- Versenyző vagyok a verdám ott kinn áll, ha van kedved összemérhetjük a tudásunkat, persze ez mind baráti és tét nélküli, nem lenne fer ha az első körben megkopasztanálak- ismét egy vigyor.-
majd Maxra néz.
- Neked van már valamilyen járgányod cimbora?- Kérdő pillantást vetve a mélyen merengő barátra.
Damon Rex
Damon Rex
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 57
Hírnév : 0

Vissza az elejére Go down

The Queens Pub - Page 5 Empty Re: The Queens Pub

Témanyitás by Max Evans Pént. Jan. 13, 2012 10:07 pm

Max a pultos felé intve jelzi, hogy még egy kört kér a habos nedűből. Damon és András közötti dominanciaharcon csak egy jót vigyorog és ő maga is a csinos pincérlányt kezdi figyelni.
~ Nő a dologban? Én csak a mutánságon rágódtam.~
Közben megfordul és a 'tömeget' kezdi pásztázni. A belépésekor is már jócskán részeg öt, körübelül 25-30 év körül járó férfi feltűnően a pultnál folyó beszélgetést figyeli. És az egyik mintha igencsak a mellzsebében kezdene nyúlkálni.
Max az embertelen nő elvevésén már csak hatalmasat nevet.
~ Na már csak az hiányozna nekem.~
S a versenyző kérdésére fejét abba az irányba fordítja:
- Verda? Ugyan, bár gyűjtögetek és az újságírás is egyre jobban megy. Talán hamarosan összegyűlik egy saját autóra, és akkor nem a taxik leintése lesz a legfőbb gondom A pontból B-be való eljutáskor.
És Damon, te neked, hogy megy mostanában a versenyzés?
Max Evans
Max Evans
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 67
Hírnév : 3

Vissza az elejére Go down

The Queens Pub - Page 5 Empty Re: The Queens Pub

Témanyitás by Damon Rex Szomb. Jan. 14, 2012 3:17 am

-Tudod Max, mielőtt a cikkedet megírtad amivel ha jól tudom feljebb kerültél a ranglétrán- erre egy széles vigyor kerekedik az arcán- már voltak otthoni problémáim. A szüleim pontosabban az apám nem nézte valami jó szemmel hogy a pici fia felnőtt és "saját utakon hajt" azaz tövig tiporva a padlógázt sorra nyeri a versenyeket. Így lettem New York egyik legjobb versenyzője. Ahogy a cikkedben is említettem a sprint és a drift versenyek állnak a legközelebb a szívemhez, ezért is van olyan autóm ami mind a kettőre egyaránt alkalmas. Bár a körversenyeket is szeretem, de ha kicsit mélyebben belelátsz az is csak egy versenyfutás az ellenfelek és az idő ellen. Apropó idő, már régi hagyomány hogy úgy kerülhetsz be egy-egy nagyobb versenyző társaságba ha bizonyos kilométert leautózol, vagy ahogy te mondanád A-ból eljutsz a B pontba, Ezek az úgynevezett ellenőrzőpont versenyek. Így jártam be egész New Yorkot és Las Vegast is, mivel ott is elég jó hírnévnek örvendek. A lényeg az hogy megadnak egy x időt, ami teszem az 20 perc és meg kell oldanod hogy keresztül hajts egész Queens-en vagy New York bármely más területén, minél gyorsabb vagy annál előrébb kerülsz a listán. Az ilyen versenyek sok kihágással járnak, átmész a piroson, vagy éppen nem a KRESZ szabályainak megfelelően vezetsz, szükségesek ezek a kihágások hiszen az idő csak pereg és pereg mint a homokórában a homokszemek. Majd ha sikeresen teljesítetted az 500km-t és elég jó időket futottál akkor már fenn is vagy az úgynevezett RUN-listán. Ez a lista tartalmazza a legjobb versenyzőket, itt található a leggyorsabb, legügyesebb és leglátványosabb drifterek és sprinterek. Jómagam a 3. vagyok a listán, mivel ki KELLET mennem Oroszországba a nagybátyámhoz, Nicolas-hoz hogy kicsit csendesedjenek a kedélyek és kinn töltöttem 3 évet,ami alatt megszereztem az Orosz Bajnok címét is, és a nevem SMOG lett. Azért pont SMOG- kissé elgondolkodik hogy hogyan is tálalja a tényt hogy ő is mutáns, majd eszébe jutnak nagybátyja szavai: "füstölgő gumi" - mivel minden megnyer versenyem végén csinálok 5 darab 360°os teljes kört. és a a Gumijaim csak úgy füstölögnek a pályán, illetve a kipufogómból is csak a tömérdek füst száll ki, ami belepi az autómat.- Büszkén mosolyog és kér meg egy kört.- Hogy ne kanyarodjak el nagyon a témától az itteni versenyt mondom el. Egy 100km-es sprint versenyen mérik össze tudásukat a 4 legjobb versenyző. Én magam sajnos nem tudtam részt venni a versenyen távol létem miatt, de így is 4en indultak amiből sajnálatosan 2en frontális baleset miatt elhunytak. Nem is olyan veszélytelen ez a verseny igaz? - mélyen mered maga elé.- Így lettem én New York csupán 3. legjobbja - Hangjába gúny és sértettség érződik.-
-Don, akinél sokat tanultam a versenyekről a kocsikról és vezetésről is, nos ő foglalkozik autókkal, eladással, tuningolással és egyéb ehhez hasonló dolgokkal, mint például a versenyek megszervezése. Ha majd összegyűlik elegendő készpénzed akkor majd keress fel és megbeszélhetjük vele hogy valami igazán ütős autót szerezzen be neked. - Max-re néz és elmosolyodik.- Elvégre egy jó barát ott segít ahol tud.
-András, ha szükséged van egy kis kocsi helyreigazításra, papírok szerviz ilyesmi nyugodtan keress fel. itt a számom. *Megadja a telefonszámát.* -Max , ugye a számod nem változott? Nekem igen mentsd el te is, hátha szükséged lesz valamire.
- Még egy kört a fiúknak, én állom.*Rákacsint a pultos lányra, aki készségesen kiszolgálja és dob egy puszit a levegőbe.* ~ Mekkora egy p*csa ez a csaj, talál 17 lehet és itt illegeti magát, persze az olcsóbban számított pia mindig jól jön.~
Damon Rex
Damon Rex
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 57
Hírnév : 0

