Post-Outsiders
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Liberty Island

+17
Sean Darrow
Tanya Berghart
Derek King
Michael Bodwin
Sarah Wilchok
Aya Caine
Sheena Duran
Hugh Hagwood
Ratna Nayar
Darren Black
Sebastien Longley
Gregory S. Severald
Lynn Harlow
Cristopher W. Somerset
Szellem
Kara Shawn
Cerebro
21 posters

11 / 15 oldal Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Next

Go down

Liberty Island - Page 11 Empty Re: Liberty Island

Témanyitás by Sarah Wilchok Hétf. Feb. 13, 2012 7:37 pm

Ha úgy gondoltam volna, hogy Logan elfelejtette már azt a kis incidenst a szobájával, akkor most sürgősen módosítanom kell a nézeteimet, mert ez az osztálykirándulás érdekében végzendő terepszemle, és főleg Greggel, csak a bosszúja része lehetett.
A zsarolásunkról meg már nem is beszélek, az felért egy kivégző osztag elé állítással. Fizika! És minden órán felelés! Brrr! Akkor inkább Liberty Island.
A megbeszélésnek megfelelően már vártak ránk, jobban mondva egy személy, aki viszont kövérségével kitett kettőt is, aki sűrű szemöldöke magasságából olyan mézes-mázas mosollyal üdvözölt minket, hogy felállt a szőr a hátamon, főleg mikor még a kezemet is összenyálazta.
Miután biztosítottuk, hogy igen, mi vagyunk azon szerencsések, akik a megbeszélésre jöttek, bemutatkozott és rögtön Logan furcsa stílusára tért rá, de olyan hangerővel, hogy a környező fákon ülő madarak ijedten keltek vándorútra a szigetről.
~ Hajh! Ha ismerné Logant, akkor még elmondhatná, hogy egy jót dumcsizott vele! ~ mosolygok közben bájosan az invitálására és megyek utána, hogy megcsodáljam a tekintélyes méretű Yahtot, ami majd a jutalom hajókázást biztosítja részünkre, amiért olyan rendesek vagyunk, hogy ide kirándulunk.
- Majd talán ké…- hárítanám a hajónéző túrát, de egy fogpaszta mosoly kíséretében, már a fedélzeten robogott, meg sem várva a válaszunkat.
Gregre néztem, aztán csak húztam egyet a vállamon, majd én is fellépdeltem a Captaim, my captain-hez vezető pallón. Addigra egy várakozzunk felhívást odabökve Jonathan már el is tűnt valahol a levezető lépcsők irányába
Alig, hogy elvesztettük szem elől, megjelent egy másik idegen, aki, mint valami bennfenktes minket is lefelé tessékelt a hajó gyomrába.
Ahova érkeztünk egy elég pazarul berendezett szalon volt, látszott, hogy nem kímélte a tulajdonos a pénztárcáját. Volt itt a roskadásig pakolt könyvszekrénytől, a biliárd asztalon át a bárpultig minden. A lépcső mellől mintha motozás hallatszott volna, de a figyelmemet az a három férfi kötötte le, akik a bárpulnál szivaroztak és jöttünkre széles vigyor terült el az arcukon. Nem tudom Greg, hogy volt vele, nekem valahogy végig futott tőle a hideg a hátamon, nem az a szívélyes fajta vigyor volt, hanem olyan ragadozó szerű, de lehet, hogy csak a feszültség dolgozik bennem.
Közben a hátunk mögötti kísérőnk tájékoztatta a férfiakat, ha még nem vonták volna le az éles elméjű következtetést, hogy mi vagyunk a diákok.
Kutatóan néztem körül, hogy vajon hol is van a mi Johnatan-unk.

Sarah Wilchok
Sarah Wilchok
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1089
Hírnév : 19

Vissza az elejére Go down

Liberty Island - Page 11 Empty Re: Liberty Island

Témanyitás by Gregory S. Severald Hétf. Feb. 13, 2012 8:19 pm

Sarahval nem igazán voltunk beszélő viszonyban, így az út jó része csöndben telt. Néha ránéztem, akar e mondani valamit aztán vissza néztem előre. Végül elértük úti célunkat ahol egy igényesen kinézni próbáló ember fogadott minket nagy örömmel. Fene tudja miért. Kezet ráztam vele. Míg nagy lelkesen magyarázott hátam mögött összefogtam a kezem és szolid, magabiztos mosolygással lépkedtem a sor végén.
-Hát igen, ő egy igazi egyéniség.
A hajóhoz érve én is csak a vállamat rándítottam, majd vissza estem a szerepembe és színpadiasan intettem a lánynak, hogy csak nyugodtan menjen előre. A hajó széléhez érve megérintettem a korlátot és agyamba tódult a hajó egész felépítése atomról atomra. Megráztam a fejem kicsit és vettem pár nagy levegőt míg agyam feldolgozta az információkat. Rövidesen egy letisztult 3D-s tervrajz "forgolódott" a fejemben. Míg le nem értük a bárba átnéztem a hajót. Ott valamivel lazábbra vettem a figurát és zsebre dugtam a kezem. Szeretem a képességem detektáló részét, de a szabad szemmel észlelés a legjobb. Mélán ide oda billentettem a fejem. Nekem ez az amolyan elmegy kategóriába tartozik. Mondjuk a többiekhez képest az én mércém jóval magasabban van.
-Eeeeegészen elfogadhatónak tűnik ez a hely...
Nyögöm ki kissé nehézkesen. Eddig nem győzött meg igazán.
Gregory S. Severald
Gregory S. Severald
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 727
Hírnév : 45

Vissza az elejére Go down

Liberty Island - Page 11 Empty Re: Liberty Island

Témanyitás by Aya Caine Hétf. Feb. 13, 2012 9:07 pm

Aki beinvitálta őket, már el is tűnt a színről. Fürge léptekkel visszavonult a fedélzetre, az ajtót pedig nem csupán becsukta, de jól hallható kattanással be is zárta. A kintről beszűrődő hangokból játékosan dobálta a kulcscsomóját, vagyis egyáltalán nem okozott neki fejfájást, hogy így senki nem tud onnan feljönni, aki nem rendelkezik hasonló eszközökkel. Legalábbis elég bajosan.
A bárpultnál üldögélők közül az egyik felállt, és közelebb lépett hozzájuk. Csupa izom fickó volt, olyasfajta akinek semmi félnivalója sem lehet sötétedés után az utcákon. Bőre durva és száraz volt, arca barázdált és borostás. Szája mohó vigyorra húzódott, ahogy a vendégeket szemlélte, elsősorban Sarah-t.
-Na, lám - susogta mély, reszelős hangon, amiből ijesztő higgadtság csengett. - A végén még igazat mondott a mi kedves kapitányunk. És ha minden igaz, jön még több is. Igaz, gyerekek?
Társai röhögtek.
-Azt hiszem, egyenlőre tényleg elég lesz ez a kettő - folytatta a nagydarab, és még közelebb sétált hozzájuk. Szeme eszelősen csillant, ahogy végigmérte Sarah-t tetőtől talpig többször is egymás után. - Sőt, ami azt illeti, nekem az egyikőjük is elég lesz, mielőtt nekilátnánk a munkának.
-Azért nekünk is hagyj belőle Danny - kiáltott oda az egyikük, mire megint röhögésben törtek ki, Danny pedig még szélesebben vigyorgott.
Ekkor a hajótest megrándult. A víz egyenletes hullámzását, mozgását eddig nem lehetett érzékelni, ezt viszont egyértelműen. Utána már csak néha-néha mozdult meg a bárka, de már sokkal szelídebben. Ebből viszont mindenki biztosra vehette: elindultak. Még csak az ablakon sem kellett kinézni megerősítésért, bár természetesen ezt is megteheti akárki.
A hajó egyre távolodott a szigettől, de nem vissza a város felé, hanem egyenesen kifelé a nyílt óceánra.
A mellékhelyiség ajtaja kinyílt. Ha valaki bepillant oda, egy jókora csempézett előszobát láthat. Itt kaptak helyet a csapok, törölközők tükrök, és innen nyíltak maguk a mellékhelyiségek. Most azonban senki nem használta eredeti funkciójára. Középen egy hosszúkás, magas asztalon Jonathan Lewis feküdt meztelenül, hófehér bőrrel. Hasa nyitva tátongott, amiből két fehér köpenyes alak éppen kiszedett valamit, ami nem lehetett más, mint egy óriási máj.
-Nem hiszem, hogy ennyi tárolóedény elég lesz, fiúk - szólt ki egy szintén fehér köpenyt, sapkát és maszkot viselő illető rá se hederítve Gregre vagy Sarah-ra.
-A szekrényben találsz még - kapta meg a segítségét az egyik ücsörgő alaktól, mire bólintott, és visszavonult a munkájához.
Most már mindenki talpon volt, és a két diák felé közeledtek.
-Mark, intézkedj!
A hosszú, kiengedett hajú férfi előrelépett. Kicsit megrázta a fejét, mintha csak egy szösz csiklandozta volna az orrát. Haja lágyan lengedezett, és aztán se hagyta abba, hogy Mark feje már mozdulatlanná dermedt. Aztán hirtelen két tincse, mint két kígyó felágaskodott, aztán a levegőbe siklott elválva a fejbőrtől, majd természetellenesen megnyúltak, végül lecsaptak Gregre és Sarah-ra gúzsba kötve mindkettőjük kezeit és lábait.
-Pauley!
A mindenkinél alacsonyabb göndör hajú férfi csak intett a fejével, mire két fotel a levegőbe emelkedett, majd hátulról kiütötte Greg és Sarah alól a lábukat, hogy kénytelenek voltak ülő helyzetbe huppanni. A fotelek ezután egymástól tisztes távolságban ahhoz a falhoz siklottak, amelyik végében a felfelé vezető lépcső és a vécéajtó volt.
-A fiúval csinálhattok, amit akartok, de a lány még az enyém - dörmögte Danny, és megindult Sarah felé.
Mark és Pauley Greg felé kezdtek fenyegetően lépkedni ujjaikat ropogtatva.
Aya Caine
Aya Caine
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 479
Hírnév : 54

