Post-Outsiders
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Queensi utcák

+18
Gordon Knight
Valoria Slaydon
Midnight
Victor Creed
Dzsin
Ratna Nayar
Alexis
Helga Löwenherz
Hugh Hagwood
Dögvész
Sebastien Longley
Sarah Wilchok
Adam Windsor
Ines Söderström
Joshua Grant
Tanya Berghart
Kara Shawn
Cerebro
22 posters

7 / 10 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Queensi utcák - Page 7 Empty Re: Queensi utcák

Témanyitás by Midnight Hétf. Jan. 23, 2012 5:55 pm

Azt hiszem ezt sohasem fogom megérteni, hogy a francba csinálta a nagydarab fickó. Oké, láttam harcolni a zsarukkal. Láttam, hogy erős mint a bivaly, szívós egy istenátka és még önregenerál is, de nem tűnt lényegesebben gyorsabbnak egy embernél. Na jó, esetleg valamivel. De mikor ráhajolva a crossal cirka 150-el döngetek és megelőz!!! Na itt valami nincs rendjén... Hallottam már gyorsaság képességű mutánsokról, de a benga nem tűnt annak. Ha fogja és követ kitartóan, amilyen vadállat még azt is elhiszem, lehet, hogy olyan orra van mint egy kopónak. De hogy az istenben ment ez több mint 150-el??? Ilyen egyszerűen nincs!! Na jó, a végén muszáj voltam megkerülni egy csigát játszó teherautót, de akkor is... Mi a francot művel ez a fószer? Keresztbe ugrotta az összes épületet, vagy mi?!
Mindenesetre míg ez a gondolat végigcikázik a fejemben, na meg a fószer érkezése okozta sokk és... na jó, hát azért is mert nem vagyok éppen motoros kaszkadőr és ennél a sebességnél már marhára rángat a motorom ösztönösen sikerült félrerántanom a kormányt. A bicaj felfutott egy parkoló kocsira, majd azon lendületet véve már repült is át a kőkorlát felett a parkba. Olyan gyönyörű 360 fokos fordulatot tettem a levegőben, amit kamerákkal szokás venni lassítva, minimum 6 irányból...
Aztán még egy huszat a földön, amikor lezuhantam a mociról a saját tengelyem körül. Az ilyenen meg röhögni szoktak sajnos, de hát ezen nem tudok segíteni. Fájdalmas grimasszal kapartam össze magam fájós oldalamra szorított tenyeremmel és egy fél kiló füvet köpködtem ki a számból:
- Anyád... ez marhára fájt... - hörögtem. Majd a közeledő monstrumra néztem: - Mi az Isten volt ez?! Rakétát nyomtál fel a valagadba, vagy mi?!
Midnight
Midnight
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 64
Hírnév : 7

Vissza az elejére Go down

Queensi utcák - Page 7 Empty Re: Queensi utcák

Témanyitás by Victor Creed Hétf. Jan. 23, 2012 6:52 pm

Mikor jó ideig beragad egy lassú autó mögé, már tudom, hogy nyert ügyem van. Lihegek a gyors futástól és úgy érzem a vállaim is kiugrottak a helyükről, annyira meghajtom magamat – de beérek. Utálok veszteni. Akik eddig nyertek ellenem, mind meghaltak... rejtélyes körülmények között, természetesen.

A véremben van a vad hajtása, ilyenkor nem létezik semmi sem, csak az űzött áldozat. Csőlátás, adrenalin és vér kívánó fogak… Ám mikor kiesek ebből az őrületből, érzem a következményeket. Szerencsére gyorsan regenerálódom és az izzó porcok és ízületek már újra a régiek. Épp beérek Vigyori esésére, nekidőlök egy fának és úgy nézem, amit a kölyök csinál.

- Mindig ennyire elesett vagy? – morgom és oldalra döntött fejjel vizsgálom, miközben pulzusom kezd lenyugodni. Feláll, én fejcsóválva elindulok felé. Kérdésére nem válaszolok, egyszerűen nem érdekel a nyöszörgése. – Mert ha igen –folytatom -, akkor nem sok hasznát fogom venni neked. Pedig elég érdekesnek tűntél. De így – eresztek meg egy lenéző mosolyt – sajnos nem ütöd meg a mércét – fordulok el tőle és elindulok a parkba, az árnyékos ösvényen. Lassan sétálok, mintha egy véres kezű mutáns nem lenne feltűnő. Mutáns Testvériség? Miért is ne… Magnus úgyis megkért, hogy gyűjtsem az ilyeneket. Remélem felkelti az érdeklődését az előbb mondottak – ahogy látom úgyis mindenbe beleüti az orrát – dohogok.
Victor Creed
Victor Creed
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 305
Hírnév : 38

Vissza az elejére Go down

Queensi utcák - Page 7 Empty Re: Queensi utcák

Témanyitás by Midnight Hétf. Jan. 23, 2012 7:01 pm

Megráztam a fejemet a szavaira:
- Aha, a mércét, mi? Hát köszi, de valahogy nem is áll szándékomban elütni a szociopata tömeggyilkosok mércéjét, tökéletesen megfelel a sajátom is.
Nekiindul, de egyszerűen levegőnek nézem, jobban érdekel a motorom. Talpra állítom a cuccot és érdeklődve nézem meg nem esett-e baja. A nagydarab marha lassan távolodik, nem különösebben érdekel. Kezdjen gyilkolni ahol akar, én valamivel kifinomultabbnak érzem magam ennél az alaknál. Egészen addig, míg fel nem tűnik a távolban a szirénák és a villogó fények összjátéka. Kicsit közelebb merészkedek a motorral a park széléhez, aztán amint meglátom a csapatszállítóról lehuppanó fickókat kissé lever a víz. Oké, nem sokat nézek tv-t, de ezt még én is tudom mit jelent... A nagydarab irányába pillantok. Hogy az a...

Kardfog nyugodtan sétált volna előre, nyilván nem hatotta meg a távolmaradásom, vagy azt remélte, hogy utána rohanok, fene se lát bele abba a kemény koponyájába. Hirtelen sűrítettem köré az árnyakat, ami némileg meglepte a fószert de már oda is sziszegtem neki:
- Erre!
Vagy ki akart nyírni, vagy nem, de erre azért csak felém fordult és indult is. Mikor már majdnem mellettem volt odasúgtam:
- Na most kushadj le! - morogtam felé. - Akik most jöttek ide, azok nem rohampuskával fognak szórakozni, ezeknél tűvető van. Márpedig ha leszedik a mutáns képességed, akkor nagyon nem fogsz játszani. Viszont csak hárman vannak - súgtam. - Az árny elleplez talán és meglephetjük őket.
Fene bele, mégiscsak mutáns a fószer, nem hagyhattam itt. Ezeket meg muszáj leszünk kinyírni, mert levakarni úgyse tudjuk.
Midnight
Midnight
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 64
Hírnév : 7

Vissza az elejére Go down

Queensi utcák - Page 7 Empty Re: Queensi utcák

Témanyitás by Victor Creed Hétf. Jan. 23, 2012 7:48 pm

Mikor körém érkezik egy megfoghatatlan sűrű valami… mondjuk úgy, hogy egyáltalán nem tetszik a helyzet. Karmaimat készenlétbe helyezem és hangosan, mélyről felmorgok. Vigyori felé kapom a fejemet és ideges vicsorral közeledem felé.

- Ajánlom, hogy ne szórakozz velem, különben… - de ekkor elhallgatok és figyelem a közeledő embereket, állig felfegyverkezve mindenféle jóval. Ösztöneim szerint azonnal támadnék, de aztán Vigyori és a dühöm „ködén” mégis meghallom, amit mondani akar. Komoran figyelem, aztán egy aprót bólintok. Megrázom magam a tű hallatára és ujjaim megremegnek a haragtól, ami lassan kezd átjárni. Még hosszabbra növesztem karmaim és lapulok. – Vigyori, nem is vagy te olyan használhatatlan – morgom felé dicséret kép, miután elmennek mellettünk. – Csak tudnám, miért akarod a hülye szóvicceid és a bénázásod alá rejteni.