Vissza az elejére Go down

The Queens Pub - Page 5 Empty Re: The Queens Pub

Témanyitás by Max Evans Szomb. Jan. 14, 2012 9:03 am

- Igen, emlékszek arra cikkre. Akkor ismertelek meg. Az a verseny...nagyon ott volt! És talán újságírói pályafutásomnak a kezdő löketét is jelentette. - ő is elmosolyodik.
Érdeklődve hallgatja barátja mondandóját, és felkapja fejét a SMOG névre. Majd le is hajtja, ahogy a 'füstölgő gumi' kifejezés hagyja el Damon száját.
- Á Don, már akkor is sokat mesélték róla, ha jól tudom ő volt a tanítómestered, aki sok mindent megtanított neked a tuningolásról. - a felajánlásra köszönésképpen bólint egyet - mindenképp megkereslek majd, ha összegyűlik a pénzem.
Előkeresi mobilját és elmenti a számot, majd András felé fordul:
- Most jut eszembe, még a te telefonszámod sincs meg!
Az újabb kör piára elmosolyodik és mélyet kortyol italából.

A távolban álló férfiak a pultnál zajló dolgokat figyelik. Az egyik, talán az 'alfahím' mellzsebében kutakodva egy pillangókést húz elő és kabátujjába rejti. *~ Megnyeri előlem a versenyt és képes itt jó-pofizni a haverjaival.~*

Max látja ahogy a férfi előhúz valamit, de azt a valamit amilyen gyorsan tudja el is rejti. Próbálja kihívni a többieket:
~ Ha harcra kerülne sor ne a többi ember előtt, amúgy is szűk itt a tér.~
- Apropó kocsi, itt parkolsz a pub előtt? Nem mutatnád meg a verdát? Kíváncsivá tettél. Azzal lehúzza italát és szedelődzködni kezd.
Max Evans
Max Evans
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 67
Hírnév : 3