Vissza az elejére Go down

Liberty Island - Page 11 Empty Re: Liberty Island

Témanyitás by Sarah Wilchok Hétf. Feb. 13, 2012 9:49 pm

Kissé feszült gondolataimból az ajtó csapódása és a kulcs zörgése riaszt fel és fúj is riadót az agyamban egyből. Miért is lenne normális, ha ránk zárnak egy ajtót, miközben össze vagyunk zárva három vigyorgó alakkal?
Baljós érzetem be is igazolódik egyből, mikor a három közül az egyik, egy kétajtós szekrény feláll és olyan tekintettel kezd méregetni, mint a marhát a vágóhídon. Tekintetétől megborzongok, pedig nem vagyok az az anyámasszony katonája.
- Gyerek? Minket nevez gyereknek? – horkanok fel, de igazán nem is várt választ, csak a többieket akarta szórakoztatni, ahogy látom.
A szavai most már bebizonyítják, hogy valami nagyon nem stimmel és valószínűleg a bőrünkre pályáznak, és a nagydarab valamiért az enyémre különösen, és nem kellett hozzá nagy képzelőerő, hogy vajon mi játszódhat le a kis stupid agyában.
Ezt megerősítendő a többiek is röhögésben törnek ki.
~ Hát remélem majd a kis műsoromat is ilyen jókedvűen fogadjátok ~ készülök fel, hogyha közelebb jön, rázós meglepetésben részesítsem.
Ekkor mozdul meg a padló a lábunk alatt és pár kisebb döccenés után, nem kell nagy jósnak lenni, hogy megállapítsam, bizony elhagytuk a kikötőt.
Gregre pillantok gyorsan. Remélem ő is felkészült, hogy valahogy kivágjuk magunkat, mert itt már nem babra megy a játék.
A mellettünk lévő és számításaim szerint a wc-be vezető ajtó kinyílt és én a látványtól kis híján rosszul lettem, a minket ide hozó férfi feküdt ott feltrancsírozva. A kihallatszódó szavak visszazökkentettek a realitás talajára. Szervkereskedők! Ez nem lehet igaz! Szervkereskedők fogságába estünk! Viszont, lehet, nem tudják, hogy milyen iskolából jöttünk? Talán nem lennének ilyen nyugodtak akkor.
De ekkor már a másik két férfi is felén közeledett és én kíváncsian néztem, ahogy a hosszú hajú Mark a hajával bíbelődött. El nem tudtam képzelni, hogy mit is fog intézkedni.
Amikor meg megtudtam, akkor már késő volt védekezni.
Pár perc múlva már úgy ültünk a fotelokban, mint egy kötözött sonka.
A Danny nevű ekkor már teljesen nyeregben érezte magát és vigyorogva közeledett, miközben társainak dobta oda szegény Greget.
Ideges és feszült voltam, de nem ájultam el a nagydarab férfi egójától, vártam, hogy közelebb jöjjön és elkövesse azt a hibát, hogy hozzá tudjak érni.

Sarah Wilchok
Sarah Wilchok
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1089
Hírnév : 19

Vissza az elejére Go down

Liberty Island - Page 11 Empty Re: Liberty Island

Témanyitás by Gregory S. Severald Hétf. Feb. 13, 2012 10:27 pm

Ahogy az ajtóban kattant a zár és a légkörben is megváltozott valami lassan kihúztam a kezem a zsebemből. Valami nem stimmel. Valami nagyon nem stimmelt, jöttem rá amikor tisztán érezhető volt, hogy a hajó elindult. Egy kósza pillantást vetettem Sarahra majd vissza a támadókra. Egy lépéssel azért közelebb léptem a lányhoz. Amolyan csorda ösztön.
-Ez a hely kezd egyre inkább nem tetszeni... Remélem tudsz úszni...
A nyíló ajtó felé néztem ami ott várt megindította a gyomrom. Fel ugyan nem jött semmi, de az hogy visszatartottam a csomagot kissé megviselte a szervezetem. Időm sem volt reagálni gyorsan egy székben találtam magam. Velem szemben két ipse, ökleiket ropogtatták. Ez a része valahogy kevésbé sokkolt mint a kipakolt hulla. A szék lábát egybe olvasztottam a hajóval. Így egy rendszert alkottak. A hajó alján lévő vasat elkezdtem szépen kihajtogatni akaratommal és egyre több vizet engedtem be a teknőbe.
-Javaslom hogy forduljunk vissza...
Megpróbálom az engem körülvevő hajszerű anyagot leparancsolni magamról ( mennyiben élettelen menni fog). ha sikerül felállok, a szék jó részéből pedig egy fém basebal ütőt formálok és megpróbálom lendületből lecsapni az elsőt majd a másodikat.
Gregory S. Severald
Gregory S. Severald
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 727
Hírnév : 45

Vissza az elejére Go down

Liberty Island - Page 11 Empty Re: Liberty Island

Témanyitás by Aya Caine Kedd Feb. 14, 2012 10:12 am

A hajó nagyon gyorsan szelte a vizet. Mikor Greg felvetette ésszerű javaslatát (amiről egyenlőre csak ő tudhatta, mennyire is ésszerű, ezért aztán senki rá sem hederített), már nem volt előttük más, csak a végtelen óceán. A sebességből azonban még mindig nem vettek vissza, ezért a part egyre csak távolodott, ahogy mindenki, aki tudott volna nekik segíteni.
A boncteremmé előléptetett mosdó felől csontfűrész hangja hallatszott fel, ami aztán még panaszosabban szólt, mikor elérte a kívánt felületet. A valaha hatalmas Jonathan Lewis egyre kisebb darabokra eshetett szét, bár ezt a szalonban tartózkodók nem láthatták. Mindenesetre egyfajta előrejelzésként is szolgált az újonnan érkezőknek, hogy mire számíthatnak hamarosan.
Danny közben megérkezett Sarah elé, és úgy méregette, mint egy különösen ínycsiklandozó tortaszeletet. Lehajolt hozzá, kezeit a fotel karfájára támasztotta, és arcát egyenesen a lány arca elé tolta, hogy, miközben beszélt, áldozata pontosan érezhette a leheletében keveredő dohányszagot, meg még valamit, ami leginkább jó fűszeres kínai kajára hasonlított. A férfi azonban nem úgy tűnt, mint aki ilyen kis szépséghibák miatt szégyenkezne, vagy egyáltalán képes volna bármi miatt szégyenkezni, pedig okot szolgáltatott rá magának bőven.
-Igazi kis cukorfalat - suttogta, ahogy egyre közelebb hajolt Sarah-hoz. - Szinte sajnálom, hogy téged is fel fognak darabolni, de ne aggódj, kicsi lány. Előtte még kényeztetlek én, sőt! - Megnyalta a száját, majd még szélesebbre húzta kéjsóvár vigyorát. - Valami azt súgja, hogy a többiek is szívesen játszadoznának veled, úgyhogy tartalékold az erődet, hogy még többet kaphass a jóból!
A következő pillanatban pedig már lendültek is előre a kezei, hogy magához rántsa a megkötözött lányt.
A szoba másik felében Mark és Pauley az immár baseball ütővel felfegyverzett Greggel néztek farkasszemet. Nem vitás, hogy meghökkentek a váratlan akció láttán, de nem hátráltak meg. A kis göndör hajú szemvillanására lerepültek a könyvek a helyükről és ágyúgolyókként támadtak Gregre. Közben Mark az idő közben újra kinőtt hajtincseiből ezúttal csak egyet küldött a fiú ellen, egyenesen a nyakára. A fojtó inda erősen kapaszkodott, egyre jobban összehúzva a hurkot, ami veszélyes akadályt jelentett Gregnek a légzés áldásos tevékenységében.
Ha még van benne erő, hogy használja a baseball ütőt, a két bűnöző azt is szemmel tartotta, bár hogy a támadása mennyire volt sikeres, az már tőle függ.
A víz, ami lassan, de biztosan telítette meg a hajót még nem tűnt fel senkinek, bár egyre érezhetőbb volt a már nem annyira szelíd imbolygás, mint amilyen akkor volt, amikor elindultak. Egyenlőre a főbb problémákkal volt mindenki elfoglalva. A vízszint azonban folyamatosan emelkedett, hacsak Greg nem tett ellene, ami ilyen tempó mellett hamarosan nagyon súlyos következményekkel járhatott bűnözőkre és ártatlanokra egyaránt.
Aya Caine
Aya Caine
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 479
Hírnév : 54

Vissza az elejére Go down

Liberty Island - Page 11 Empty Re: Liberty Island

Témanyitás by Sarah Wilchok Kedd Feb. 14, 2012 11:46 am

Miközben a közeledő nagydarab férfit néztem, a hátamon futkosott a hideg a mellékhelyiségből kihallatszódó fűrész hangjait hallgatva. Nagyon reméltem, hogy ezeknek az ocsmány bűnözőknek belénk törik a foga. Habár ahogy félszemmel Greg látványos bemutatóját elnéztem, nem nagyon hatotta meg őket a trükkjeivel, így biztos lehettem benne, hogy nem érte őket váratlanul mutáns voltunk.
Danny fiú közben egészen előttem állt már és a képét egészen az arcomba nyomta, hogy egy hang, annyit se veszítsek el a lényeges mondanivalójából, de ennek ellenére is csak fűszeres és dohánytól bűzlő lehelete volt, ami a figyelmemet lekötötte, szavai elképzelése ellenére sem zaklatott fel annyira, mint ahogy szerette volna.
- Engem te csak ne félts, inkább a saját erőtöket tartalékoljátok. – mosolyogtam hidegen a szemébe.
A következő pillanatban már meg is ragadott a lapát tenyerével és maga felé rántott, de nekem ez pont kapóra jött, hiszen ez is volt a célom, hogy végre test közelbe kerüljek vele. Tüskéim azonnal harcra készen ugrottak elő és reményeim szerint akaratomnak megfelelően stimulálták az férfi idegvégződéseit, hogy úgy érezze, mintha legalább tíz-húsz sokkolóval estek volna neki. Igaz, a kötelékből nem tudtam kibújni, de reméltem, hogy Greg is hatásosan veszi fel velük a harcot és, ha egy mód van rá, a közelembe kerülve leszedi rólam is, ahogy magáról, hiszen így jóval hatékonyabban küzdhetek a férfiak ellen.