Aztán, elérkezik a megfelelő alkalom és a karmaimra rászáradt vér, újra megmosakszik más belekben. Először hangtalanul közeledem hozzájuk, mellettem a „társam” is elindul, aztán begyorsítok és egy sebes vágással elvágom hátulról az egyiknek a torkát, vigyázva, hogy a szertől a lehető legtávolabb maradjak, aztán a második felé is lendítem a karomat, hogy egy halálos mozdulattal véget vessek az életének…
Victor Creed
Victor Creed
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 305
Hírnév : 38

Vissza az elejére Go down

Queensi utcák - Page 7 Empty Re: Queensi utcák

Témanyitás by Midnight Hétf. Jan. 23, 2012 8:12 pm

Vigyorra húzódik az ajkam:
- Ezt mások műveltségnek és sármnak szokták mondani, majd kimásolom neked mit jelentenek ezek az értelmező kéziszótárból - súgom vissza töretlen vigyorral.
Amint a három fegyveres elhalad mellettünk megszüntetem az árnyakat. Pontosabban áthelyezem őket az egyik fószerra. Míg a nagydarab barom széttépi az elsőt én ennek a térdhajlatába rúgok, úgy istenesen. Semmi esélyem nem lenne egy képzett kommandós ellen, de így, hogy félvak és térdre rogy már kicsit más a gyerek fekvése. Ugrásból fogom lábkulcsba a nyakát, miközben a fegyvert tartó karjára az enyéim tekerem rá. El is veszti a tűvetőt. Ívben meghajlítom a testem, amit nehéz reccsenés kísér, a férfi teste elernyed...
Felkeltem és leporoltam magam. Újsütetű bajtársam addigra darabokra szedte a másik kettőt, de ebbe bezzeg nem szólt volna bele... Ehh. Vadállat... Nyugodtan egy cigit toltam a képembe majd rávigyorodtam még az adrenalintól fűtve:
- Hát ezek nyomot vesztettek - közöltem. - De ha megtalálják őket, akkor marha nagy balhé lesz... Szóval akarjuk megvárni a haverjaikat? - vontam fel a szemöldököm. Igazából én biztosan nem várom meg őket, de azért arra kíváncsi voltam, itt akar-e megdögleni ez a fószer...
Midnight
Midnight
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 64
Hírnév : 7

Vissza az elejére Go down

Queensi utcák - Page 7 Empty Re: Queensi utcák

Témanyitás by Victor Creed Hétf. Jan. 23, 2012 8:47 pm

Imádom, ahogy formálódik a kezeim alatt a hús. Könnyen kettéválik, az első lábszárcsontját fogpiszkálóként töröm ketté, míg a másodikon is végzek pár átalakítást. Mégis, akármennyire széttrancsírozom a két férfit, hamar véget ér a móka. A többi időt azzal töltöm el, hogy mosolyogva figyelem Vigyori harcát. Rám néz, mintha vádlón azt kérdezné, miért nem segítettem, mire csak szélesebbre húzódik a szám.

- Indulunk kölyök – döntöm el, lezárva minden vitát, aztán kissé megrezdül a fejem, mikor hallom a távoli lépteket. – Most – parancsolom és elindulok az ellenkező irányba. – A motoroddal én nem foglalkoznék, úgy sem visz el senki egy ekkora roncsot – jelentem ki gúnyosan. De az sem érdekel, ha visszamegy érte, nem megyek gyorsan. Mikor mellettem van a szemem sarkából lelesek rá, majd kellemetlenül felsóhajtok. – Na, gyere Vigyori – mondom kissé furcsán hangzik, a „kedvesnek” induló hangszínem. – Nem vagy az-az elesett fajta… Talán mégis hasznát vehetnénk valahogy neked – morgom miközben felgyorsítom a lépteimet. – Mi a neved kölyök? - Csak tudnám, miért gondolta Magnus, hogy én vagyok a megfelelő mutáns a toborzásra...
Victor Creed
Victor Creed
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 305
Hírnév : 38

Vissza az elejére Go down

Queensi utcák - Page 7 Empty Re: Queensi utcák

Témanyitás by Midnight Kedd Jan. 24, 2012 8:31 pm

Megrázom a fejemet:
- Figyelj kőagyú haverom, lehet, hogy neked újdonság még az emberi világ mióta először bevágod melléd a villám és lett némi tüzed először másztál ki a barlangodból, de tudod van olyan, hogy REN-DŐR-SÉ-GI NYIL-VÁN-TAR-TÁS - mondtam neki nagyon lassan és tagoltan. - Ebben benne van a motorom rendszáma, szóval tuti nem hagyom itt. Majd beérlek!
Visszarohantam, felállítottam a motort aztán 1-2 perc alatt beértem a csávót, le is fékeztem mellete s végighallgattam a szavait.
- Aha - összegeztem tömören a véleményem. Egyelőre nem akartam rátérni arra a kérdésre, hogy miért is jó nekem, ha hasznomat tudják venni. Vállat vontam inkább: - Eduardo Herrera. Egy megboldogult haverom Midnightnak szokott hívni. Szerelő, hajós és szívtipró - vigyorogtam a képébe. - Na pattanj fel és mond merre menjünk. Na meg böföghetnél egy nevet te is...
Midnight
Midnight
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 64
Hírnév : 7

Vissza az elejére Go down

Queensi utcák - Page 7 Empty Re: Queensi utcák

Témanyitás by Victor Creed Szer. Jan. 25, 2012 9:22 am

Egyáltalán nem tetszik, ahogy szórakozik velem. Összeszűkült szemmel hallgatom, de egyenlőre nem teszek semmit. Ugyan, kit érdekel a „rendőrségi nyilvántartás”? Kezd egyre inkább idegesíteni – nem mintha eddig nem ezt tette volna. Mikor visszatérve ott pöfékel a motoron, csak elhúzom a számat.

Eduardo Herrera, Midnight? Egyik sem nyeri el a tetszésemet, így inkább maradok a Vigyorinál. Mikor nem úgy reagál, ahogy kellene, eldöntöm magamban, hogy soha többé nem fogom a kiscserkészt játszani Magnus-nak. Még, hogy szerezzek mutánsokat! És küldözget a csomagjai után! Idegesen felmorgok, aztán a motorra pillantok.

- Valamiért nagyon azt akarod, hogy felszálljak arra – bökök a gép felé a fejemmel. Sóhajtok. Ez egy olyan sóhaj, amiben a kissé megcsorbult büszkeségemet és a nekem kijáró munkákat siratom. Sürgősen változtatni kell ezen, határozom el. Ahogy felülök mögé a motorra, a súlyom alatt jelentősen megereszkedik. Hát igen… Nem a méreteimre tervezték.

De azért kihasználom az alkalmat és megmondom a nekünk kellő utca nevét… csomag… Még, hogy csomag! Dohogok magamban és azon elmélkedek, vajon, a visszautat is kibírja-e ez a csotrogány a S házig. Végül a kölyök vállaira rakom kezeimet. Ideje bemutatkozni.

– Victor Creed, de ha ezt a nevet bármikor is kiejted a szádon, esküszöm, játszadozás nélkül öllek meg – morgom növekvő karmokkal. – Neked csak Kardfog… Gyilkos, hóhér, vadállat… – lesz erősebb a szorításom és mutatóujjamat finoman rárakom a torkára. Olyan egyszerű lenne, most megölni. Érzem, ahogy nyel egyet és fölé magasodva elmosolyodom. – Úgyhogy ha még egyszer gúnyolódni mersz velem, kénytelen leszek téged is kezelésbe venni. – Várok egy pillanatot, hogy jól belevésse abba az ostoba fejébe, hogy kivel húz újat, aztán visszahúzom kezemet és barátian ütögetem meg a vállát, amivel rögtön elmúlik az előbbi feszültség.

- Na, indíts Vigyori – szólalok meg, miközben érződik rajtam, hogy jót szórakozom rajta. Hiába. Idegesítő, nagypofájú, gúnyos, beképzelt… De azért mégis kezdem megkedvelni a kölyköt.
Victor Creed
Victor Creed
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 305
Hírnév : 38

Vissza az elejére Go down

Queensi utcák - Page 7 Empty Re: Queensi utcák

Témanyitás by Midnight Pént. Jan. 27, 2012 10:12 am

- Igen, nagyon szeretném ha felpattannál, mert gyalog csak lassabb vagy öregem én meg fel fogok dőlni a mocival, ha ezzel a sebességgel kell melletted "döngetnem" - sóhajtok fel. rezignáltan.
Na végre felszáll mögém. A bemutatkozásra csak kiszélesedik a vigyorom:
- Jah, a vadba... - megérzem a tekintélyes méretű lapát tenyerét a nyakamon, mire azért ugrik egyet az ádámcsutkám. - A vadállat - helyesbítem a megkezdett mondatot - alapvetően megfelel. Illik hozzád - morgok némileg.
Kezd elegem lenni a csókából. Elviszem ahová mondja, azt ha leszáll a motorról amíg az ügyeit intézi elteperek a francba. Ki a franc akar egy ilyen pszichopata környékén megmaradni. Fejembe nyomom a bukómat és hátravetem a vállam mögött:
- Vettem - recsegem mogorván. - Most vedd le a kezed a torkomról, ugyanis cseszett módon zavar a vezetésben, nem mindenki eleven tank, hogy ehhez legyen szokva! Nyögd a címet!
Mikor bemondja és HA leveszi a nyakamról a kezét némileg feltűnés nélkül ráhajolok a mocira:
- Na akkor start!
Füstölgő kerekekkel kilő a cross motor, lehetőleg valami szomorúfűz felé, hogy "véletlenül" kapjon pár tekintélyesebb pofont az ipse ott mögöttem, a bukó még jól bírja, bár felteszem az ő képe is sajnos. Abban már nem reménykedem, hogy leszédül mögülem ez a köcsög.
Sebesen döngetünk át a kerület utcáin, bár semmi humorom a zsarukhoz, ha neki van, nekem akkor se, úgyhogy szirénázós bácsik környékén lassítok kicsit, ne akarjanak már ilyen hülyeségekért megállítani. A mondott cím előtt lefékezem a verdát és hátranézek:
- Na a taxi megérkezett. Az órát kikapcsoltam, ez a fuvar a cég ajándéka volt a mogorva mutáns szociopaták szállítása nálunk elvi kérdés, meg ilyenek. Bemehetsz, lemészárolhatsz mindenkit, vagy tudomisén, amit ilyenkor a dzsungelszökevények szoktak - rázom a fejemet és várom, hogy leszálljon a motorról.
Midnight
Midnight
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 64
Hírnév : 7