Vissza az elejére Go down

The Queens Pub - Page 5 Empty Re: The Queens Pub

Témanyitás by Pannon András Szomb. Jan. 14, 2012 2:15 pm

András amikor meglátja a pillangókésest, elkomorul. Max, mentődumája elárulja, hogy nem csak az ő természetfeletti érzékei jelezték a veszélyt. Ahogy Max szedelődzködik, András csupán ledobja magát a székről, és a kemény legényekkel folyamatosan farkas szemet nézve elindul feléjük.
~Azzal a játékkéssel nem sokra mennek...~
-Srácok! Mi ez a borús arckifejezés? Megvert titeket Smoke? Jaj! Nem kell bömbicélni ezen! Örüljetek neki, hogy versenyezhettetek! De most tényleg...
(ekkor már egészen közel van)
...nézzetek magatokra! Amit hallottam ezekről a versenyekről... Csoda, hogy bejutottatok! (Cinkos hangon.) De most tényleg, hogyan csináltátok? Bukósisak, ami az arcot is eltakarja? Kenőpénz?
(A kemény legények már a mélyvörös arcszín állapotában vannak)
A vezérhím nagyon Assasinosnak szánt mozdulattal előredöf, a pillangókés pengéjén megcsillan a lámpafény...
De András az emberi gyorsaság maximumával, és emberfölötti erővel megpróbálja kiütni a kezéből a fegyvert.


A hozzászólást Pannon András összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jan. 14, 2012 4:34 pm-kor.
Pannon András
Pannon András
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 100
Hírnév : 2

Vissza az elejére Go down

The Queens Pub - Page 5 Empty Re: The Queens Pub

Témanyitás by Max Evans Szomb. Jan. 14, 2012 4:30 pm

Max arca elkomorul.
~ Próbálom kicsalni őket, erre az uncsim tönkretéve a tervet nekik ront idebent.~
Otthagyja minden cuccát és a kemény legények felé indul.

A férfiak mindannyian (azaz öten) sötét ruhát hordanak, nyakukban vörös kendő díszeleg. És főnökük szemét egy napszemüveg takarja.


A vezér kezéből kirepül a pillangókés és fémes csörömpöléssel a pub leghátsó asztalához repül. A kemény legény arcán egy röpke pillanatig a félelem tükröződik. Int a hátsó két emberének és azok előkapnak egy-egy 9mm-erest és Andrásra szegezik.
- Na most mit lépsz te korcs? Veled nincs semmi dolgunk, szabadon távozhatsz, ellenben Damon...- a szavai közben a földre köp. - hát ővele még terveink vannak.
A vezér ahogy fölényben érzi magát kaján mosoly húzódik végig arcán, majd hangos röhögésbe, inkább hiénához hasonló vihogásba lép át.
A hátsó kettő szavai közben végig András felé tartják fegyverüket, a másik kettő pedig a törött karú Max felé indul.

Max Evans
Max Evans
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 67
Hírnév : 3

Vissza az elejére Go down

The Queens Pub - Page 5 Empty Re: The Queens Pub

Témanyitás by Damon Rex Szomb. Jan. 14, 2012 4:31 pm

Nem csak Max érdeklődését kelti fel a hajdani versenytárs, Jerry. Ahogyan András és Max is körülnéztek úgy Damonnak is megakadt a szeme a feltehetőleg fegyveres sofőrön.
- Igen itt a verda 1 sarokra a parkolóban, szerintem lassan mehetnénk is. Gyertek elviszlek titeket, nem ittam még annyit hogy ne tudjam elvezetni a gépet.- *Kaján vigyorral az arcán hátra tűri a haját, majd sarkon fordul és int barátainak hogy kövessék, kifelé menet leteszi a pénzt a pultra és még egyszer a pultos lányra mosolyog, majd lassan lehúzza a kezét a pultról és kimegy az ajtón, amit nyitva hagy a feltehetőleg utána jövő két cimbora is ki tudjon jönni.
- Gyertek nézzétek meg a kocsit, de mondom elviszlek titeket oda ahova akarjátok. - Kissé vár majd előveszi a cigarettáját és rágyújt. Ezzel egyidejűleg észreveszi hogy az 5 régi vetélytárs is sietősen össze szedelődzködik és kérik a számlát.-
~ Komolyan verekedni akarnak? Ha a kocsit nem is érném el akkor is meg tudom őket keverni a cigim füstjével, a többi pedig a box és a jiujutsu tudásom eldönti! Képtelenség hogy hármunkat 5 félrészeg megverjen. Sőt mi több egymagam elbánnék minddel, de akkor lehet hogy megrémíteném Maxet és ifjú Cousinját. Mindegy ha minden kötél szakad akkor bevetem a képességeimet. ~
Damon Rex
Damon Rex
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 57
Hírnév : 0