Sarah Wilchok
Sarah Wilchok
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1089
Hírnév : 19

Vissza az elejére Go down

Liberty Island - Page 11 Empty Re: Liberty Island

Témanyitás by Gregory S. Severald Kedd Feb. 14, 2012 2:44 pm

Nem akartam beismerni magamnak, vagy felfogni de a fűrész hangja egyértelmű volt. Pláne amikor csontot ért. Megütögettem a vállam az ütővel. Nem tűnnek túl meglepettnek. Na majd ha a hajó elsüllyed... A nekem csapódó könyvek folyadék módjára loccsannak szét és földet érve különböző méretű golyókként gurulnak szerte széjjel. A nagyobb darabok pedig elkenődnek, mint valami papírmasé tócsa. A nyakamra tekeredő hajszálhoz kaptam. Ami volt levegőm megpróbáltam visszatartani és gazdálkodni belőle. Megragadtam a hajszálat. Másik kezemmel a késsé alakult basebal-ütővel pedig egy egyszerű mozdulattal megpróbáltam átvágni. A kés mondhatni abszolút éles volt. Az öntéskor, kovácsoláskor és élezéskor fellépő mikroszkopikus hibák sem voltak jelen. A kés molekuláris szinten volt éles. ( ha ránagyítunk egy átlagos késre annak végtére is"lapos" az éle). A vágó mozdulat sort befejezve egy ívet írtam le a késsel ami időközben megnőtt majd elegánsan a padlóba szúrtam a vékony rudat. A hajó részévé tettem vagy a hajót tettem a rúd részévé, a fő hogy rendszert alkottam. Innentől kezdve nem volt nehéz elérni, hogy a padló alattuk kettényíljon és lehetőleg az alsóbb szinten landoljanak. Esetleg két szinttel lejjebb. Ez a hajó kialakításától függött. Amennyiben a hajszál elszakadt. Amennyiben a hajszál nem kívánt elvágódni a mozdulat sor ugyan az a volt annyi különbséggel hogy a padlózat nem szétnyílt hanem életre kelt és leindult a támadón felfelé, hogy bebörtönözze, jó szorosan. Ekkor felszólítom hogy engedjen el vagy baj lesz. Ami ugye már van.

// Este felé leszek, de nem garantálom, hogy tudok majd írni Az is lehet hogy legkorábban csütörtökön Délután fogok tudni//
Gregory S. Severald
Gregory S. Severald
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 727
Hírnév : 45

Vissza az elejére Go down

Liberty Island - Page 11 Empty Re: Liberty Island

Témanyitás by Aya Caine Kedd Feb. 14, 2012 10:18 pm

Danny rémülten pityergő kislányra számított, akinek törékeny testével való visszaélése csak még inkább megerősíti őt annak a tudatában, hogy milyen fantasztikusan férfias is ő. Mentális és lelki szempontokról talán inkább ne beszéljünk, mivel az egyikről azt sem tudta, micsoda, a másiknak meg a létezésében sem hitt, de testileg elmondható, hogy teljesen felkészült arra, hogy kiélje Sarah-n állatias ösztöneit.
Ezért is ütötte annyira szíven, hogy a lány nem csupán védekezett, de nem úgy, mint amire számított (sírás, könyörgés, sikoltozás, erőtlen csapkodás) vagy, ami még elment volna (higgadt magyarázata annak, hogy mindezen civilizálatlan, brutális cselekedetek miként is vezetnek vissza ahhoz, hogy apukája nem labdázott vele eleget a hátsókertben). Arra semmiképp nem számíthatott, ami végül mégis csak megtörtént.
A borzalmas kábítás következtében Danny először sírósan biggyesztette le a száját, szemei könnybe lábadtak, majd egy panaszos ,,Elég!" nyögés után megpróbálta megütni vagy legalább ellökni Sarah-t, de csak erőtlen csapkodásra futotta, végül egy elhaló sikoly, és összeesett.
Greg mindeközben legalább annyira meglepte hatékony akciójával támadóit, mint Sarah a sajátját. Mindketten ijedten kiáltottak fel, mikor zuhanni kezdtek lefelé, de végül Pauley idejében észbe kapott, majd miután felidéződött benne, hogy ő voltaképpen mutáns lenne, arra is rájött, hogy akkor akár használhatná is telekinetikus képességét. Egy könnyed kézmozdulat, és mindketten visszalibbentek a szalonba. Bár így volt egy jókora lyuk köztük, és Greg között, őket ez nem zavarta.
A mögöttük felhangzó zajokra persze ők is figyelmesek lettek. Ádáz tekintettel keresték meg Sarah-t a tekintetükkel, majd Mark biccentett.
-Őt bízd rám! Tiéd a fiú!
Ígéretéhez híven máris újabb köteleket lőtt ki Sarah felé, amik áthurkolva magukat két egymástól viszonylag messze lévő könyvszekrény polcain, két oldalról úgy kötötték még inkább gúzsba a lányt a derekánál fogva, hogy a magasba emelkedett, és onnan nem is moccanhatott. Még két hajtincs-kötél a térdénél. Meg még kettő a vállainál. Aztán még egy, ami a száját peckelte fel.
-Na most számolunk! - Mark halkan, szinte már kedvesen beszélt, mégis félreérthetetlen iszonyatot ígért a hangja, ahogy Sarah felé közeledett.
Mindeközben Pauley megunta, hogy Greg mindent a maga oldalára állít, még azokat a dolgokat is, amiknek az lett volna a feladatuk, hogy minél nagyobb fájdalmat okozzanak neki. Így aztán nem válogatott többet a szoba berendezéseiből, hanem Greg ruháját, és vele együtt a fiút emelte a magasba, majd jókora lendülettel a falhoz vágta, de nem engedte lezuhanni a földre, hanem már vágta is a szemközti falhoz. Utána egy üveg polcos szekrényt szemelt ki, hogy az összetörő szilánkok még inkább felsértsék a bőrét, plusz még a rápotyogó dísztárgyak is megtehessék áldatlan hatásukat.
-Nehogy azt hidd, hogy lehet bármi esélyed, kölyök! - harsogta Pauley. - Ezzel csak rontasz a helyzeteden!
Aya Caine
Aya Caine
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 479
Hírnév : 54

Vissza az elejére Go down

Liberty Island - Page 11 Empty Re: Liberty Island

Témanyitás by Sarah Wilchok Szer. Feb. 15, 2012 9:20 am

Nagyon vártam már a pillanatot, hogy végre hozzámérjen, így megadva neki amit akar és megadva neki amit én akarok, aztán meglátjuk ez mennyire fog tetszeni neki.
Aztán láttam a szemében az állatis vágyat átváltani rémületté, majd vergődő kínná, ahogy a tüskék megtették hatásukat. Egy darabig még próbált ellökni, de persze ez nem ment, így aztán pár erősebb rángatózás és kiáltás után elvesztette az eszméletét.
Most volt egy pár pillanatom, hogy Gregre is vessek egy pillantást, aki már-már úgy nézett ki, hogy legyőzi ellenfeleit, míg aztán Pauley magához nem tért meglepődéséből és ismét úrrá lett a helyzetükön.
Ekkor azonban már észrevették társuk dicstelen végét és A hajbűvész Mark már villámló tekintettel felém is indult.
Mivel még mindig nem tudtam megszabadulni a kötelékeimtől, nem volt esélyem kikerülni a következő támadását. A hajából font kötelékek egész egyszerűen a derekamnál fogva emeltek fel, kipányvázva a könyvszekrények polcaihoz, majd tekeredett még egy a lábamra és a vállaimra, de a szám bekötését sem mulasztotta el.
Csak ekkor jött közelebb, mikor már meggyőződött róla, hogy moccanni sem tudok, és annyi fenyegetés volt a hangjában, hogy végigszaladt a hátamon a hideg.
Igazán bajban vagyok és, ahogy hallom a csattanásokból és a kiáltásokból Gregory sincs irigyelni való helyzetben. Ha azt hittem, hogy a mutáns erőnkkel van esélyünk kiszabadulni, most sajnos meg kellett változtatnom az álláspontomat, hiszen ezek is mutánsok voltak és méghozzá nem is a gyengébb fajtából.
Közeledő ellenségem ellen most nagyon tehetetlennek éreztem magam, hacsak valami csoda folytán nem szabadul ki a kezem, vagy ő maga nem ér hozzám, nem sokat tehetek ellene, habár ha meg akarna ütni, az ellen védve vagyok, de a csontfűrész, az már más tészta.

Sarah Wilchok
Sarah Wilchok
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1089
Hírnév : 19

Vissza az elejére Go down

Liberty Island - Page 11 Empty Re: Liberty Island

Témanyitás by Gregory S. Severald Szer. Feb. 15, 2012 11:16 pm

Elhúztam a számat, átkozott telekinézis. Meg csóváltam a fejem és a kardomra támaszkodtam mire a nyílás tovább hasadt ellenfelem felé, de nem volt időm kettéválasztani hiszen elemelkedtem a talajtól és a fal felé haladtam. Ahogy hozzáértem az szépen megnyúlt és mint a gumi már nyomott is vissza a másik falhoz ami hasonlóképen bánt velem. Aztán az üvegszekrénybe érve átszakítottam a falat és a mögöttem lévő helységben kötöttem ki. Úgy pattogtam a padlón mint egy ugrálóvárban, néhányszor arcra estem de végül is sikerült stabilan megállnom és a talaj hullámzása is abbamaradt. Nem vagyok hozzászokva, hogy így röpködjek faltól falig. Felnéztem ahol a körvonalaim ütöttek egy szép lukat a falba. A kis átjáró pedig még folydogált egy kicsit. Olyan mintha egy Jedi vágta volna ki a körvonalaimat vagy egy festményen azt a részt kihagyták volna. A szekrény tartalma szinte sértetlen volt a megfolyástól eltekintve. Megigazítottam az öltönyöm. Előre hajoltam és átlestem a kis lukon amin jöttem. A talajra tenyereltem mire ellenfelem fölött egy termetes lemez vállt ki amit remélhetőleg elkap mielőtt a fejére esne. Aztán a padlóból 2 pántot növesztettem ki, hogy megpróbáljam elkapni a lábát és lehúzni térdig a hajópadlóba. Közben megindultam visszafelé a helységbe, hogy megnézzem Sarahval mi a helyzet.
Gregory S. Severald
Gregory S. Severald
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 727
Hírnév : 45