Vissza az elejére Go down

Queensi utcák - Page 7 Empty Re: Queensi utcák

Témanyitás by Victor Creed Pént. Jan. 27, 2012 8:08 pm

Előbbi gondolatomat azonnal kitörlöm a fejemből… Utálom ezt a kölyköt! A gyomrom megugrik a motor sebességétől, karmaimat a gép hátuljába mélyesztem. Még nem is lenne furcsa Vigyori rálapulása a motorra, de mikor kitartóan közelít egy fához…

- Vigyázz… - figyelmeztetem, de nem lassít, nem is kanyarodik. – Hallod kölyök, vigyázz! – emelem fel a hangomat. Fenyegetésre már nincs időm, az ágak telibe találják az arcomat és mikor kikerülünk alóla minden ponton csíp az a szar, vérzek és nagyon nagy szerencséje van, hogy nem látja vért kívánó tekintetemet. Nagyjából úgy nézhetek ki, mint akit ostorral ütögettek… Idegesen felmorgok. Jól van kölyök, jól van…

Mikor megáll a motorral még mindig ugyanolyan faarccal nézem a tarkóját, ami nem változik akkor sem, amikor felém fordul. Robbanni fogok… és kinyírom…

Szólásra nyitom a számat, hogy valami olyat mondjak, amitől önszántából lenyomja a saját torkán a sisakját, de mielőtt hang is kijönne a számon a fejem megrezdül és fülelek. Ha siettetné a leszállásomat, egyszerűen tudomást sem veszek róla vagy pedig egy morranással elkussoltatom. Eltelik egy, kettő, három, négy másodperc…

- Két lehetőséged van – mondom komolyan és talán egy kissé bosszúsan. - Egy… azonnal tovább hajtasz, bekanyarodsz az első utcába, ott bemegyünk egy épületbe és meghúzzuk magunkat, amíg elmennek. Kettő, leszállok a motorról és elhúzom a csíkot, te pedig csinálj, amit akarsz. Bár velem több esélyed lenne, de a te dolgod… - Abban biztos vagyok, hogy a kis akciónk után mind a kettőnket lelőnek, még azelőtt, hogy megkérdeznék, vajon melyikünk éli túl a halálos sebeket. Ami persze nekem nem gond, de Vigyori… Miért is kérdeztem meg?! Eltűnök, és ha jól mennek a dolgok még őt is megölik, nem kellene többé azt az idegesítő arcát látnom. Hallom a hátunk mögül felcsendülő ismerős szirénát. Huh, valaki nagyon durcás… Na, de honnan van ennyi férgük? Termesztik őket?

- Mindjárt eltűnök kölyök, szóval dönts gyorsan.
Victor Creed
Victor Creed
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 305
Hírnév : 38

Vissza az elejére Go down

Queensi utcák - Page 7 Empty Re: Queensi utcák

Témanyitás by Midnight Szomb. Jan. 28, 2012 8:38 am

Zavarodottá vált a tekintetem, ahogy az ipse csak fülelt a nagy büdös semmibe, hát én bizony semmit nem hallottam. Megráztam a fejemet:
- Most meg mi..?
Leintett. Annyi szerencsém van, hogy nem a motoromról mondjuk, de jobbnak láttam nem pofázni. Mikor elmondta a szent szövegét megemeltem a szemöldököm:
- Zsaruk?
Bólintott. Vagy csak az ideg rángatta, Kardfognál nehéz az ilyesmit eldönteni. Mindenesetre én bólintásnak vettem. A gondolataim sebesen cikáztak, majd megráztam a fejem:
- Apafej, innen nem jutunk ki egy kis rejtőzködés árán. Konkrétan egy szakasz rendőrt vágtál haza, ezek lezárják az egész várost, ha kell - morogtam. - Ennél valamivel többet kell nyújtanunk. Tény, hogy nem megyek sokra az izmaid nélkül, de magadtól te se jutsz messze. Na meg... lehet, hogy szép hosszú a pszichiátriai kórlapod, de attól még mutáns vagy és ez azért ér valamit... Figyelj és próbáld meg felfogni amit mondok, oké?
Egyre randábban morog, de remélem azért a vadak életösztöne benne is megvan. Ha nem, akkor nem mondjuk meszeltek... De hát egyelőre még élek, szóval folytattam:
- Vedd le ezt a felleghajtót magadról mert Smith 3 őrmester 32 dioptriás szemüvegben is kiszúrja 4 utcán keresztül. Menj abba az épületbe akkor az utca végén, nemsokára én is ott leszek, olyan cuccal amivel meg is tudunk lépni.
Áthatóan bámult a szemembe. Na igen, sok oka nincs megbízni bennem, de... Megvontam a vállam:
- Lehet, hogy szívósabb vagy öregapám görényénél, pedig azt háromszor vágtam fejbe ásóval mire megdöglött, de innen izomerővel nem fogsz kijutni. Ezek marha sokan vannak és ha kell hoznak még olyan helyes fecskendőket. Megpróbálhatod, akkor nem lassítalak. Vagy jössz velem és most kivételesen rám hallgatsz, aki mellesleg ugyanúgy ki akar jutni ebből az Istenverte kutyaszorítóból!!! Na mi lesz?!
Álltam a tekintetét.
Midnight
Midnight
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 64
Hírnév : 7

Vissza az elejére Go down

Queensi utcák - Page 7 Empty Re: Queensi utcák

Témanyitás by Victor Creed Szomb. Jan. 28, 2012 10:19 am

Felhorkanok a mondandójára, leszállok a motorról és egy nagylendülettel vágom le kedvenc fekete kabátomat a földre, miközben a motor felbőg alatta és elszáguld. Még most sem bízom benne és az egyre távolodó motorra úgy tekintek, hogy most láttam a gazdájával együtt utoljára. Pedig igaza van, ó hogy rohadna meg! Az utcasaroknál lévő falból több téglatörmelék is kiszakad az ütésemre, mikor elhaladok mellette.

Berúgom az ajtót, ami kétszer is megmozgatja a plafonra szerelt csengőt – egyszer a kerettől száguldva a falig, aztán onnan visszafele… megfogom és nagy lendülettel vágom be magam után, mire kitörik az üvege. Körülnézek… ékszerészbolt – egyszerűen remek! Összesen hárman vannak a kicsi üzletben, az idős eladó, egy fiatal nő és egy férfi a kislányával. Felém fordulnak a tekintetek…

- Kipp-kopp – morgom és beljebb lépve nekidőlök a falnak, keresztbe teszem a karjaimat és úgy figyelek a további zajokra.

- Apu-apu... mi van a bácsi arcával? – kérdi a szőke fürtös hosszú idő után, kikerekedett szemekkel ráncigálva apja kabátját. – Megütötte magát?...

- Nem tudom Penny, maradj csendben – próbálja eltakarni a gyereket a testével.

- De apu! Mi az ott a kezén? – a férfi felkapja a gyereket és a fejét a vállába nyomva figyel engem tovább.

- Nem tudom kicsim, nem tudom… - Azon gondolkozom, vajon mikor lépjek le innen. Mikor már nagyon felerősödnek a zajok vagy ha az a kölyök tovább nyavalyog?...

- Öhm… Segíthetek valamiben? – hangzik el szinte ugyanakkor a kérdés, mikor felveszik az ivadékot. Az ősz férfi felé fordulok, aki még maga sem hiszi el, hogy ez a kérdés a legjobbkor hangzik el a szájából. Nyájasan elmosolyodom, ami az arcából ítélve nem sikerül olyan tökéletesre…

- Ha meglát egy idiótán vigyorgó, Eduardo Herrera nevű fickót, lője le! – vakkantom oda mérgesen és felé lépek. Erős hangomra összerezzen, felemeli a kezét és elhátrál a pulttól.

- Rendben, rendben… - néz rám és még véletlenül sem kérdezi meg, hogy hogyan gondoltam ezt… Szerencséjére.