Vissza az elejére Go down

The Queens Pub - Page 5 Empty Re: The Queens Pub

Témanyitás by Damon Rex Szomb. Jan. 14, 2012 4:45 pm

~ÓÓÓÓ király ez a kis idióta megint megcsinálta a szerencsém....~
-Hé Ti! Igen ti louserkéim, gyertek rendezzük le ezt úgy mint régen. Versennyel, vagy féltek hogy ismét a földbe döngöl titeket a füst?- *Erre a hamutartóban lévő több cigaretták füstje a hátsó két ember felé kezdenek szállni. Ha belélegzik erős köhögésbe kezdenek mivel a füstöt Damon irányítja és nem csak a légcsőbe fog bekerülni, ha a támadás sikeres. Mindeközben Damon megindul és a főnök felé tart, magabiztos léptekkel. Ahogyan oda ér megszólal.*
-Mi az Jerry azóta sem tudod túltenni ezen a dolgon? Lassú voltál és túl gyorsan használtad el a nitrot. Úgy vezettél mint egy kezdő!- Megvető mosoly tűnik elő Damon arcán. - Verekedni akarsz, vagy esetleg versenyezni? Mindkettőt odakinn tudjuk elintézni ~Bár idebenn több füstöt tudok koncentrálni, de ha versenyezni kell akkor gyorsan megoldom a dolgot, egyszerűen a blokkoló technikával kilököm a pályáról és ki is esett, vagy csak simán végig megyek a pályán, ez a kis amatőr úgysem tud semmit Queensről csak átutazó valójában Denverben él csak gondolom meghallotta a hírt hogy visszatértem. Nos igen a hírem, sokszor jó de nagyon sokszor rossz dolgok kísérik ezt a hírnevet.~
Damon Rex
Damon Rex
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 57
Hírnév : 0

Vissza az elejére Go down

The Queens Pub - Page 5 Empty Re: The Queens Pub

Témanyitás by Pannon András Szomb. Jan. 14, 2012 4:48 pm

András felnevet a pisztolyosok láttán. A főnök nem tudja, hogy kibe kötött bele...
~Korcs?! Na ezért...~
Miközben Smoke telenyomja füsttel a sofőrök tüdejét, András a szokásos cinikus mosollyal, félig hátat fordít a fegyvereseknek, majd egy szinte követhetetlenül gyors mozdulattal megpróbálja elkapni a főnököt és a hihetetlen erővel a fegyveresekre dobni.
Eközben az ivó vendégei a pisztolyokat látva rohanvást igyekeznek eltűnni a helyszínről, amiből olyan tülekedés keletkezik, ami elsodorja azt a két arcot aki k Maxot nézték ki célpontnak.


//Damon légyszíves írd át, mert eltolódtál kissé, énnálam is volt ilyen feljebb, és átírtam. Sorrend: Max,Damon,Én. így nem lesz eltolódás.//
Pannon András
Pannon András
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 100
Hírnév : 2

Vissza az elejére Go down

The Queens Pub - Page 5 Empty Re: The Queens Pub

Témanyitás by Damon Rex Szomb. Jan. 14, 2012 5:20 pm

-Max minden oké?- aggódva teszi fel kérdését barátjának, majd a fegyveresek felé indul.-
-Na ti mocskok most megfizettek mindenért. *Ezzel egy dupla ütést indít a földre zuhanó két fegyveres orrának, ha sikerül, eltöri az orrukat és akár el is ájulhatnak a fegyveresek. Majd a főnököt a ruhájánál fogva a falhoz szegezi, és több ütéssel a gyomrát és a fejét próbálja ütni.
Damon Rex
Damon Rex
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 57
Hírnév : 0