Vissza az elejére Go down

Liberty Island - Page 11 Empty Re: Liberty Island

Témanyitás by Aya Caine Csüt. Feb. 16, 2012 9:49 am

Pauley már a haját tudta volna tépni, amiért Greg továbbra sem volt hajlandó becsületesen felvállalni a kiszolgáltatott áldozati bárány szerepét, amit fogolyként kutyakötelessége lett volna megtennie. Ahogy hátrasandított, Sarah-t látta kikötözve, mintha csak gúzsba kötve ragadt volna bele egy pókhálóba. Ez máris sokkal vidítóbb látvány volt, viszont Danny eszméletlen teste intő jel volt mindazok számára, akik meg akarták őt támadni.
Erre Mark is rájött már, hiszen esze ágában sem volt Sarah-hoz nyúlni, inkább csak összeszűkült szemmel nézett az arcába, miközben tartotta a két lépés távolságot.
-Karmolsz, cica? - vetette oda a lánynak. - Így nem sok kényeztetésben lesz részed, ugye tudod? Ennyire szeretnél máris átmenni oda? - Fejével a boncterem felé intett. - Ha így folytatod, nem ígérhetem meg, hogy még a darabolás előtt meghalsz... csak azt, hogy meg fogsz halni.
Kicsit lazábbra engedte a Sarah-t fogva tartó köteleket, hogy foglya kissé előre dőlhessen, és lejjebb ereszkedve közelebb érhessen hozzá. Ez ugyan csak néhány centimétert jelent, nem volt jelentősebb közeledés, de úgyis inkább fenyegető tartalma volt, mint eredményesnek szánt távolságcsökkentés.
Két újabb tincs vált el a fejétől. Ezek úgy libbentek előre, mintha vízben úszó hajfürtök lettek volna, csak Sarah elé érve dermedtek hajókötélszerűvé. Ott enyhén elhajlottak, majd mint két kéz, oldalról közrefogták az arcát, és feljebb emelték.
-Na most mit kezdjek veled? - Mark arcán gúnyos félmosoly jelent meg, ahogy az egyik tincs finoman megcirógatta Sarah arcát. - Tervem az volna bőven, amíg szabad helyre várunk a szikék alatt. Csak tudod... - Az eddig cirógató fürt lecsúszott Sarah nyakához, majd rátekeredve lassú ütemben egyre szorosabbá vált. - ... félő, hogy megint rossz kislány leszel.
Mindeközben Pauley csak gyors reflexeinek köszönhette, hogy életben marad. A jókora korong, amit Greg neki szánt, milliméterekkel a feje fölött állt meg. Pauley egy laza kézmozdulattal maga elé parancsolta térdmagasságba, hogy kényelmesen rá tudjon lépni.
A padlóból kinőtt pántok épp csak egy pillanatig bosszantották. Amint kiszakadtak a padlóból, és inkább Greg felé süvítettek, mint két nyílvessző, máris hasznosabbnak vélte őket. Társa még mindig a lánnyal szerencsétlenkedett, ahelyett, hogy olyan távol állt volna tőle, amennyire csak lehetett!
-Mark! Pattanj fel!
Mintha csak láthatatlan hullámokon szörfözött volna, új járművén Mark felé suhant, aki ugyan nem örült neki, hogy megzavarták, de beleegyezően hívta vissza Sarah nyakáról a fojtogató fürtöt, majd a kellő közelségbe ért repülő lemezre pattanva, társa felé fordult.
-Mit akarsz csinálni velük? A lányhoz nem lehet hozzáérni. És úgy nézem, te sem boldogulsz a fiúval.
-Akkor boldoguljanak egymással - válaszolta halkan Pauley.
A következő pillanatban Sarah kötelei kiszakadtak a könyvespolcokról. Az így lelógó kötélrészek felfelé feszültek, a magasba emelve a lányt, mint holmi marionett bábut. Greg szintén eltávolodott a talajtól, ő rövid időn belül immár másodszorra.
Ott lebegtek egymással szemben nem sokkal a mennyezet alatt, amíg ellenségeik biztonságos távolságból figyelték őket az ablakok előtt himbálózó padlóból kölcsönzött lemez tetején.
-Szoktál fogadni? - kérdezte Pauley Marktól rá sem nézve, mielőtt intett volna a kezével, aminek eredményeképpen Sarah és Greg szélsebesen száguldani kezdtek egymás felé.
Aya Caine
Aya Caine
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 479
Hírnév : 54

Vissza az elejére Go down

Liberty Island - Page 11 Empty Re: Liberty Island

Témanyitás by Sarah Wilchok Csüt. Feb. 16, 2012 10:59 am

Majd felrobbantam a dühtől, hogy ennyire tehetetlen és kiszolgáltatott helyzetbe kerültem. Villámló szemekkel néztem az előttem pár lépés távolságban megálló Mark nevű tagot, aki nem mulasztotta el, hogy kellően megfenyegessen, amiért nem hagyom magam és lázadni merészelek a kényük-kedve ellen.
Kicsit lejjebb engedett és nekem ökölbe szorultak a kezeim, és várva vártam, hogy beleereszthessem a tüskéimet.
Közbe a Greg és másik mutáns között egyre jobban eldurvult a küzdelem, legalább is csörömpölésekből, puffanásokból ítélve, de engem most érthető módon a saját szabadulásom kötött le,
Bánatomra, azzal, hogy szemmagasságba eresztett, csak a kényelmét akarta biztosítani Mark, mert továbbra is csak a hajával trükközött és óvakodott hozzám érni.
Két másik tincs tekeredett elő és, mint egy tapogatózó kéz ragadta meg a fejemet, hogy azt megemelve a szemembe tudjon nézni és a helyzeti előnyének tudatában természetesen gúnyolódni. Ezt még fokozta is azzal, hogy az egyik kötélszerű fonat, szép lassan a nyakamra csúszott és még a beszéde közben, mint egy figyelmeztetésül fojtogatni kezdett, jelezve, hogy mi várhat rám, ha nem teszem, amit mond.
Közben a Greggel viaskodó Pauley is megunta a hiábavaló küzdelmet és valami más, durvább dolog pattanhatott ki a fejéből, mert egy rögtönzött légdeszkán lebegve társát is maga mellé szólította.
Mikor elpattantak az engem kipányvázó kötelek sem gondoltam, hogy most bánták meg a tetteiket és talán elengednek, hanem felkészültem valami ocsmány trükkjükre, ami nem is váratott magára sokáig, hiszen a szavaik máris választ adtak a kérdésre, hogy vajon mit is akarnak velünk kezdeni.
Már láttam, hogy Greget is a levegőbe emeli a mutáns ereje, ahogy engem is, majd valami ellenállhatatlan erő megindított a fiú felé. Mivel még mindig gúzsba voltak kötve nem igazán tudtam mit tenni, és valószínűleg az ütközés sem okozott volna bennem sok kárt, legfeljebb fájt volna egy kicsit, de Greg-gel már más volt a helyzet. Megpróbáltam legalább annyira előrefeszíteni az egyik kezem, amennyire a kötelek engedték, hogy ezzel is tompítsam az ütközés erejét, a másikkal pedig a magammal vonszolt pányva darabot kaparintottam meg és igyekeztem valamire ráhurkolni, hogy megakassza az előreszáguldásomat. Csak legyen rá idő.
Még az is eszembe jutott, hogy ha Greget meg tudom érinteni, akkor átadom neki is a képességemet, és akkor ő is tud a tüskékkel operálni, amire talán tőle nem számítanak.

Sarah Wilchok
Sarah Wilchok
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1089
Hírnév : 19

Vissza az elejére Go down

Liberty Island - Page 11 Empty Re: Liberty Island

Témanyitás by Gregory S. Severald Csüt. Feb. 16, 2012 10:47 pm

Sajnos a támadás nem egészen úgy sült el ahogy terveztem. A felém hasító hasábot hasammal hasítottam hasadékokra amik különböző irányokba repültek tovább engem sértetlenül hagyva. Bár öltönyöm kevésbé díjazta ezt a megmozdulást. Felgyűrte és... és kiszakította! Éppen hogy összevarrtam egy egyszerű simítással ismét a fellegeben éreztem magam. Arra emlékeztetett amikor berúgok majd kijózanodok majd megint be aztán megint ki és kezdek rosszul lenni. Csak most gyorsan. Olyannyira, hogy időm sem volt reagálni a dologra. A lánnyal szembe kerülve gyorsan gyűjtögetésbe kezdtem. Sajnos nem volt elég egy teljes matrachoz így csak egy párnát sikerült összedobni mielőtt egymásnak fejeltünk volna. Olyan szép nagy párnák egyike mint amik Ratna szobájában vannak tonna számra. A párnába belesüpped a képem és érzem ahogy a lányé is. Sajnos a testünk többi része összecsattan. A lendülettől a kezem a lány köré tekeredik.
-auf...
Hallatszik a párnából. Aztán ahogy kicsit sikerül kiheverni a sokkot megragadom a lányon lévő hajszálakat és a tenyerembe gyűjtöm egy fekete masszába és a párnát is beleépítem.
-Hallottam már, hogy kemény csaj vagy, de ez túlzás... Sean még nem panaszkodott?
Kérdezte ma lányt fájdalmas arckifejezéssel suttogva, közben a massza pálcává alakult és a talajba fúródott. Egy nyúlvány értünk nyúl, hogy lefogjon a földre. Egy pedig a korong után amin ültek. ha összeér a koronggal a korong összeugrik és egy gömbbe zárja a két jómadarat.
Gregory S. Severald
Gregory S. Severald
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 727
Hírnév : 45