A nő mozdulatlanul áll előreszegett fejjel. Arca merev és igyekszik levegőt sem venni, amikor közelebb megyek hozzá. Belefúrom a tekintetemet a szemébe, de továbbra is feszülten mered a falra... A kezére teszem a tenyeremet, mikor az elkezd az üvegpulton lévő mobil felé csúszni.

- Á-á… - dorgálom fenyegetően és egy pillanatra megenyhülök, mikor a szemében felcsillan az aggodalom. Hmm… Másik kezemmel félresöpröm a haját és a szabadon hagyott nyak felé közelítek. Finom az illata és a pillanat még édesebb lesz, ahogy remeg a karmaim között. – Én a helyedben nem tenném - suttogom a fülébe és szadistán elmosolyodom...

Végül is azt a pár percet hasznosan is eltölthetjük... Bár ha több időm lenne, akkor talán még... És aztán vagy megpróbálok meglépni egyedül vagy megjelenik Vigyori...
Victor Creed
Victor Creed
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 305
Hírnév : 38

Vissza az elejére Go down

Queensi utcák - Page 7 Empty Re: Queensi utcák

Témanyitás by Midnight Szomb. Jan. 28, 2012 8:44 pm

Végre egyszer hallgat az okos szóra ez a fafejű vadbarom. És a fene egye meg, tényleg nem hagyhatom hátra! Fejcsóválva néztem körül. Ez az! Fehér, platós kisteherautó, ami a fő: női sofőrrel. Gyorsan felmértem. Negyvenes, szépsége nem kopott meg, sosem volt neki. Sovány arc, vékony ajkak, hosszú, hegyes orr, csontos, inas alkat, lapos mellek. No nézd csak, a rút kiskacsa. Ujjaimmal megigazítottam a hajamat, miután bedobtam a bukómat a hónom alá és könnyed léptekkel a sofőrhöz sétáltam:
- Ne haragudjon, egy szóra... - szóltam utána kisfiús mosollyal, ami 40 felett remekül hat a nőkre. Megfordult, szigorú tekintete egyből ellágyult egy kissé:
- Tessék - nézett a szemembe, mire nem is nagyon engedtem már el a tekintetét.
- Ne haragudjon, egy ismerősömet fuvaroztam éppen, de sajnos a motoromnak valami kehéje van - ráztam a fejemet. - Pont a legrosszabbkor, mert neki valami fontos csomagot kéne kézbesíteni. Kérem, ha megtenné, hogy bevisz a mocival, meg a haverommal a legközelebbi szervízig... - pirultam el enyhén.
A nő habozott kissé, aminek hangot is adott:
- Hát nem is tudom, nem szoktam stopposokat felvenni...
- Óh, azt jól is teszi kegyed - feleltem, majd a zsebembe nyúlva cirka 100 $-t húztam elő. - De talán tekinthetné fuvarnak kisasszony. Nagy bajban lesz a barátom, ha nem tudja leszállítani időre a csomagot, az állása múlik rajta. Egy szóval rendkívül hálás lennék - néztem olvadóan a nő szemébe. - Nagyon kérem... csak maga segíthet meg engem most...
Na ez hatott végre, a nő bólintott.
- Hagyd csak a pénzedet a zsebedben - mosolyodott el kedvesen. - Nem nagy kitérő, eldoblak titeket...
Mosolyogva léptem oda hozzá, majd a segítségével felraktuk a motort a platóra, közben véletlenül hozzáértem a derekához, meg a vállához, néhány lopott pillantás... Megálltunk a kis üzlet előtt és belépve megcsóváltam a fejemet:
- Hé! Szedd magad! Máskor bulizz ha egy mód van rá... - ráztam a fejemet. - És egy kis ideig próbálj már meg kultúrember módjára viselkedni....
Kibattyogtunk, majd ahogy felszállt Victor is bemutattam őket egymásnak:
- A kedves hölgy, aki elvisz minket Tiffany. Ez itt a haverom Malvin, de sajnos süketnéma! - néztem rá jelentőségteljesen. - Bólints szépen Malvin!
- Hát szépen megnőtt, az szentigaz - nevetett a nő. - Mindig így remeg a keze?
- Dehogy, csak ha ökölbe szorítja mint most. Születési rendellenesség tudja... Szegény fickó tudja kissé autista... - kezdtem szívszorító történetbe és folytattam is, míg be nem értünk egy kihalt és felette sötét mellékutcába.
- Tiffany, itt megállnál egy picit? - mosolyogtam rá.
Azonnal a fékre taposott a lány, majd rám nézett:
- Na és minek Eduardo? - mosolygott rám szendén.
- Hát tudod, Malvinnak van itt egy kis dolga - feleltem ugyanolyan kedvesen.
- Ide hozta a csomagot?
- Ide, bizony - bólintottam.
- Melyik ház az? Segítek leszedni! - tüsténkedett leugorva a teherről, miközben mi is lekászálódtunk.
- Köszönjük szépen, hogy segítettél - hajtottam meg magam színpadiasan. - Igazi úrhölgy vagy!
- De hát még le sem vettem semmit! - lepődött meg.
- Hogyne vettél volna, hiszen itt áll előttem a csomag - néztem rá vidáman, miközben felnyitottam a csatornafedelet.
- Ezt én nem értem... - pislogott Tiffany zavarodottan.
Rezignáltan sóhajtottam Kardfogra nézve:
- Az Isten szerelmére, nyírd már ki ezt a hülye picsát!
Midnight
Midnight
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 64
Hírnév : 7

Vissza az elejére Go down

Queensi utcák - Page 7 Empty Re: Queensi utcák

Témanyitás by Victor Creed Vas. Jan. 29, 2012 8:51 am

- Kérem – rebegi a nő, mikor végigsimítok a nyakán, egészen a nyakláncáig. Érzem, ahogy száguldozik a vére, ahogy az ujjam alatt kidudorodik az ütőere és jól hallom eszeveszett szívdobogását. Megnövesztem karmomat… lassan, minden pillanatot kihasználva éppen addig, hogy ne érjen hozzá az állához és ne serkenjen ki a vére. A nyaklánc megadja magát - egyik szeme elpattan és ugyanabban a pillanatban rezdül össze a tulajdonosa. Felkuncogok, de most máshogy, mint eddig. Enyhén, számítóan, magabiztos mosollyal, miközben szememben fellobban az éhes tűz.

- Hagyja abba! – kiált fel a férfi. Elnyújtott mozdulattal fordulok felé és szemöldököm alól lesve csak fenyegető pillantásomat láthatja, mire a kislányt még inkább magához szorítja. Hangosan nyel egyet; ha a hallásom nem lenne tökéletes, még akkor is észrevenném. Penny nem lélegzik, de a szíve úgy verdesi a bordáit, mint egy ijedt kismadáré. Szorosan markol apja kabátjába – a férfi pedig hasonló erősséggel tartja a fejét.

- Mondd még egyszer – szólalok meg dörmögve, de ráérősen. Nem érkezik felelet, helyette tesz hátrafelé pár lépést. Úgy, szóval semmi érdekes… Pillantásom visszasiklik a finom bőrre, szemem sarkából látom az öreget a háta mögött lévő polcba kapaszkodni, miközben igyekszik nem elájulni.

- Mit kérsz kedvesem? – kérdem kíváncsian és kipattintom blúzának felső gombját. Újabb rezdülés a jutalmam. Elmosolyodom… Karmaim újra kisebbek lesznek és mutatóujjammal magam felé húzom a felsőt, hogy láthatóvá váljon csupasz válla. Most már a remegése állandósul és egyre hevesebb, mire felforr a vérem. – Nem kell félni – nyugtatom, egyáltalán nem nyugtató szándékkal és számat a puha bőrére rakom, miközben ragadozó tekintettel figyelem a reakcióját.

- Ne – suttogja rettegő tekintettel és elfordítja a fejét, de ezzel csak még inkább szabadabbá válik a nyaka. Amire elkezd felkúszni a tenyerem és ujjaimat ráhajlítva az ívére a markomban tartom… Próbál elhúzódni, de biztos kezekkel tartom.

- Tessék – szólal meg hirtelen, természetellenesen magas hangon a vénember, amire akaratlanul is odanézek. Szám elválik meleg vállától és a fehér bőrön egy vérfolt jelenik meg, bizonyítva azt, hogy a kezeim (és fogaim) által jó sokan meghaltak már. Az öreg kezében egy pár fülbevaló csillog. – Vigye, ezek itt a legértékesebbek – teszi le az üvegpultra, aztán ismét elhátrál. Először a férfira nézek, aztán az ékszerekre, majd ismét a férfira.

Jóízűen felnevetek.