Vissza az elejére Go down

The Queens Pub - Page 5 Empty Re: The Queens Pub

Témanyitás by Pannon András Szomb. Jan. 14, 2012 5:40 pm

Miközben Smok igen hatékonyan küldi eszméletvesztésbe ellenfeleit, András egy hatalmas ugrással, hátulról a földre döntve próbálja meg Max támadóit semlegesíteni. Közben rossz szokása szerint aggódni kezd tetteinek következménye miatt is.:
~Ó, a francba már a tulaj biztos kihívta a rendőröket, ha itt találnak minket...~
Így hát az ugrás közepén így szól:
- Srácok, húzzunk innen de villámgyorsan mielőtt csattan a bilincs!
~Nnna megint érthető az angolságom!~
Pannon András
Pannon András
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 100
Hírnév : 2

Vissza az elejére Go down

The Queens Pub - Page 5 Empty Re: The Queens Pub

Témanyitás by Damon Rex Szomb. Jan. 14, 2012 6:18 pm

*Gyorsan átkutatja az összevert bandát Damon, de sok mindent nem talál így az egyik 9mm-es lőfegyvert odadobja Andrásnak.
-Tudod használni? - Hangjában olyan egyértelmű igen válaszra váró kérdezés van, mint amikor a boltban megkapott számlát adja át az eladó.
A másikat a pedig ő teszi el, egy harmadikat ami a főnöknél van elhoz Maxnek is.*
- Megvagyunk gyorsan a kocsihoz, onnan sima ügy lesz. ~ csak még addig ne jöjjenek a zsaruk~
-Max, András igyekezzetek!- Damon is gyors léptekben haladna az ajtó felé, de az egyik Max-re támadó fenntartja Andrást azzal hogy a földről hátra fordulva erősen tartja András lábait míg a másik erős ütést mér Max fejére aki törött karja miatt nem tudott ügyesen védekezni, így elájul.
Damon Rex
Damon Rex
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 57
Hírnév : 0

Vissza az elejére Go down

The Queens Pub - Page 5 Empty Re: The Queens Pub

Témanyitás by Pannon András Szomb. Jan. 14, 2012 7:03 pm

Vigyázat erőszakos tartalom 18+

Andrásban elpattanik valami amikor a szeme láttára ütik le unokatestvérét, és ő nem tehet semmit. Most már nem Pannon András irányított, hanem I. András a Szász királyi vérvonal utolsó leszármazottja. Annak a keménykedőnek, aki feltartotta ez nagyon rosszat jelentett. Egyetlen ordítással és üléssel eltörte a gerincét, és a bordáinak nagy részét, a szerencsétlen ordítani szeretet volna de kiáltása rekedt hörgésbe fúlt, ahogy a félig törött csonkok átütötték a tüdejét. András elkapta a pisztolyt majd,
~Legalább ne szenvedjen...~
fejbe lőtte az alakot. Véres agyvelő kenődött a pub padlójára, egy golyóval és pár csontszilánkkal egyetemben. Az az ipse aki Maxot leütötte egyetlen golyót kapott: Az csak súrolta a hasát. Már épp András felé mozdult volna amikor a belei kiömlöttek, és ő mintha egy hatalmas férget markolászna, megpróbálta visszatuszkolni-őket.
András leütött unokafivére mellé guggolt, miközben a leütő kemény legény mellette agonizált.
~Véremtől vért büntetlenül nem fakaszthat senki.~
Maxot nekitámasztotta a pultnak. Most jöhetnek a támadók. Egyenként odalépett mindegyikhez, és fejbe lőtte őket.
-Nem maradhat szemtanú...
Magyarázta Damonnak. Ám ekkor két lövés dörrent és András tüdejét-mályát egy egy golyó vitte át maga után véres patakot fakasztva. A támadó ezután saját maga ellen fordította a fegyvert, a kibelezett leütő volt.
Újabb lövés dörrent ahogy a pub agyvelőgyűjteményébe csatlakozott még-egy tag. András áldozatai közé hanyatlott miközben kezével és Akaratával egyszerre próbálta elállítani a vérzést.