Vissza az elejére Go down

Liberty Island - Page 11 Empty Re: Liberty Island

Témanyitás by Aya Caine Pént. Feb. 17, 2012 11:49 am

-MI A JÓISTEN FOLYIK ITT?!
A ,,műtő" ajtaja kivágódott, és megjelent a küszöbön a fehér ruhás, sapkás férfi maszkját cibálva le magáról. Öltözéke már jókora foltokban vöröslött a ráspriccelő vértől, keze és alkarja szintén, ezek már szinte ki sem látszottak a pirosló nedűtől, amely egykoron Mr Lewist segítette hozzá nagy kilengésű gesztikulálásához meg az elmaradhatatlan harsány kiabáláshoz.
Visszafordulva még intett a többieknek, hogy folytassák nélküle a boncolást, majd kilépett a szalonba, és gyorsan felmérte a helyzetet. A tönkretett berendezést, a két gömbbe zárt társát, a két diákot, akiknek úgy tűnt, semmi bajuk nem esett, valamint Dannyt, akinek viszont nagyon is.
Közben Pauley és Mark nagy hévvel igyekeztek kiszabadulni. Puszta erejükön kívül képességüket is segítségül hívták. Mark erős fürtjeivel próbálta szétfeszíteni a gömböt, Pauley pedig újra és újra a falnak taszította magukat, de börtönük csak nem akart darabjaira hullani, csupán a hajó dülöngélt vészesen.
A doki most ismét rájuk emelte rosszalló pillantását. Nem egészen értette, hogy sikerült két csipisznek legyőznie őket, de hát eddig sem volt különösebben nagy véleménnyel erről az otromba, piás, végtelenül ostoba bandáról.
~Mindent nekem kell csinálnom!~
Közben Mark és Pauley veszettül dörömböltek a gömb oldalán, és torkuk szakadtából ordítottak, amit jól is tettek, mivel az őket körülvevő falak meglehetősen jól hangszigeteltnek bizonyult. A doki feszülten hallgatta a mondanivalójukat, miközben a két másikat is figyelte azért a szeme sarkából.
-Fiú... anyag... manipulál... nem árt... lány... tüskék... kábít... erősek...
Megcsóválta a fejét, és közelebb lépett az áldozataihoz.
-Ahogy látom, nem bírtak el veletek - jegyezte meg apró kézmozdulattal körbemutatva, mintha csak bizonyítani akarná igazát arra az esetre, ha Greg és Sarah nem hinnék el neki, hogy tényleg ez történt.
Üvegszilánk, könyvgerincek, meg még néhány apróbb törmelék ropogott halkan a talpa alatt, de nem úgy tűnt, mint aki mérges lenne a pusztítás miatt. Inkább, mint aki csak azt sérelmezi, hogy megzavarták a munkájában. Valójában tényleg ez volt az elsődleges problémája, meg az, hogy ha folytatni akarja, előbb gondoskodnia kell az előtte álló két diákról.
-Tudjátok miért dolgozhatok itt? - kérdezte csevegő hangon, és leült az egyik épen maradt fotel karfájára. - Az ilyen helyeken, mint ez, gyakran váltogatják az embereket, nehogy túl sok belső információhoz jussanak. Én viszont már közel tíz éve vagyok itt. És tudjátok miért? Mert nem csak, hogy jó vagyok abban, amihez értek, hanem egyenesen tökéletes. Nálam senki sem lehet jobb, és ezzel mindenki tisztában van. Megmutatom, mire gondolok.
Sarah-ra emelte a pillantását. Nem mozdult, nem biccentett a fejével, nem intett a kezével, látszólag nem tett semmit azon kívül, hogy Sarah szemébe fúrta a tekintetét. Viszont tagadhatatlanul sok mindent tett.
A lány azonnali reakcióként borzalmas fejfájást érezhetett, ami olyan intenzív volt, hogy hamarosan a gyomra is felfordult, és rémes hányinger tört rá, miközben a látása is romlott, nagyon nehezen tudott csak fókuszálni, és akkor sem kifogástalanul.
-Hármas stádiumú agytumor - magyarázta higgadtan. - Ez vitte el a hajós kapitányotokat. Az az idióta ordibálhatta volna halkabban is, hány mutánst fog vendégül látni a hajóján! Na mindegy!
Gregre nézett.
-És te mihez éreznél kedvet, fiam? Májzsugor?
Kínzó fájdalom hastájékon, mintha a belseje szét akarna robbanni, mert túl sok téglát gyömöszöltek bele. Aztán a kín hirtelen megszűnt.
-Vagy inkább valami jó kis csont deformitás?
Greg bordái hajlani kezdtek, mígnem annyira elkezdték szorítani a tüdejét, hogy alig kapott levegőt. Aztán ennek is vége szakadt.
-Esetleg a jó öreg reumás láz?
Most az ízületek voltak soron, hogy fájdalommal lássák el Greg testét. Bokája, térde, csuklója és könyöke jócskán megduzzadt, vöröslött, és rémesen fájt, bár maga a fájdalom máshol is megjelent. Aztán ennek is vége szakadt.
Ekkor a doki Sarah felé kapta a fejét.
-Ó, bocsásson meg, ifjú hölgy - szabadkozott, igaz, hangjában semmiféle sajnálat nem csendült.
Sarah kínjai is hamarosan elmúltak. A doki ismét beszélni kezdett.
-Remélem, most már beláttátok, hogy ellenem nincs sok esélyetek. Másodpercek alatt végezhetek veletek, úgyhogy azt ajánlom próbáljatok viselkedni! Addig is...
Felállt, és végigmérte mindkettejüket. Lábaikból elszállt minden erő és engedelmesség. Deréktól lefelé teljesen lebénultak.
-Remélem, megértitek!
Ezt követően a lépcső melletti telefonhoz lépett, felvette, és tárcsázott valami nagyon rövidet.
-Kéne egy kis segítség lentre.... Dehogyis, csak ezek a hülyék itt bénáztak... Mit tudom én, küldj le mondjuk ötöt, most úgyse fognak nagyon ugrálni... Pontosan... Kösz.
Aya Caine
Aya Caine
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 479
Hírnév : 54

Vissza az elejére Go down

Liberty Island - Page 11 Empty Re: Liberty Island

Témanyitás by Sarah Wilchok Pént. Feb. 17, 2012 2:23 pm

Bár az ütközést Greg jóvoltából aránylag könnyen megúsztuk, és az életünk megkeserítőit is sikerült elszeparálni egy időre, csak kérdés meddig, azért még nem múlt el a veszély a fejünk felöl, sőt!
Az ideiglenes boncteremből idegesen rongyolt ki egy fehérbe öltözött, de nyakig véres férfi, aki egy pillantással felmérve a helyzetet, társai kétségbeesett próbálkozásait, hogy kijussanak a diáktársam kreálta gömbből, majd lemondóan sóhajtott egyet, miután megfeszülve igyekezett kivenni a bebörtönzött mutánsok felől érkező és alig-alig kivehető szavakat.
Tény megállapítására, mely szerint Mark és Pauley nem tudtak elbánni velünk, nem kellett nagy képzelőerő, látva a kialakult helyzetet és elnézve a romokban heverő szobát, de azért egy halvány vigyort varázsolt az arcomra. Viszont nagyon gyanús volt, hogy ilyen nyugodtan veszi ezt tudomásul és lazán társalog velünk, ami azért azt sejtette, hogy van valami a tarsolyában, ami nekünk nem biztos, hogy tetszeni fog, és ez a következő szavai meg is erősítették.
~ Jaj, de jó! Ezek szerint ennek is van valami trükkös kis képessége! És még el is van szállva magától! ~
Gregre néztem, hogy vajon ő mit szól mindehhez, de, sajnos a beszélgető partnerünk, nem csak szavakkal akarta demonstrálni, hogy milyen nélkülözhetetlen ember ő a csapatban, hanem tettekkel is, ami nekem fájt. Nagyon fájt!
Olyan eszméletlen fejgörcs csapott le rám, hogy két kézzel fogtam a fejem, hogy egyáltalán kibírjam, de pár pillanat múlva már öklendezni kezdtem és úgy éreztem a szemem is kiugrik a helyéből. Legszívesebben üvöltöttem volna kínomban, de nem akartam megadni ennek a fickónak ezt az örömet, de innentől nem is tudtam másra koncentrálni csak a fájdalomra.
A külvilág csak tompán jutott el hozzám, így azt sem érzékeltem, hogy esetleg Greg tudott-e védekezni a mutáns képessége ellen. Aztán egy csapásra véget ért a fájdalom, mintha sosem lett volna, és én végre gyűlölettel telve nézhettem a fehér köpenyes szemébe, aki tovább társalgott és fenyegetőzött.
Már éppen eldöntöttem, hogy pár ugrással előtte termek és megragadom, hogy használhassam rajta az erőmet, de most meg a lábam nem tudtam megmozdítani, mintha teljesen lebénultam volna. Kétségbeesve kaptam valami fogódzó után, de eldőltem, mint egy zsák és ahogy néztem a mellettem lévő fiúnak is hasonló gondjai akadtak.
- Maga nem normális! Azt hiszi ezt megúszhatják? Hiszen mindenki tudja, hogy ide jöttünk és, ha a tanáraink is ide érnek, azokat már nem fogják ilyen könnyen legyűrni! – jött meg a hangom és sziszegtem felé dühösen.
~ Remek! Még erősítést is kér! ~
Kesergek magamban, és minden erőmmel azon vagyok, hogy életet leheljek érzéketlen végtagomba. De sajnos tisztában vagyok vele, hogy ahhoz valószínűleg a dokit kell hatástalanítani, aki viszont nem olyan hülye, hogy a közelembe jöjjön. Most már csak Gregben bízhatok, de nem tudom ő mit tud ebben a helyzetben tenni. Mindenesetre egyelőre aktiválom a képességemet és a mellettem fekvő Greg kezét megragadva átjuttatom a spórákat, melyek pár perc múlva őt is képessé teszik, hogy lesokkolja azt, akivel érintkezik, aztán igénybe veszem a páncélbőröm erejét, hogyha az erősítés fizikailag akarna bántani minket, legalább ennyi védelmem legye.


Sarah Wilchok
Sarah Wilchok
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1089
Hírnév : 19