- Találtam egy sokkal értékesebbet – suttogom a nő füléhez hajolva, mire ijedtében felnyög. Hamar is túl lehetnék rajta, nem kellene nyújtanom a feszültséget. A végén úgyis megkapom, amit akarok, de most valamiért sokkal élvezetesebbnek tűnik, ha lassú tempóban pusztítok… A nyakán lévő kezem, pedig elindul befelé, mintha belül a torkánál akarnám az ujjvégeimet összeérinteni…

Ezt a pillanatot választja Vigyori, hogy megjelenjen. Először el sem hiszem, hogy ez a mitugrász visszamerte tolni a képét. Tényleg visszajött, tartotta a szavát és… Hmm…

Felmorgok, és minden eszembe jut, amit kitörölt az agyamból a nő rettegése és illata. Hát persze: rendőrök, hullák, menekülés. Csak a szokásos… de miért nem várhatott volna még egy kicsit?

Elengedem a nőt, aki a pultra hajol és fellélegzik, majd ugyanazzal a lendülettel felmarkolom az elém tett fülbevalót, ha már ilyen önzetlenül adták. Ingerülten követem a kölyköt. Egy fehér furgon áll az utcában és léptei odavezetnek. Megtörlöm a véres arcom, mikor meglátom, hogy nem csak az autó vár minket. Mielőtt még odaérnénk, füttyentek és felé dobom az ékszereket.

- A ház ajándéka selyemfiú. Megy a szemedhez – szórakozom magamban.

Igen, ekkor kezdődik el az-az óráknak tűnő pár perces őrjöngés... Ennyire még soha a büdös életben nem fogtam magamat vissza! Malvin?! Rendben. Süketnéma?! Hogy az a rohadt…! Orrcimpáim megremegnek és vészesen kitágulnak, de csak azért sem csinálok semmit. Hangosan veszem a levegőt, egész testem befeszül a visszatartott dühtől, kezeim remegnek, amit a nő persze azonnal észrevesz és ez a pofátlan barom ugrik is rá!

Út közben ezer módon megölöm. Először lassan, eltörve a lábujjait, majd a lábfejét, a térdét és szépen lassan haladva felfele, néhányszor még meg is állok pihenni, hogy ne olyan hamar dögöljön meg. Aztán, ahogy fokozódik mérgem, végigsimítok az arcomon és észrevétlenül hasítom fel a fejbőrömet a tarkómtól kezdve a homlokomig. Most már gyors halált kívánok neki! Nagyon gyorsat!

Megállunk és körülnézek, aztán az ingerültségemet tovább fokozza azzal, hogy közli, itt van egy kis dolgom. Mégis mi?! Malvin megtanul beszélni, azon kívül, hogy felvágja a szádat a füledig?! Aztán szinte rögtön leesik, mire megy ki a játék, főleg akkor lesz ez világosabb, mikor felemeli a csatorna fedelét. Dühöm ellenére azért képes vagyok kicsikarni egy elégedett szájrándulást és Vigyori még be sem fejezi az utolsó mondatot, mikor már ugrom.

Egy laza mozdulattal vágom fel a torkát, aztán megvetve karmaimat a gyomrában, felfutok vele a ház falára, onnan elrugaszkodom, háttal a levegőben egy ívet leírok, majd halálos pontossággal érkezem a lábaimra és az egyik kezemre, a lyuk mellé, miközben a nőt, aki mint horogra a csali, úgy van felakasztva a másik kezemre, egy lendületes mozdulattal tűntetek el a csatornában. Koponyája és végtagjai hangosan koppannak, néhány csont el is törhetett. Placcsanás, aztán néma csend. Nem volt szükséges ez a kis mutatvány, de nekem nagyon is kellett, hogy a bennem forrongó gyűlöletet egy kissé megcsapoljam. Rávágom a csatornafedőt, aztán a kölyök felé sem pillantva robogok a furgon felé, beszállok és becsapom a jobb oldali ajtót, ami természetellenesen horpad be a kezem alatt.
Victor Creed
Victor Creed
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 305
Hírnév : 38

Vissza az elejére Go down

Queensi utcák - Page 7 Empty Re: Queensi utcák

Témanyitás by Midnight Vas. Jan. 29, 2012 11:12 am

Fejcsóválva nézek a mamlasz után. Én nagyon ritkán gyilkolok, akkor sem így. Sokkal több és jobb módja van eljátszogatni a fehérnéppel, néha még hasznosak is és olyan egyszerűen befolyásolhatóak... Ehh... Idióta. Na jó, végül is azzal együtt lehet élni, hogy kicsit színpadias...
Táncos, könnyed léptekkel sétálok a verdához és bevágódom magam is a vezető ülésre, rágyújtva egy cigire, miután hátul rádobtam egy ponyvát a mocimra. A dobozt nyitva dobom a műszerfalra, a tűzzel nem játszom, ha dohányos és vesz belőle, úgyis van neki, vagy pattint a karosszérián a karmaival, vagy ilyesmi. Gázt adva elindulok és vigyorogva megdícsérem:
- No látod, ha van valaki, aki gondolkodjon helyetted kifejezetten hasznos is tudsz lenni Kandúr Bandi - cseverészek vigyorogva nagyot szívva a cigimbe. - Tudod egy brutális, vérengző, szociopata állat vagy, de ettől függetlenül valahol kezdelek megkedvelni. Van stílusod. Jó bárdolatlan, nehézkes és fellengzős, mint te magad, de akkor is egy stílus és... Na! Én még hallgattam volna azt a rádiót, most miért kellett kitépni onnan és kivágni?! Be sem volt kapcsolva! Ne mond már, hogy a designja zavart! ... Hol is tartottam? Ja igen! Szóval van stílusod, csak tudod ez itt egy város. Itt ezzel a Tarzan feelinggel nem sokra mész... Hagyod abba! A legjobb bőrdzsekim, különben is, ha így rángatod, nem kapok levegőt! Hallod?! Nézz be a kesztyűtartóba, lehet van valami pamutgombolyag vagy ilyesmi... Hehh. Figyelj, lehet, hogy ez az egész baromira bejött otthon Csitának és nem mondom, itt is felette látványos, amit művelsz, csak... kissé több reflektorfényt vonz, mint amit te szeretnél. Elhiszem, hogy egy személyes hadseregnek hiszed magad, de előbb-utóbb a rendőrök akkor is szét fogják rúgni azt a szőrös hátsódat. Ez itt nem így megy. Ez New York! Koszos, büdös és erkölcstelen, szóval esélyesen rokonok vagytok, de hát... Most dorombolsz vagy agyvérzést kapsz éppen? Bocs, csak nem egyértelmű a hangeffektekből... Mindegy, de ha meghalsz vagy ilyesmi, akkor szóljál légyszi.... Na szóval: nézd meg ezt a helyzetet. Kinyírtál egy fél osztagot. Nagyon fasza csávó vagy, de mégse jutottál volna el az első szupermarketig Kitekatért, mert bekerítenek, azt neked annyi. Most meg itt ülünk egy szép, fehér, kényelmes kisteherben, amit senki nem keres, főleg a gazdája nem, mert azt szépen, CSENDBEN, SZEMTANÚK NÉLKÜL intéztük el... ne bámulj így, intéztük el igenis, én csaltam oda... na szóval ezzel kényelmesen meglógunk és ha bárki kérdezi, odaadom a forgalmit, a saját jogsimat és kész. Na akkor mesélj Kormi, hová akarunk menni? - érdeklődtem. - És légy szíves húzd vissza a karmaid, ne bámuld őket, mert egyrészt marha feltűnő, másrészt idegesít, de nagyon. Amúgy meg: nem hordok női fülbevalót, de megér majd pár dolcsit, köszi - vigyorodtam el. - Biztos nem füstölsz? Olyan szép piros a fejed, szerintem rád férne...
Midnight
Midnight
~fellow craft~
~fellow craft~

Hozzászólások száma : 64
Hírnév : 7

Vissza az elejére Go down

Queensi utcák - Page 7 Empty Re: Queensi utcák

Témanyitás by Victor Creed Vas. Jan. 29, 2012 4:10 pm

Egy kicsit sincs nyugtom, ami hosszú távon nem nekem fog fájni. Mellém ül, indít és be nem áll a szája. Már az elején halkan morgok, de ahogy folytatja úgy teszem egyre hangosabban. És csak mondja, mondja, mondja… mintha engem érdekelne a véleménye!
- Ha az a terved, hogy lenyugtass kisköcsög, sokkal erősebb dolog kell – vágom ki a dobozt a csukott ablakon. – Kiérünk innen, megállsz az első kocsmánál, világos? – ordítom felé és jó eséllyel kussol, amíg meg nem érkezünk. Jobban teszi, mert ha nem – kitépem a nyelvét…


[You must be registered and logged in to see this link.]