Pannon András
Pannon András
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 100
Hírnév : 2

Vissza az elejére Go down

The Queens Pub - Page 5 Empty Re: The Queens Pub

Témanyitás by Damon Rex Szomb. Jan. 14, 2012 9:49 pm

*Damon megbotránkozik és első lépésben egy jókora maflást keverne le Andrásnak, amivel egyúttal a fegyver is kieshet a kezéből.*
-Hogyan képzeled?? Engem sok helyen ismernek most már biztosan ki leszünk tiltva egy rakat helyről Queens területéről OSTOBA KÖLYÖK- Megvetés és düh uralkodik szavaiban.- Hogy lehet valaki ilyen kezdő... Édes drága jó Istenem? *Elindul Max teste fele, ahogyan odaér felkapja és elindul kifelé.*
-Kapd össze magad kölyök, és gyere utánunk, ha lehet úgy hogy ne vegyenek ennél többen észre, és a fegyveredet se hagyd itt!-
*Kinyitja az ajtót és a lehető legrövidebb és füstösebb úton megpróbál eltűnni a kocsija irányába. Mikor odaér a kocsihoz beülteti a hátsó ülésre a magatehetetlen barátját, majd kotorászni kezd a kesztyűtartóban.*

// Bocsánat, bele kell még szoknom a feltételes módba.. //
Damon Rex
Damon Rex
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 57
Hírnév : 0

Vissza az elejére Go down

The Queens Pub - Page 5 Empty Re: The Queens Pub

Témanyitás by Damon Rex Vas. Jan. 15, 2012 3:09 pm

A kisebb kutatás a kesztyűtartóban meghozza az eredményét. Egy kisebb adag repülősó kerül elő amit Damon Nicolastól kapott még, egy jobban sikeredett éjszaka után Oroszországban. ~Mi mindennek vehetem még hasznát, sosem hittem volna hogy egy kis adag büdös valami hozhatja rendbe Maxet, már amennyire rendbe hozhatja, a karja csúnyán eltörhetett. De vajon hogyan? ~
-Hello pajti jobban vagy?- Testvéries aggódás szűrődik ki a hangjából. ~Hiszen az ember második családja a barátai.~
-Leütöttek, de már minden rendben itt biztonságba vagy a kocsimban.
Damon Rex
Damon Rex
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 57
Hírnév : 0

Vissza az elejére Go down

The Queens Pub - Page 5 Empty Re: The Queens Pub

Témanyitás by Max Evans Vas. Jan. 15, 2012 4:12 pm

Max szép lassan nyitja ki a szemét. kicsit még forog körülötte a világ, úgy is hogy ül. Szemét homályos fátyol fedi ami szép lassan letisztul és a szédülés is múlni kezd.
- Mi a ####-om? - kérdezi, ahogy megérzi az a büdös valamit amit barátja tart előtte. - Ez mi a frász?
- Persze, a körülményekhez képest okés minden, csak a... - felüvölt, ahogy hozzáér a fejéhez.
- Ki?
Max megpróbál visszaemlékezni, de alig rémlik neki valami. Utolsó emlékként bevillan, ahogy a Pub-ból indulna kifelé. Erős ütést érez hátulról, és elsötétül körülötte minden.
~ Mint egy durva party után anno, alig rémlik valami.~
Max Evans
Max Evans
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 67
Hírnév : 3

Vissza az elejére Go down

The Queens Pub - Page 5 Empty Re: The Queens Pub

Témanyitás by Damon Rex Vas. Jan. 15, 2012 4:28 pm

-Leütöttek drága barátom, de a többit unokaöcséddel elintéztük, apropó ő még nem jött ki, jobb lesz ha visszamegyek érte nehogy valami baromságot csináljon megint...- Elég cinikusan fejezte be a mondat végét.
-Ja majdnem el is felejtettem, itt ez a 9 milis jó fegyver, de csak egy tár van benne, ezt lehúztam az egyik sráctól Jerry bandájából, nálam is van egy. Ha valami baj történne akkor használd, de azért az ablakokra és a szélvédőre vigyázz. Ha kicsit jobban vagy itt egy cigi, nyugodtan gyújts rá, akár a kocsiban is... ~Ez kivételes alkalom, soha senki nem füstölt a kocsimba rajtam kívül.~ * Bekapcsolja a kocsiban a rádiót amiből az alábbi zene szól:
[You must be registered and logged in to see this link.]
Majd becsukja az ajtót és elindul a pub felé sietősen. Fejében a zene határozottan szól ~régen engem is meg kellet mentenie Nicolasnak. Ideje hogy a megmentő szerepet is felöltsem~ Vissza ér a pubba és az ajtón belép.*
Damon Rex
Damon Rex
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 57
Hírnév : 0

Vissza az elejére Go down

The Queens Pub - Page 5 Empty Re: The Queens Pub

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

5 / 10 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.