Vissza az elejére Go down

Liberty Island - Page 11 Empty Re: Liberty Island

Témanyitás by Gregory S. Severald Pént. Feb. 17, 2012 3:05 pm

Végül úgy ahogy de épségben talajt értünk, leporoltam magam.
-Jól vagy? Mert akkor ideje szétkapni ezt az ócska teknőt.
Éppen elterveztem hogy nemes egyszerűséggel kettévágom a hajót amikor betoppant egy hullatúró hentes jelölt. Ahogy végig néztem rajta és elhangzott a kérdése csak flegmán feleltem neki.
-Vér...
Egy pillantást vetettem a hörcsögeimre, úgy tűnik jó a buli, legalább is elég nagy zajjal vannak. Aztán a kis hobbigyilkos folytatta mondanivalóját ami egyébként nem igazán érdekelt. De az egója ami majdnem felért az enyémmel már kezdett kicsit zavarni. Ahogy Sarah a fejéhez kapott és közeledett a földhöz utána nyúltam, hogy ne csapódjon be. Így is fáj a feje, hát ha még beveri.
-Mi történt? Mi a baj?
Kérdésemre végül is választ kaptam. Belemarkoltam a talajba és dühödten talpra álltam, kezemben egy fegyver formálódott.
-Például ahhoz, hogy kitekerjem a nyakadat.
A fegyver nem volt időm teljesen megcsinálni és irányba állítani. Hirtelen olyan fájdalmat éreztem amitől térdre rogytam és összekuporodtam. A fájdalom enyhülésével vettem egy nagy levegőt, aztán a bordáim elkezdték azt kipréselni. A kíntól az oldalamra dőltem. A tehetetlenség és a fájdalom kegyetlen kotyvaléka dühöt gerjesztett bennem. Ezt leginkább úgy tudtam kifejezni, hogy a földre csaptam két kézzel és bele is markoltam. Ahogy kínkeservesen húzta magamhoz a kezem mintha csak homok lenne, a hajó alján a nyílásnál úgy hajlott fel az acéllemez kitágítva a lukat. Ahogy ismét levegőt kaptam kiegyenesedtem a földön elterülve és elnyúltam rajta. Ezután jött az öregkor első jele, az ízületi fájdalmak, nem is akármilyen kivitelben. Végül az öregség utolsó része a deréktájéki bénulás. Erre csak akkor figyeltem fel amikor megpróbáltam felállni de nem sikerült. Dühödten felnéztem az illetőre, úgy szorítottam a kezemben lévő vastömeget, hogy fel sem tűnt Sarah érintése. Az illető fölé néztem. Első asszociációm a cseppkőbarlang volt és a benne lelógó cseppkövek, olyan szép karók, mint amilyet megpróbálok beledöfni a telefonáló bácsiba. Menjen a fejébe vagy a hátába végig a gerinc mentén az sem érdekel jelenleg. Elmém mondhatni elborult a kínzástól. Velem senki sem bánhat így! Tenyeremet a talajba nyomva a hajó lépcsőiből csúszdát kreáltam. Mint egy rendes mesében a kisimuló lépcsőfokok. Az ajtók pedig egybeolvadtak a keretükkel akár csak egy szép hegesztés után.
Gregory S. Severald
Gregory S. Severald
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 727
Hírnév : 45

Vissza az elejére Go down

Liberty Island - Page 11 Empty Re: Liberty Island

Témanyitás by Aya Caine Pént. Feb. 17, 2012 5:09 pm

A doki, miután visszatette a telefonkagylót a helyére, lusta vigyorral fordult foglyai felé.
-Na és szerinted mennyire érdekel engem, hogy ellenünk küldenek-e akár egy egész hadsereget is? Esélyük sincs. Ezen kívül pedig, minél többen jönnek annál jobb. Nap végére meg is gazdagodtunk, kösz a hozzájárulást! Bár, mi csak veletek, előre küldött tárgyalókkal számoltunk, ha még a tanáraitokat is hozzácsapjuk, egész jól jöttünk ki.
Pauley és Mark közben nem adták fel a szabadulási kísérletüket. Egyre vadabbul őrjöngtek, kiabáltak, hisztériájuk nyomán a hajó is egyre jobban imbolygott, és egyre nehezebben billent vissza egyenesbe. Mikor a doki észrevette az őt fenyegető cseppkövet a feje fölött, felbődült.
-Pauley! Egy nagy kő vagy mi van a fejem fölött. Tüntesd el innen!
Mivel Pauley, nem láthatta pontosan a célt, a fél mennyezetet is kiszakította, de azért sikeresen áttörte a cseppkővel az ablaküveget, amely aztán egyenesen a vízbe csapódott feladva a leckét a jövőben arra tévedő geológusoknak.
-Leköteleztél - biccentett a doki, de mivel az a kettő újra kezdte zajos szabadulási kísérletét, feléjük villantotta dühös tekintetét, minek következtében mindketten erőtlenül zuhantak a gömb aljába, ahogy a kóma ledöntötte őket a lábukról.
-Magatoknak köszönhetitek - morogta feléjük a doki. - Hagyni, hogy elfogjon két nyavalyás kölyök, az eszem megáll! De most legalább befogjátok végre!
Ekkor megcsörrent a falon lévő telefon. A fehér köpenyes ismét a kezébe kapta a kagylót.
-Na mi van már? Hol vannak a többiek?... Miért?... Nem, semmit... Kezd, amelyikkel akarod, csak nyögd már ki, mi a baj!
Amit hallott, nagyon meglepte, hiszen semmiféle zajt nem hallott afelől, pedig pont mellette állt. De ahogy szemügyre vette, rá kellett jönnie, hogy a hír igaz, se lépcső, se használható ajtó.
-Jól van, emiatt ne aggódj - vonta még végül a vállát. - Kezelésbe veszem egy kicsit, és visszacsinálja, nem lesz itt gond. Mi a másik vészhelyzet?... Hogy mit csinálunk?! Mi az, hogy süllyedünk, mi nem...
Mikor azonban pillantása az ablakon túli tájra esett, pontosabban a távoli foltnak tetsző szárazföldet, mint viszonyítási alapot, és meglátta, mennyire szokatlanul ferdén áll, kénytelen volt elfogadni, hogy minden szó igaz, amit hallott.
-Küld le Toddot is!
Csak ennyit mondott, aztán további szó nélkül csapta le a kagylót, majd egy másodpercre lehunyta a szemét, hogy végig gondolhassa a tennivalókat.
Először is kihozta a kómából Pauley-t és Markot.
-Tépd ki az ajtókat keretestül - kiabálta neki, hogy biztos meghallja. Társa értetlenkedésére türelmetlenül rázta meg a fejét. - Kuss, csak csináld, amit mondtam. Ez a kis takony beolvasztotta az összeset, nem lehet normálisan közlekedni. Aztán repítsd föl magatokat a fedélzetre, majd ott kiszednek titeket onnan. Ne nézz már ilyen ostobán, csak csináld! És egy szót se halljak!
Pauley úgy tűnt, félt a dokitól, legalábbis, ha morcosan is, de engedelmeskedett neki. A cseppkő ütötte lyukon át röppentek a szabadba, majd emelkedni kezdtek, és eltűntek szem elől. Odakintről kiabálás és szapora lábdobogás hallatszott. A tenger morajlását, a víz loccsanását, ahogy a hajó széléhez csapódik, egy-két sirály rikácsolását, a szél zúgását halk háttérzajjá tompította a hajón uralkodó hangzavar. Hirtelen mindenki nagyon elfoglalt lett.
Odalent pedig megjelent öt felfegyverzett férfi. Mivel Pauley jóvoltából az ajtó helyén már csak jókora rés volt, nem esett nehezükre bejutni. Lépcső híján pedig egyszerűen lecsúszdáztak, majd, hogy kompenzálják a kényszerű gyerekességet, még morcosabban néztek, ahogy előre szegezett lőfegyvereiket a foglyokra szegezték.
Egyikőjük egy tizenkettőnél semmiképp sem idősebb fiúcskát vezetett maga előtt a vállánál fogva.
-Gyere ide, Todd - intett felé a doki.
A fiú megszeppent, ijedt arccal engedelmeskedett. Nem volt megkötözve, mégis úgy mozgott, mintha alig volna képes moccanni.
-Jó fiú - bólintott a doki, majd Sarah-ék felé mutatott. - Látod őket? Rosszat tettek, nagyon rosszat. El akarják süllyeszteni ezt a hajót. Azt akarom, hogy használd a képességedet, hogy meg tudjuk védeni magunkat tőlük. Rendben?
Todd nem nézett sem Gregre, sem Sarah-ra, végig lehorgasztott fejjel állt. Helyette nagyot nyelt, majd remegő hangon megkérdezte:
-Akkor már igazán el tetszenek engedni anyukámat?
A doki arcán gúnyos mosoly jelent meg.
-Persze. Csak csináld már.
Todd még habozott egy másodpercig aztán szorosan összezárta a szemeit, látszott rajta, hogy nagyon koncentrál. Végül kinyitotta a szemeit.
-Kész. De ugye tetszik emlékezni, hogy csak tíz percig tart a...
-Fogd be, te kis korcs! - üvöltötte a doki, majd hátrébb taszította a kisfiút.
Todd rémülten kapaszkodott az egyik fegyveres karjába, de az csak tovább lökte őt egyenesen a falnak.
-Pauley! Vidd fel a kölyköt!
A következő pillanatban a pityergő fiú a magasba emelkedett, és visszaröppent a fedélzetre. Sarah és Greg fizikailag semmit nem érezhettek, de ha megpróbálják használni a képességüket, nem fog sikerülni. Legalábbis a megjósolt tíz percig biztosan nem.
-Vihetitek a lányt - adta ki az utasítást a doki, mire a fegyveresek egy emberként mozdultak meg arcukon idétlen vigyorral. Mikor odaértek, ketten a lány karjába markoltak, majd vonszolni kezdték félig lebénított, képességétől megfosztott áldozatukat a szomszédos szobába.
A doki Greg felé sétált, majd leguggolt elé.
-Jól figyelj rám! Van tíz percünk, azalatt az idő alatt sok mindent tehetek veled, ahogy azok is ott a kis barátnőddel. Hallottad, csillagom? - kiáltott a távolodó Sarah után, majd ismét Greghez fordult. - Úgyhogy azt ajánlom, nagyon gyorsan foltozd össze a hajót, és ne próbálkozz, további akciókkal!
Aya Caine
Aya Caine
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 479
Hírnév : 54