Victor Creed
Victor Creed
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 305
Hírnév : 38

Vissza az elejére Go down

Queensi utcák - Page 7 Empty Re: Queensi utcák

Témanyitás by Helga Löwenherz Csüt. Feb. 02, 2012 6:11 pm

Helga tanácstalanul fonja karba a kezét. A zavar a beszélgetésben általánossá válik. A - legfinomabban kifejezve - szétszórt külsejű lány bizalmatlanul hátrál el az indiai lánytól, az pedig először szabadkozik, hogy természetes volt a közbelépés, majd teljesen megdöbben, hogy a három punk elaludt a hatalmától.
~Miután minden erejét rájuk koncentrálta, három elefánt is elaludt volna a helyükben...~
Helga azonban, mire hozzászokna a közelében parázsló cigaretta delejes, csábító erejének, hirtelen megint vágyat érez iránta. Úgy tör rá a meleg vágy a tűz iránt, mintha valaki kinyitná egy forró kazán ajtaját és emlékek rohanják meg. Éles emlékek. A megrökönyödéssel vegyes kétségbeesés, amikor a képességét felfedezte. A szégyen, amikor a legjobb barátnőe elárulta és kiadta a titkát. A fájdalmas, nyomó szomorúság, amit érzett, ahogy az apja arcán szétáradt a haraggal vegyülő kiábrándultság. Erős, lüktető emlékek, amik csak sorjáztak elő. A fájdalmas öröm, ahogy a gyerekei születtek. Ahogy a kis arcukra nézett először. Mintha végre nem csak átérezné a tüzet, de meg is teremtené, azt a pici lángot, az életet, amit fájdalommal hozott a világra. A nő nem is értette, hogyan kerültek ilyen gyorsan ilyen mély emlékek elő; éles, forró, érzelmekkel teli pontok az életében, fájdalmas és szép pillanatok. És csak jöttek, egyre csak, mintha valaki kívülről pergetné le az emlékeit, az agya pedig a legerősebb, legtüzesebb emlékeit sorolná elő. A szégyen, amikor megtudta, hogy Carl megcsalja. Ahogy szeretkezett Josh-sal, a forró ölelés, a vágy amit a férfiból érzett. A hevesség, amit talán soha nem talált meg Carl-ban. A düh, amit akkor érzett, mikor Carl hadjáratot indított a páros ellen. A feltüzelt háború a két házastárs között. A tehetetlen harag, amit érzett, amikor rájött, hogy nem tudja a fiait magával vinni. A diadalittas öröm, amikor egy szeletet kitépve férje birodalmából, elszabadult, a lányát magával hozva, hogy új életet kezdjen. A nap, amikor megvette a maga műterem-lakását. Az öröm, amit akkor érzett, amikor Infinite bókolt neki. És ezek mellett eltörpülve, ez a kis incidens, pár perccel ez előtt.
Helga megrázza a fejét és pislog. Egy kicsit megfájdul a feje a koncentrált rohamtól, de maga elé meredve két kezével megmasszírozza a halántékát.
~Biztosan valami mellékhatása a képességemnek, talán a megvonási tünetek a vágy miatt.~
- Szóval - szólal meg a nő - még mindig áll az ajánlatom. Mindkettejüknek - néz körbe, mert láthatólag Alexis-nél elsiklott a reggelimeghívás.
Helga Löwenherz
Helga Löwenherz
~entered apprentice~
~entered apprentice~

Hozzászólások száma : 10
Hírnév : 1

Vissza az elejére Go down

Queensi utcák - Page 7 Empty Re: Queensi utcák

Témanyitás by Alexis Szer. Feb. 08, 2012 1:39 am

*Legszívesebben elrohanna, mégsem mozdulnak a lábai, mintha földbe gyökereztek volna. Egyfelől nem fél a mutánsoktól, sőt, de ez csak egészen addig igaz, míg nem ellene használják a képességeiket. Ha lehet, akkor ez az érzelmek és gondolatok manipulálásra még fokozottabban igaz. Másfelől Ratna is legalább olyan zavartnak látszik, mint amilyennek Alexis önmagát érzi, ami felettébb fura, hiszen éppen most vállalata magára a dolgot. A pánik hullámai a semmiben elenyésznek, mintha egy lyukas korsót akarnának feltölteni vízzel. Bármennyire is tiltakozik ellene minden idegszála, hogy akár csak egy pillanattal tovább itt maradjon, ahol ki van téve ennek a "bábjátékosnak", pusztán annyi hatol el a tudatáig, hogy éppen befolyásolják. Az ebből fakadó zavarodottság, tehetetlenség és agresszió jeleit nem mutatja, tudatalattija mélyére száműzi. Biztosan talál magának még ott helyet, a többi frusztráció mellett. Legalábbis annyi időre, hogy a két nő már ne legyen jelen, mikor kitörnek, és valamilyen formában végre levezetheti őket.*
- Zaklatták? Igen... igen... - *Tompán cseng a hangja, mintha nagyon messziről szólna.* - Ebéd, persze. Enni kell. - *Valami mosolyfélét erőltet az arcára, és reménykedik benne, hogy hamarosan visszanyeri józanságát. Akár úgy, hogy sikerül átejtenie a bábjátékost, aki elengedi a szálakat, akár úgy, hogy legyőzi az ellenállása az érzelmei feletti uralmat.*
~ Nem, nem, nem, NEM! ~ *A tagadásba menekül, újra és újra megpróbálja lerázni magáról ezt a ... bármi is legyen ez. Eredménytelenül.*

//Kicsit radikálisra sikeredett ez a megismerkedés, elég esélyes, hogy Alexis lassan menekülőre fogja, meglátjuk. Rolling Eyes //
Alexis
Alexis
~master mason~
~master mason~

Hozzászólások száma : 116
Hírnév : 2

Vissza az elejére Go down

Queensi utcák - Page 7 Empty Re: Queensi utcák

Témanyitás by Valoria Slaydon Csüt. Ápr. 26, 2012 8:32 pm

Hugh Hagwood

Egész jól indult ez a nap is. Épp a szokásos heti bevásárlást intéztem, ami esetemben úgy nézett ki, hogy találomra kiválasztottam egy utcát, majd láthatatlanul besétálva végignéztem őket. Mivel nem akartam nagy feltűnést, így az üzletekben található kasszákat hanyagoltam, inkább a raktárakban meg az irodákban néztem körben, és tömtem meg a zsákmánnyal a zsebeimet. Az élelmiszervásárlást tegnap már letudtam hasonló módon a közeli piacon, most viszont, mivel már fogytán volt a pénzem, főleg arra koncentráltam. Csupán egyetlen aprócska tényezővel nem számoltam, amiről itt New York-ban elég gyakran megfeledkeztem, hogy más mutánsok is vannak rajtam kívül, sőt... eszméletlenül sokan vannak! És a nagyon sok közül pechemre pont egy olyan nyitott rám, miközben én az egyik iroda széfjét ürítettem ki, aki más mutánsok képességét képes blokkolni. Gondolom, a pasas nem is sejti, milyen idegesítően hasznos képességgel áldotta meg a sors, bár most nekem is van jobb dolgom mint ilyeneken agyalni. Amikor észrevettem, hogy már nem vagyok láthatatlan, a férfi meg épp felém lendül, miután egy ordítással riadóztatta a kollégáit, úgy döntöttem, ideje mennem. Az üzletvezetővel meg az alkalmazottaival nem volt különösebben nehéz elbánnom, a gáz csak az volt, hogy közben valaki a zsarukat is kihívta, akik alig pár percen belül ideértek. Újabb pár perc, én pedig már az utcán rohantam a rendőrök és kutyáik elől, a lőtt sebbel a karomon, de hát na, nem voltam én ahhoz szokva, hogy nem tudom használni a képességemet, az utóbbi 10-15 évben nem sűrűn volt példa ilyenre.
A sok szerencsétlen fordulat után legalább annyi jó volt, hogy viszonylag sokan voltak az utcán, így miután egy kissé lemaradtak az üldözőim, csak lassabban tudtak követni, a nyomkövető kutyáikkal. Igaz, időközben újra láthatatlanná tudtam válni, ám a vér fémes illata árulkodó illatával én sem tudtam mit kezdeni. A kezem eszméletlenül fájt, miután sikerült elkapni egy golyót, és abban sem voltam biztos, hogy a golyó benne maradt-e, így egyelőre csak az egyik járókelőtől eltulajdonított sállal kötöztem be. Viszont amíg ezzel bíbelődtem, már egész felzárkóztak a kedvenc rendőreim, így gyorsan ki lépnem kellett valamit: Az egyik mellékutca elején, a fal mellett egy magas, sötét hajú férfi ácsorgott, így egyenesen felé vettem az irányt. Vagyis nem egészen, csak nesztelenül mögé lopóztam... Ám mire visszapillantottam, már ott áll előtte (előttünk) az a 2 járőrkutya, dühösen vicsorogva és morogva a férfira (mivel engem nem láthattak), pár pillanaton belül pedig a gazdái is odaértek.
Valoria Slaydon
Valoria Slaydon
~master mason~
~master mason~