Vissza az elejére Go down

Liberty Island - Page 11 Empty Re: Liberty Island

Témanyitás by Sarah Wilchok Pént. Feb. 17, 2012 5:53 pm

Persze a fenyegetésemre is azonnal van válasza, még ha ezt természetesen eléggé kételkedve és az egójának betudva hallgatom.
Túlságosan a két bajba jutott társa egyre intenzívebb kijutási szándéka sem hatja meg, annyira csak azzal van elfoglalva, hogy élvezze az időleges hatalmát velünk szemben. Így aztán a gömbbe zárt férfiak zajongása inkább idegesíteni kezdi egy idő után, mint hogy segítő szándékot váltana ki belőle, ezért rajtuk is használja képességét és ezzel eszméletlenségbe taszítja őket.
Mikor megcsörren a telefon és belehallgat, egyre kevésbé látszik boldognak, viszont annál inkább egyre türelmetlenebbnek és mérgesebbnek.
A süllyedésre még én is felkapom a fejem és kilesek az ablakon, habár túl sokat nem látok, de a hajó egyre nehézkesebb imbolygása most már azért feltűnik.
~ Biztos Greg csinált valamit, de akkor jó lenne nem ilyen bénán í vízben kikötni, habár akkor sem biztos, hogy kijutunk a partig. ~ nézek a fiúra kicsit kérdőn, de nem akarok hangosan vele erről beszélni, hiszen nem kell, hogy ők is tudják ki csinálta, de ahogy a továbbiakban kiderült ez eléggé nyilvánvaló a dokinak.
Mikor a doki a lépcső és az ajtónyitás hiányáról is meggyőződött a saját szemével, újabb utasításokat adott a telefon másik végén lévőnek, majd a két ájult társát is felébresztette, hogy segítsenek neki a képességükkel, főleg Pauley.
A férfi kicsit kelletlenül ugyan, se teljesítette a fehér ruhás parancsait, majd az utasításnak megfelelően ellebegtek.
Helyettük, kisebb üggyel-bajjal megjelent a szobában öt talpig felfegyverzett fickó, akik magukkal hoztak egy tizenéves, megszeppent kisfiút.
Ez már élből nem tetszett, mert gondoltam, hogy valami nekünk nem tetsző szerepe lesz az ügyben, amiben nem is csalódtam, amikor kiderült, mit csinált velünk.
Szerencsétlen gyerek azonban csak egy bábú volt a sakktáblán, akit az anyjával zsaroltak, aki minden valószínűség szerint, talán már nem is élt.
Miután elvégezte a dolgát már el is távolították gyorsan, főleg, hogy úgy nézett ki el is szólta magát, amit nem ártott megjegyeznünk, mert mikor a doki parancsára a fegyveresek megragadtak, képtelen voltam használni a képességemet és nem tudtam lesokkolni őket.
~ Áááá! Ilyen nincs! A kissrác blokkolta a képességeinket! Most aztán jó nagy szarban vagyunk! ~ rémültem meg most már igazán, főleg, hogy még hallottam, mikor utánam is szólt. Félig bénán, a képességeim nélkül, elég kiszolgáltatott helyzetben voltam, és csak reméltem, hogy Greg nem csinál semmi hülyeséget és most az egyszer legalább annyi időre félre teszi ifjonti büszkeségét és engedelmeskedik, hogy meggyőzzük őket a behódolásunkról, hogy elhiggyék megtörték az akaratunkat, így talán tudjuk húzni az időt, amíg letelik az a nyomorult tíz perc.
A másik szobába érve lelöktek a földre és vigyorogva bámultak rám, nekem meg borsózott a hátam. Legalább a lábamat is tudnám használni, mindjárt lehervasztanám a vigyort a képükről, de most csak visszaszorítottam ölni tudó tekintetemet és csak szendén mosolyogtam rájuk.
Sarah Wilchok
Sarah Wilchok
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1089
Hírnév : 19

Vissza az elejére Go down

Liberty Island - Page 11 Empty Re: Liberty Island

Témanyitás by Gregory S. Severald Pént. Feb. 17, 2012 7:02 pm

~Francba...
Bosszankodtam, pedig már majdnem biztosra vettem a dolgot. Mire észbe kaptam az események valamelyest felgyorsultak, a hajó süllyedt ahogy terveztem. Aztán előkerült a nagykutya egyik aduásza. Remélem nem az életével akar megzsarolni minket, elég undorító módszer lenne...
-Ne hallgass rá öcsi...
Valami furcsát éreztem. A kezemben lévő marokra fogott padló hirtelen bekeményedett látásom is úgymond eltompult. Szürkébbnek láttam a dolgokat mint eddig. Belül ürességet éreztem. Valami nagyon nem stimmelt. Valami hiányzott. Megmozgattam a padló kezembe eső részét, illetve akartam. Meglepetten majdnem ijedten konstatáltam, hogy nem megy.
~Nem létezik...
Összehúzta ma szemöldököm és a hajóra koncentráltam, de csak annyit tudtam amit korábban megtapasztaltam. Most pedig az információk abból állnak hogy nyomják a könyökömet az alátámasztásnál. Kezdtem kissé elveszettnek érezni magam. Aggódva figyeltem ahogy a lány elhurcolják. Aztán a dokira néztem. Olyan szürke volt ő is meg a kezén száradó vér is. Hátborzongató volt úgy észlelni a világot, hogy lényegében semmit sem tudsz róla. Oké, hogy vizuális érzékelés, de ez így magában olyan üres... Egyedül az nyugtatott, hogy a hajó már nem húzza 10 percig, utána pedig ismét erőm tejében lehetek ha minden jól megy.
-Nem akarom elkeseríteni, de ez a bárka nem húzza 10 percig, és így én sem tudok mit kezdeni vele...
Gregory S. Severald
Gregory S. Severald
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 727
Hírnév : 45

Vissza az elejére Go down

Liberty Island - Page 11 Empty Re: Liberty Island

Témanyitás by Aya Caine Pént. Feb. 17, 2012 8:04 pm

A szoba, ahova Sarah-t hurcolták valójában egy raktár volt. Itt tartották a tartalék darts nyilakat, dákókat, krétát, tisztítószereket, ilyesmiket. Itt csak egy egészen aprócska ablak foglalt helyet a falon, ráadásul elég magasan, így még nappali fényben is csupán félhomály volt.
Mindenesetre az őt körülvevők erejük és hatalmuk teljében érezhették magukat, mivel szabad kezet kaptak abban, miként bánjanak a lánnyal.
-Nézzétek, hogy mosolyog a kicsike - röhögött fel az egyik. - Lehet, hogy nem is lesz rá szükség, hogy olyan durvák legyünk.
-Azért csak óvatosan - ingatta a fejét a másik. - Egy mutáns szukánál sosem lehet tudni!
-Igaz - bólintott az első.
Odalépett az egyik polchoz, kutakodott egy kicsit, majd hamar meg is találta, amit keresett. Egy konyhai stopper volt. Elővigyázatosan nyolc percre állította, és visszahelyezte a polcra, hogy mindenki jól láthassa. A halk ketyegés folyamatosan szólt jelezve az idő kérlelhetetlen múlását.
A helyiségben mindösszesen egy valaki akadt, aki örülhetett neki, hogy egyszer majd egy pittyenő hang kíséretében meg fog állni az óra. A többiek viszont úgy vélték, ideje volna kihasználni azt a pár percet, ami még maradt nekik.
-Az a mészáros aztán megkönnyítette a dolgunkat! - vigyorodott el, aki beállította az órát, majd Sarah hóna alá nyúlva felemelte a lányt a földről. -Esküszöm, egy guminő is nagyobb kihívás lenne! - röhögte el magát, aztán lendületesen átlökte a mellette állóhoz, aki szintén nagy derűvel kapta el, és már taszította is tovább.
Miután Sarah kézről kézre járva körbeért, és ismét annak a karjaiban lehetett, akinél először volt, az illető távolabb lépve társaitól egy halom dugig tömött doboz tetejére pakolta őt, majd nekilátott utána mászni, hogy fölébe kerülve elintézze ügyes-bajos dolgait.
-Húzz bele, öregem! - kiáltotta az egyik, a sok füttyögés, lelkesítő kurjongatás és vihogás közepette. - Tikk-takk, tikk-takk!
-Azért kár, hogy lebénítottak, kiscicám! - dünnyögte a Sarah-hoz közelítő férfi. - Így te sajnos le fogsz maradni minden jóról! De legalább nem ficánkolsz majd annyit!
Mindeközben odakint Greg fölé is egy megtermett férfiember magasodott, de lényegesen más indíttatásból. Keze a magasba emelkedett, majd ökle tompa puffanással csapódott Greg arcába.
-Velem te ne feleselj, te kis senki! - bömbölte olyan közelről, hogy Greg lágy permetként érezhette a nyálcseppek landolását a bőrén. - Addig innen nem mész el, amíg nem adod a szavadat arra, hogy megjavítod, amit elbarmoltál! Sem te, sem az a lotyó ott bent, aki ha így folytatod, a te jóváhagyásodból fog nemsokára kipotyogtatni néhány zabigyereket! Na, mit mondasz, öcsi? Vállalod a felelősséget?
Semmit sem bízván a véletlenre ismét bevetette az erejét.
-Addig is beszélgessünk egy kicsit, jó? - váltott csevegő hangra, mintha nem tudná, hogy Greg gyomorszáj tájékon milyen borzalmas, égő fájdalmat érez. - Tudod, mi az a gyomorfekély? Csúnya dolog, mondhatom, és a legcsúnyább az egészben az, amikor kezeletlen marad, és tovább terjed a hasnyálmirigy felé. Én magam szerencsére mindeddig megúsztam ezeket a borzalmakat, de te... - Greg fájdalma a sokszorosára nőtt -... te már tudnál nekem mesélni róla, hogy pontosan milyen érzés.
Felállt, és egy lépést hátrálva szemlélte művét, még kényelmesen le is huppant a kanapéra, szemben Greggel.
-Persze a legtöbb ember tudja - folytatta nyugodt hanghordozással, bár szeméből egyértelműen kitűnt, hogy ha tudna, tüzet okádna mérgében -, hogy vannak még ennél is kibírhatatlanabb kínok. Vegyük például a sérvet. Az ágyék- és köldöktájéki a leggyakoribb, tudtad ezt?
Előredőlt, könyökeit a térdére támasztotta, úgy suttogta.
-Próbáld csak ki mindkettőt, aztán lássuk, melyik a fájdalmasabb.
Kis ideig elnézte a borzalmas kínok közt vergődő Greget, aztán fél szemöldökét felhúzva érdeklődte meg:
-Mond csak nem volna egyszerűbb megígérni, hogy ezentúl engedelmes leszel, és befoltozod az az istenverte lyukat?
Bentről ezt nem lehetett látni, de a víz lassan elérte a betört ablak kereteit. Gregnek igaza volt abban, hogy a hajónak nincs szüksége tíz perce, hogy elöntse a az óceán vize, viszont a bénulás kitarthatott még azon túl is, ami a menekülést jócskán megnehezítette volna.
A doki mindezzel tisztában volt, ezért meg sem fordult a fejében, hogy Greg még sokáig halasztaná az együttműködést, viszont örült volna neki, ha ez mihamarabb megtörténne már, mivel ellenkező esetben nagy valószínűség szerint mind meg fognak halni. Pauley ugyanis nem volt elég erős ahhoz, hogy egy egész hajót a felszínen tartson. Vagyis maradt Greg megtörése.
Aya Caine
Aya Caine
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 479
Hírnév : 54