Hozzászólások száma : 110
Hírnév : 4

Vissza az elejére Go down

Queensi utcák - Page 7 Empty Re: Queensi utcák

Témanyitás by Hugh Hagwood Csüt. Ápr. 26, 2012 9:19 pm

Be kell valljam, volt egy pillanat, sőt, talán nem is csak, amikor azt hittem, ismét engem üldöznek. Voltaképpen nem lett volna meglepő: többszörös rendőrgyilkos voltam,és a bíróság aligha fogadná el enyhítő körülményként azt,. hogy a körülmények áldozatává lettem... Pedig valóban így történt, sőt! Egy ízben éppen, hogy a rablókat akadályoztam meg áldatlan tevékenységükben... De hát mit számít ez? Aki rendőrt öl, az sokszor el sem jut a bíróságra... A rendőrök szeretik ezt maguk intézni, és ki kárhoztatná őket érte?
Egy szó, mint száz: még idejében kiderült, hogy nem engem keresnek. Annál meglepőbb volt, hogy hiába üvöltöztek, miszerint: "Ott fut a nő!", és "Eltaláltam", vagy éppen" Nem, az a vörös az!", végül az egész kék ruhás alakulat előttem kötött ki kutyástól, mindenestől.
Sőt, az egyik kutya nekem is ugrott! Hát mire tanítják ezeket? Igaz ugyan, hogy a gazdája azonnal visszarántotta... De a baj már megtörtént. Persze nem harapott meg... De rajtam nem volt kesztyű, és úgy látszik, most már nem csak tárgyaktól kaphatok látomást...
Olyan volt, mintha a kutya szemszögéből látnám, a hatalmas, sötét hajú nőstényt, (a kutyák tudtommal nem látnak színeket) aki vérzik és menekül, és el kell kapni, és kifakul a világból...
A látomás ahogy jött, úgy el is múlt. De legalább már volt fogalmam róla, hogy mi zajlik itt. Furcsán kettős érzelmeim voltak a nővel kapcsolatban... Egyfelől a kutyaszemszögű látomás miatt prédaként gondoltam rá, emberi felem viszont elbűvölően szépnek találta. Emberi felem? Jó ég...
- Uraim, nincs itt, akit keresnek - mondtam higgadtan, bár meglehetősen biztos voltam benne, hogy ennek az ellenkezője igaz.
- Láthatatlanná tud válni... Az egy mocskos mutáns! - acsargott az egyik rendőr.
Szememben harag villant, és a hőmérséklet ugrásszerűen megnőtt. A kutyák nyugtalanná váltak, és az egyik még szűkölni is kezdett.
- Ezt ismételje meg - mondtam.
Hugh Hagwood
Hugh Hagwood
~secret master~
~secret master~

Hozzászólások száma : 276
Hírnév : 2

Vissza az elejére Go down

Queensi utcák - Page 7 Empty Re: Queensi utcák

Témanyitás by Valoria Slaydon Csüt. Ápr. 26, 2012 11:31 pm

~Hogy miiiiii?! Ó, hogy az a jó édes... -dühöngtem magamban.
Már kezdtem örülni, hogy sikerült egy olyan pillanatban eltűnnöm a szemük elől, amikor amúgy se látnak engem, aztán csak közönséges halandónak hinnének, és keresnének... de szép is lenne. Kár, hogy nem jött be, úgy látszik, ez tényleg nem az én napom. Uhh, és az a nyomorult seb is egyre jobban sajog... Amikor az egyik kutya ugrásra lendült, én azzal a lendülettel simultam a mögöttünk lévő halhoz, miközben a kezem már reflexszerűen lendült hátra, az övemhez erősített kis fegyveremért, a nyugtató lövedékekkel. A rendőr hiába rántotta vissza az ebet, én azért még rájuk szegeztem a fegyvert, biztos ami biztos. Az, ahogy szerencsétlen civil, akit belekevertem, nem tudta miről van szó, különösebben nem lepett meg. Az, hogy ennyire higgadt és nyugodt tudott maradni, az már inkább. Amikor pedig egyik pillanatról a másikra szinte tapintani lehetett a feszültséget, már kezdett nagyon gyanús lenni a dolog, hogy lehet, hogy mégsem csak egy egyszerű ember mögött lapulok. Ejha... azt tudtam, hogy sok mutáns él itt, de hogy ilyen rövid időn belül ennyivel összefussak...
Ez az! Úgy tűnik, mégis... és kivételesen nem nekem akar ártani, ráadásul még az agresszívabb fajtából is való. Ha szerencsém van, akkor amíg ez itt lefoglalja a zsarukat, én simán megléphetek...
-Hallotad ezt, Taylor? Azt hiszem, még egyet találtunk. -szegezte erre mindkét rendőr a férfira a fegyvert, nekem pedig egyből kevésbé tűnt szimpatikus helynek ez mögötte lévő hely.
-Fel a kezekkel, és feküdjön a földre! Ha bármivel is próbálkozik, azonnal lelőjük!
Szépen oldalra is sunnyogtam, csak csendben, bár az utca zajai mellett erre nem sok szükség volt. Valahogy nem akaródzott most még egy golyót összeszedni. Miután most már a kutyák is inkább a férfival foglalkoztak, mint velem, nem okozott gondot lelépni. Azonban mielőtt elérhettem volna a tömeget, mégis megálltam, és néhány méter távolságból az eseményeket figyeltem. Amennyiben kiderül, hogy tényleg csak egy ember, már itt se vagyok, de ha egy sorstársamat puffantanék le, akkor azért már lenne egy kis lelkiismeret furdalásom. Persze annyi nem, hogy ne aludnék tőle nyugodtan, de kár lenne érte. Pláne, hogy még segített is, annak ellenére, hogy nem tudott rólam.
Valoria Slaydon
Valoria Slaydon
~master mason~
~master mason~

Hozzászólások száma : 110
Hírnév : 4

Vissza az elejére Go down

Queensi utcák - Page 7 Empty Re: Queensi utcák

Témanyitás by Hugh Hagwood Pént. Ápr. 27, 2012 12:12 am

Az események vettek egy nem túl váratlan fordulatot. Mikor tanulják már meg, hogy akire fegyvert szegeznek, az nem mindig kiszolgáltatott? Ostoba emberek... Pedig senki sem mondta, hogy az ész mutáns- adottság...
Persze a kezeimet felemeltem, hogy húzzam az időt. Ha létre tudnék hozni egy elég forrá lökéshullámot, akkor a rám lőtt golyók egyből szublimálódnának, gázneművé válnának. De úgyszólván biztos voltam benne, hogy erre nem vagyok képes. Bár azt sem tartottam kizártnak, hogy ennek is eljön majd ideje...
Most azonban más módszerrel kell elbánnom velük. Nem akartam végezni velük: így is épp elég gyilkosság van a számlámon, és megfogadtam, hogy csak akkor ölök, ha valóban muszáj. Van más módszer is... Nem is annyira a fegyverek, mint inkább a kutyák aggasztottak. Őket nem védte kevlár, és velük egy léglöket is végezhetett. Még ha csak állatok is, nem önszántukból vannak itt, ha nem döntöttek volna mások a sorsukról, most nem akarnának engem bántani...
Mondják, hogy túl sokat moralizálok. Meglehet, hogy ez igaz. Akár így, akár úgy, alighanem eljött a cselekvés ideje.
Kéz nélkül nehezebb létrehozni a forró levegőmolekulák láncolatából álló lökést. Ahogy a molekulák kitágulnak a hő hatására, egy nem túl erős lökéshullámot hoz létre. De ha nem a lökésre koncentrálok... De kéz nélkül.. A felemelt kéz segíti a koncentrációt. Nagyban segíti...
Így történt, hogy bár az első gondolatfoszlányom épp úgy vált valósággá, ahogy terveztem, a második sajnálatosan félresiklott.
Az egyik pisztolyban berobbant a csőben lévő golyó, de a hőtöl eldeformálódott, és szétroncsolta a csövet. Ez mintaszerű volt, a fegyver használhatatlan, szerénység nélkül állíthatom, hogy a trükköt tanítani kéne. És még a fegyvert tartó kéz is csak annyira sérült meg, hogy rehabilitálni lehessen...
Na már ez a második rendőrről nem mondható el. Elvétettem a célzást... És így a fegyver sértetlen maradt. Nem úgy a rendőr, aki hirtelen kigyulladó ruhájától ijedten üvölteni kezdett. Üvöltött és persze lőtt... Meg tudom érteni. A felforrósodó kevlár kellemetlen lehet...
Csak a vakszerencsén múlott, hogy egyetlen golyó ért csak el, az is éppenhogy súrolt... Vért fakasztott ugyan, de más bajom nem lett. Na és persze kiszakadt tőle a nadrágom...
Belevetettem magam a tömegbe. Látomások rohantak meg, ahogy a kezemmel löködtem félre az embereket, de kizártam őket a tudatomból, amennyire tudtam.
Megtaláltam a vörös lányt. Megragadtam a kezét.
- Futás!
És bicegve húzni kezdtem őt a tömegen át...
Hugh Hagwood
Hugh Hagwood
~secret master~
~secret master~