Vissza az elejére Go down

Liberty Island - Page 11 Empty Re: Liberty Island

Témanyitás by Sarah Wilchok Pént. Feb. 17, 2012 9:07 pm

Borzasztó érzés volt, hogy ennyire magatehetetlenül kellett hagynom, hogy cipeljenek. A hely ahová beléptünk egy elég kicsi raktár volt, tele mindenféle eszközökkel, takarítószerekkel, és ráadásul még alig jutott be ide fény, hiszen nem igen volt rá szükség.
Tudtam, hogy nem lesz leányálom eltölteni ezekkel a kiéhezett és a férfiasságuktól eltelt legényekkel azt a tíz percet, és ezért alaposan körülnéztem, mit is használhatnék fel, ha már a képességem cserben hagyott.
Gúnyos és durva szavaik nem is okoztak csalódást, de meglepett, hogy azért némi ész is szorult a lapos homlokuk mögé, mivel előhalásztak valamiféle időmérőt és beállították rajta a tíz percet, nehogy meglepetés érje őket a játszadozásuk közben. Mert mondanom sem kell, hogy játszadozni akartak, ha már egy védtelen lány került a karmaik közé.
A hangadó még volt olyan kedves is, hogy felemelt a földről, de azzal a lendülettel már passzolt is át a társának, az meg tovább. Így dobáltak egymásnak, míg vissza nem kerültem az első kezei közé, aki feldobott egy rakás doboz tetejére, hogy kényelmesebben tudjon rám tehénkedni és kielégíteni feszítő vágyait.
Már egyáltalán nem féltem, inkább a dobálás alatt is már úgy éreztem menten felrobbanok a dühtől. Olyan megalázó volt így jójózni közöttük, na meg a többiről, amire készültek, nem is beszélve. A többiek röhögtek és még bíztatták is társukat, míg én magamhoz kaparintottam pár darts nyilat, közelebb húztam egy biliárd dákót, és a szaga alapján valami fertőtlenítő folyadékot a félhomály leple alatt és míg a röhögéssel voltak elfoglalva.
Mikor a férfi a fegyverét félrerakva rám mászott, én egy erős mozdulattal a fülébe döftem a nyilat, majd meg sem várva a reakcióját, egy jó nagy lendülettel a másik két férfi feje felé löttyintettem az üvegben lévő savat. Még jó, hogy elég szűkösen voltunk, így nem nagyon kellett még céloznom sem.
Sarah Wilchok
Sarah Wilchok
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1089
Hírnév : 19

Vissza az elejére Go down

Liberty Island - Page 11 Empty Re: Liberty Island

Témanyitás by Gregory S. Severald Vas. Feb. 19, 2012 2:32 pm

A képembe érkező ököl közel sem fáj annyira mint a rám kerülő nyálpermet. Egyre sűrűbben vettem a levegőt, szaladt fel bennem a pumpa. Vészesen közeledett a forrásponthoz. A fújtatás azonban rohamtempóban lelassult és nyugodtságot erőltettem magamra. A lukon belötykölődő vízre néztem. Az idő immáron nem nekem dolgozott... Tehetetlenség, megalázás, ez vért és szenvedést kíván. Méghozzá az ő vérét és ő szenvedését. Hirtelen nem is tudtam eldönteni, hogy karóba húzzam vagy keresztre feszítsem a mocskot. De sajnos nem volt alkalmam ezen sokáig filozofálni ugyanis kínzó fájdalom nyilallt a hasamba minek hatására össze kuporodtam. Több sem kellett.
-Jó... jó... megígérem... de így nem tudok mit csinálni...
Ágyéktájéki, sosem örültem ennél jobban annak, hogy valaha azon a tájékon béna leszek... Így csak a köldöktájéki maradt, ami megerősítette bennem azt, hogy jobb hogy most nem érzem a másikat.
-Adja, vissza az erőmet és megcsinálom... ígérem...
~Azt is hogy ezt még csúnyán megjárod te rohadék...
Gregory S. Severald
Gregory S. Severald
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 727
Hírnév : 45

Vissza az elejére Go down

Liberty Island - Page 11 Empty Re: Liberty Island

Témanyitás by Aya Caine Hétf. Feb. 20, 2012 3:34 am

Sokszor nem igazán kedvelték a vezetőséget, ahogy ez már lenni szokott szinte minden helyen. Hiszen nekik nagyobb a hatalmuk, többet is kaszálnak, ráadásul mindig többet hisznek magukról, mint amennyit ténylegesen érnek. Ez utóbbit csak tetézte, hogy mutánsok, a Sarah-val szórakozó matrózok meg nem voltak azok. Most azonban nagyon is jó fejnek tartották a dokit, amiért ilyen szépséges, ráadásul ennyire elesett prédával ajándékozta meg őket.
Az éppen soros férfi már el is helyezkedett a lány fölé magasodva. Áldozata tűbe fűzhető derekát markolászta, és közben kissé oldalra fordította a fejét, hogy jobban ráláthasson a dekoltázsára, amelyet nem szándékozott a továbbiakban ennyire elfedni azzal a teljesen felesleges ruhadarabbal. Mennyei volt ilyen nagynak és erőteljesnek érezni magát, és akkor a lényeghez még hozzá sem kezdett!
Ekkor azonban valami megzavarta a kéjelgést, és ahogy a fájdalom a fülébe hasított, a magát hatalmas, erős férfinak érző matróz olyan hangon sikoltott fel, amelyet még az Éjkirálynő is megirigyelhetett volna áriája közben.
Azonnal visszahúzódott. Fülét szorongató ujjai között ömlött a vére, és már akkor tudta az igazságot, amit azért nehéz volt még jó ideig elfogadnia, hogy élete végéig süket lesz arra a fülére. De hát miért? Ő nem ezt érdemli, csak szórakozni akart egy kicsit!
Közben társai is panaszosan nyüszítettek, ahogy a vízkövek eltávolítására beszerzett salétromsav elértő az arcukat. Ők talán még rosszabbul jártak, mivel ahogy az erős maró hatású vegyszer a szemükbe csöppent, búcsút mondhattak a látásuknak. Kíntól gyötörve üvöltöttek, miközben vakon botorkáltak ide-oda, egyenlőre céltalanul, csupán a fájdalom hatására.
A maradék kettő először ösztönösen hátrébb húzódott, majd mikor felmérték a helyzetet, és a támadások is alábbhagytak, máris nagyobb elszántsággal vetették előre magukat, hogy megtorolják a társaikon esett sérelmet. Persze azt még nem tudhatták, ami mindeközben odakint zajlott, pedig lehet, sőt biztos, hogy jobban jártak volna ezzel az információval...
A doki még egyszer végigmérte Greget a lehető legfenyegetőbb pillantásával, majd a csúszdává alakított lépcsősorhoz sétált, és felkiáltott a fedélzetre a lyukon át, amelybe valaha ajtó is illeszkedett:
-Todd! Csináld vissza, már nincs rád szükségem!
A fiú engedelmességét jelezve Greg és Sarah is azonnal visszanyerték képességüket. A doki tisztes távolban maradva Gregtől várakozott.
-Addig nem gyógyulsz meg, amíg nem kezdtél valamit ezzel a rohadt vízzel meg a lékkel! Ha nem sietsz akár a fájdalomba is belegebedhetsz, mely esetben magadra vess!
Zsebre vágott kezekkel álldogált továbbra is higgadt-szigorú ábrázattal, mintha csak a neveletlen diákkal íratná le százszor, hogy ,,Többé nem süllyesztek el hajókat!"
-És még valami! Jobban tetszel így nekem, hogy nem tudsz ugrálni, de talán nem árt, ha még motivállak egy kicsit. Szóval hagyjuk ezt a paralízist.
Greg érezhette, ahogy visszatér az élet a lábába, de éppen hogy csak egy másodpercre. Utána máris jött egy újabb fajta fájdalom, plusz az eddig elmaradt kín az ágyéksérvtől.
-Lássuk, mennyit vagy képes ugrálni egy jó kis izomsorvadással! Foltozd meg a hajót, és meggyógyulsz!
A víz közben elérte a betört ablakot, és elkezdett befolyni a szalonba. A hajó eddigre már annyira megdőlt, hogy a polcokról néhány könyv, dísztárgy már le is esett, és ami gömbölyű vagy henger alakú volt, el is gurult.


A hozzászólást Aya Caine összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Feb. 20, 2012 12:02 pm-kor.
Aya Caine
Aya Caine
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 479
Hírnév : 54

Vissza az elejére Go down

Liberty Island - Page 11 Empty Re: Liberty Island

Témanyitás by Sarah Wilchok Hétf. Feb. 20, 2012 9:44 am

Ha most nem lettem volna félig béna, akkor már ugrottam volna is, hogy a másik kettőt is részesítsem egy kis meglepetésben, hiszen a biliárddákót még be sem vetettem, de így csak hidegen mosolyogva néztem, ahogy a döbbent tekintetek pórul járt társaikról felém fordulnak és villámokat kezdenek szórni.
Nem voltak kétségeim a felől, hogy vicsorgós, fogcsikorgatós közeledésük, nem baráti simogatást takar, hanem ha tehetik ízekre szaggatnak, ha a kezük közé kaparintanak, így felkészültem, hogy ezt megakadályozzam.
A kinti helyiségből, Greg felől semmilyen zaj nem érkezett, így nem tudhattam, hogy, hogyan állnak kint a dolgok, de a hajó egyre lomhábban és ingatagabban viselkedett és ez nem jelentett túl jót.
A két fegyveres már előhúzva késüket, egészen közel értek, így meglendítettem a dákót, hogy egy ívet leírva hátrább ugrásra késztesse őket, mikor éreztem, hogy a képességem újra visszatér. Nem tudom Greg mit művel odakinn, de ez most nagyon jókor jött. Habár még lábaim mindig nem mozdultak, de a fiúkák nem is számítanak rá, hogy milyen élvezetben lesz részük nemsoká.
Ezért a veszélyes botot kissé magam mellé ejtettem, hogy azt higyjék, nem bírom már felemelni, elgyengültem, amire kissé rá is játszottam. Persze azonnal kaptak az alkalmon és már vetették is rám magukat, mint az éhes hiénák. Csak erre vártam, azonnal megragadtam az egyiknek a kést tartó kezét, a másiknak a vállát és eleresztettem a tüskéimet, hogy tegyék a dolgukat, Várható ordításuk, már most élvezettel töltött el.

Sarah Wilchok
Sarah Wilchok
~perfect master~
~perfect master~

Hozzászólások száma : 1089
Hírnév : 19

Vissza az elejére Go down

Liberty Island - Page 11 Empty Re: Liberty Island

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

11 / 15 oldal Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.