Hozzászólások száma : 276
Hírnév : 2

Vissza az elejére Go down

Queensi utcák - Page 7 Empty Re: Queensi utcák

Témanyitás by Valoria Slaydon Pént. Ápr. 27, 2012 2:40 am

Igaz, a férfi első trükkje sem volt semmi, ám a második… Valami fenomenális… Hogy ez nekem eddig miért nem jutott eszembe? Ha ezt megúszom, első dolgom lesz szerezni egy öngyújtót. Ha nem is lesz olyan látványos vagy effektív, de mindenképp hasznos. Pláne, hogy azt még én is képes vagyok kivitelezni, igaz, nem pont így. De a végeredmény hasonló, a többit meg kit érdekel, nemde?
Miután az egyik zsaru harcképtelenné vált, biztos ami biztos, a másodikat még távolról megsegítettem némi nyugtatóval, mielőtt eszébe jutna erősítést hívni. Ennyit megérdemel. Mármint nem a rendőr, hanem a pisztolyrobbantós pasas. Bár, az is megérdemelte, kell neki újat húzni az erősebbel. Aztán hátat fordítottam, majd mint ha mi sem történt volna, láthatatlanul tovább indultam. Arra azonban ismét nem számítottam, hogy az alig 2 perccel ezelőtt megismert „ismerősömmel” ilyen hamar újra összefutok. Ahogy nekem rohant, az ijedtségtől megszakadt a koncentrációm, így egyszer csak előtte teremtem a semmiből. Igaz, a közelben lévő emberek egyből ijedten hátrébb húzódtak, s mint ha nem láttak volna, inkább siettek tovább a dolgukra. Épp meg a férfit akartam megkérdezni, hogy mégis mit akar tőlem, mire karon ragadott és maga után kezdett rángatni.
-Még hogy futás? Ez annak elég gyenge… -jegyeztem meg cinikusan, majd kirántottam a kezem a fogásából.
Igaz, utána pár pillanatig csillagokat láttam a fájdalomtól, de akkor is… Először is, így nem lehet „futni”, másodszor meg csak ne rángassa a sérült karomat. A kisméretű fegyveremet időközben visszacsúsztattam az övembe, feleslegesen ne keltsünk ennél nagyobb pánikot. Az emberek többségét elég érzékenyen érinti, ha véresen, fegyverrel rohangál valaki köztük az utcán.
Akármerre is megyünk, sűrűn kémlelek minden irányba, nem eredtek-e a nyomunkba. Tudom én, hogy jó dolog a nyugtató, jó gyorsan is hatnak, de azért sosem lehet biztos az ember. Ez esetben abban, hogy nyakunkra küldte-e az erősítést mielőtt bevágja a szundit... Még talán meg is vártam volna, biztos ami biztos, de így, hogy elrángattak... 5 percnyi menekülés után már néhány tömbbel arrébb járunk, amikor a távolban az autók között feltűnnek a piros-kék fények, a vele járó jellegzetes szirénázással. Igaz, ezek egyelőre csak mentők voltak. De köztudott dolog, hogy ahol a mentők megjelennek, ott rövid időn belül rendőrök is lesznek, és fordítva. Nem vártam meg, hogy elhaladjanak mellettünk, hanem ahogy elértük a következő mellékutcát, elkaptam a mellettem menekülő férfi karját, és mielőtt még nagyon ellenkezhetett volna, magammal rántottam.
-Eddig jó volt elvegyülni a tömegben, de őket inkább nem várom meg. Maga jól van? És van valami konkrét terve, mégis hova akar menni? –kérdeztem, miközben lassítottam a lépteimen.
Egyébként eszem ágába se jutna ilyenkor lassítani, de így, sajgó karral nem nagy élmény futni, pláne, ha minden lépésnél belenyilall a fájdalom. Mindegy, mást nem ha valami gáz lenne, ismét eltűnök.
Valoria Slaydon
Valoria Slaydon
~master mason~
~master mason~

Hozzászólások száma : 110
Hírnév : 4

Vissza az elejére Go down

Queensi utcák - Page 7 Empty Re: Queensi utcák

Témanyitás by Hugh Hagwood Vas. Ápr. 29, 2012 12:56 pm

A kis hölgy igencsak pimasz volt, igaz, figyelmetlenségemben fájdalmat okozhattam neki. Elhatároztam, hogy megvizsgálom a sebet, de nem most... Előbb futni kell...
Egy ideig a tömegbe vegyültünk, majd egy mellékutcába léptünk, ahol magunk lehettünk. A szirénák nem ígértek túl sok jót, de már hozzászoktam a hangjukhoz. Bár ilyenkor lelassítani számomra meggondolatlannak tűnt, megértettem azt is, mi ennek az oka
- Van némi gyakorlatom a menekülésben - mondtam kitérően - Talán ki tudok találni valamit.
Ha pedig nem, felperzselem a várost, tettem hozzá gondolatban. Egy kaján hang, legújabb szellemkísérőm megjegyezte, hogy túl nagy az önbizalmam. Azt hiszem, kénytelen vagyok igazat adni neki. Közel sem vagyok még olyan erős, mint amilyen erős szeretnék lenni...
- De előbb hadd nézzem a karját. Orvos vagyok.
Szemügyre vettem a sérült végtagot. Bár csak a patológián szerzett tapasztalataimra támaszkodhattam (bár ebben a városban minden patológus lát bőven lőtt sebet), valamint a kevéske sürgősségin eltöltött időre, mégis úgy gondoltam, a seb nem túl veszélyes.
- Nem maradt benne a golyó - mondtam - És azt hiszem, csontot sem ért. Persze jó lenne kitisztítani, de egy kicsit még várhat. Van hová mennie? Ismerek egy házat itt Queens-ben, ahol elbújhatunk, csak el kell jutni odáig...
A szirénák egyre hangosabbak voltak. Gyorsan kéne cselekednünk...
Hugh Hagwood
Hugh Hagwood
~secret master~
~secret master~

Hozzászólások száma : 276
Hírnév : 2

Vissza az elejére Go down

Queensi utcák - Page 7 Empty Re: Queensi utcák

Témanyitás by Valoria Slaydon Kedd Május 01, 2012 1:34 am

Oké, igaz, hogy a néhány perccel ezelőtt úgy elbénáztam a menekülésemet, ahogy az a nagykönyvben meg van írva, de hát na, lehet az embernek rossz napja. És ha úgy nézzük, annyira még sem sült el rosszul, így, hogy sikerült egy másik mutánsba belebotlanom. És nem elég, hogy mutáns, és nem az ellenségem, de még orvos is! Bár, így jobban belegondolva, amilyen orvosokhoz eddig szerencsém volt, nem is tudom, hogy örülnöm kéne-e, vagy inkább félnem tőle.
Úgy tűnik, ezúttal egy lelkesebb egyedet sikerült kifognom, amíg én azon rágódtam, megmutassam-e egyáltalán a sérülést, ő már szó nélkül nekilátott a szemrevételezésnek.
-Hála az égnek... -sóhajtottam fel megkönnyebbülten miután kiderült, hogy nem lett több fém a testemben, mint azelőtt- Egy párszor már szedtek ki belőlöm golyót, érzéstelenítő nélkül... -tettem hozzá magyarázatképp, miközben visszatekertem a sálat a karomra, kötésnek.
Fertőtlenítés? Ugyan... ez legyen a legkisebb bajom.
-Nem nehéz elhagyatott lakást, pincét, vagy padlást találni egy ekkora városban. Az én képességemmel meg a feltűnés elkerülése sem nagy probléma. Ami azt illeti, mióta New Yorkba jöttem, kb. hetente váltogatom a lakhelyemet, viszont a legutóbbi busszal is olyan 1 órányira van. Akár oda is mehetünk, bár ha az, amit maga ismer, közelebb van, akkor nem bánom, menjünk.
Abban a pillanatban, ahogy elhallgattam, egyből láthatatlanná is váltam, s csak néhány másodperccel később jelentem meg újra, ugyanott állva, miután 2 mentőautó vadul szirénázva elhaladt a szomszéd utcában. Végülis, akármelyik helyet választjuk úticélnak, előbb távolabb kell jutnunk ettől a helytől, így, mivel a korábbi utcára túl kockázatos lett volna visszatérnünk, a mellékutcán indultam el.
-Ön is jön, doktor úr?
Valoria Slaydon
Valoria Slaydon
~master mason~
~master mason~

Hozzászólások száma : 110
Hírnév : 4

Vissza az elejére Go down

Queensi utcák - Page 7 Empty Re: Queensi utcák

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

7 / 10 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.